خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای خرید بهترین فرش ماشینی

خرید بهترین فرش ماشینی

خرید بهترین محصول هدف اصلی خریدارانی است که وارد بازار می شوند. خریدارانی که با ملاک و معیار های مختلف وارد بازار شده و همگی یک هدف را دنبال می کنند . برای خرید بهترین محصول باید بهترین ها را بشناسیم و نسبت به آنچه بهترین نامیده می شود آگاه باشیم. فرش های ماشینی عنصر مهمی در دکوراسیون هستند و به علت اهمیت آن ها در دکوراسیون، اختصاص دادن سهم مهمی از هزینه خانوار به خود و ... باید در بهترین کیفیت و بهترین طرح و نگاه انتخاب شوند. اما بهترین مکان برای خرید فرش ماشینی و بهترین فرش ماشینی چیست؟ در مقاله حاضر به شناخت و بررسی بهترین فرش ماشینی پرداخته و راهنمای خرید بهترین فرش ارائه می شود.
اگر قصد خرید فرش ماشینی را برای خانه خود دارید در ادامه با ما همراه شوید تا به هدف اصلی خود از خرید فرش ماشینی برسید .
راهنمای خرید بهترین فرش ماشینی
اطلاق واژه بهترین فرش ماشینی به نوع خاصی از فرش و قالی مربوط نمی شود. می توان  فرش های ماشینی را دسته بندی کرد و متناسب با ویژگی های هر دسته بیان نمود بهترین فرش ماشینی متناسب با هر فضایی کدام است.
در تعیین بهترین فرش ماشینی قبل از هر چیز باید به شانه و تراکم دقت کرد. هرچند رنگ و طرح و ابعاد هم در تعیین بهترین اهمیت قابل توجهی دارند اما در گام اول تعیین شانه و تراکم آن هم شانه و تراکم متناسب با فضا بیشترین تأثیر را دارد. پس به سراغ شانه و تراکم می رویم.

- شانه و تراکم در تعیین بهترین فرش ماشینی
فضاهای مختلف خانه کاربردهای متفاوتی دارد و شانه و تراکم های مختلف هم توان برآورده کردن نیاز کاربرد های مختلف را دارند اما به شرط آنکه درست و اصول انتخاب شوند. برای مثال شانه و تراکم پایین مقاومت بالایی در برابر تردد و شست و شو داشته و از این رو بهترین فرش ماشینی برای فضا هایی هستند که در معرض آلودگی بوده و پاخوری بیشتری دارد از جمله هال، جلوی درب های ورودی، جلوی درب سرویس بهداشتی و ... . فرش های 700 شانه بهترین انتخاب برای چنین فضا هایی هستند.
در حالی که هر چه بر شانه و تراکم فرش افزوده شود بهترین بودن آن از مکان های شلوغ و پر تردد به مکان های خلوت و لوکس خانه منتقل می شود. فرش های 1200 شانه و 1500 شانه بهترین انتخاب برای پذیرایی می باشند، بافته هایی زیبا و ظریف که زیبایی دکوراسیون را تکمیل کرده و حتی می توان در بافت تابلو فرش ها هم از ان ها کمک گرفت.

- ابعاد در تعیین بهترین فرش ماشینی
برخی فضا ها نیازمند آن هستند که تماما با فرش پوشیده شوند مانند اتاق خواب و آشپزخانه در حالی که برخی فضا ها مانند پذیرایی نه تنها نیازی به پوشش کامل ندارند بلکه اندکی فاصله بین لبه فرش و دیوار زیبایی بی نظیری خلق می کند. کافی است اندکی با اصول زیبایی شناسی آشنا شوید و یا در همین وب سایت مقالات مربوط به بهترین ابعاد فرش ماشینی را مطالعه نمایید تا در انتخاب دقیق تر و ماهرانه تر رفتار کنید.
به یاد داشته باشید انتخاب ابعاد باید به گونه ای باشد که فرش به هیچ عنوان زیر پایه های مبلمان، کمد، گلدان ها و سایر مسایل سنگین قرار نگیرد، حتی بهترین فرش ها هم در مواجه با فشار طولانی مدت آسیب های جبران ناپذیری خواهند دید.

- رنگ و طرح در تعیین بهترین فرش ماشینی
فرش های ماشینی اهمیت زیادی در دکوراسیون دارند و نمی توان نقش پررنگ فرش ها را نادیده گرفت. فرش ها در ظرافت و زیبایی نظیر نداشته و در هر رنگ و طرحی از سنتی و کلاسیک گرفته تا مدرن و فانتزی جذابیت مربوط به خود را دارند و در قالب خود بهترین هستند.
انتخاب رنگ و طرح به موارد بسیاری بستگی دارد که در این قسمت مهم ترین موارد در انتخاب بهترین فرش ماشینی به لحاظ رنگ و طرح مد نظر است:
1- برای خانه های کوچک و آپارتمانی فرش هایی به رنگ روشن انتخاب کنید تا فضا بزرگ تر و دلباز تر جلوه کند، اما دست ما در انتخاب فرش برای خانه های بزرگ باز تر است و انتخاب از هر طیف رنگی امکان پذیر خواهد بود.
2- برای مکان های شلوغ با احتمال آلودگی بالا از بین فرش های ماشینی با رنگ زمینه تیره انتخاب کنید. انتخاب و خرید از بین محصولاتی که لکه ها و الودگی ها را کم تر نشان می دهند برای مکان هایی که احتمال لکه و آلودگی زیاد است نیاز به دفعات شست و شو را کاهش می دهد . البته این بدان معنا نیست که اجازه بدهیم آلودگی در دل فرش باقی بماند، بلکه لازم است فرش در فواصل زمانی شسته شده و الودگی ها از دل فرش خارج شوند.

- به جنس فرش دقت کنید
بهترین فرش های ماشینی با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند. الیاف آکریلیک هیت ست شده، بدون پرز و ضدحساسیت هستند و مقاومت بالایی دارند. فرش های آکریلیک هیت ست شده باکیفیت ترین محصولات هستند و با اطمینان و با خاطری آسوده این فرش های ماشینی را خریداری کنید.

خرید بهترین فرش ماشینی
خرید بهترین فرش به بهترین روش مطلوبیت ما را به حداکثر می رساند. فرش های ماشینی به روش های مستقیم و غیرمستقیم عرضه می شوند و امکان خرید به روش مستقیم راحت تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود. بهتر است فروشگاه اینترنتی برند مد نظر خود را پیدا کرده و در دسته محصولات آنچه باب میلتان است را خریداری نمایید. با خرید فرش ماشینی از فروشگاه های اینترنتی مزیت خرید آنلاین شامل حال ما شده و خواهیم توانست بهترین فرش انتخابی را به قیمت کارخانه، با بهترین کیفیت خریداری نماییم.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا