خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای خرید گلیم فرش ماشینی

راهنمای خرید گلیم فرش ماشینی
خرید اینترنتی امن

گلیم فرش ها هنر دستان زیبای هنرمندان ایرانی هستند که هم در غالب گلیم فرش های دستباف و هم در غالب گلیم فرش های ماشینی در بازار عرضه شده‌ اند. گلیم فرش ها از قدیم تاکنون وجود داشته و روز به روز در حال بهتر شدن هستند. دستگاه هایی که در صنعت فرش بافی مورد استفاده قرار گرفته است، توانسته گلیم فرش ماشینی را در طرح ‌های مختلف مناسب با فضا های مختلف خانه از آشپزخانه گرفته تا راهرو ها و اتاق خواب ها تولید کنند و تنوع گلیم فرش های ماشینی بسیار زیاد است.

در مقالات مختلف به بررسی ویژگی های گلیم فرش های ماشینی پرداخته شده است چراکه گلیم فرش های ماشینی از جهات مختلفی با فرش های ماشینی فرق دارند و خریدارانی که به دنبال گلیم فرش هستند بی شک از این ویژگی ها مطلع بوده و با توجه به آیتم های مختلف خرید بهترین مدل های گلیم فرش را انتخاب کرده‌ اند. اما آنچه در این مقاله مورد اشاره قرار می گیرد راهنمای خرید گلیم فرش ماشینی مستقیم از کارخانه می باشد. چراکه این روش، خرید مطلوب و مقرون به صرفه خواهد بود. پس در این مقاله به بررسی انواع روش های خرید شامل مستقیم و غیرمستقیم حضوری و اینترنتی و حتی خرید و فروش تکی و عمده گلیم فرش ها می پردازیم.

 

راهنمای خرید گلیم فرش به صورت حضوری یا اینترنتی

در مقالات قبلی در رابطه با خرید مستقیم و غیر مستقیم فرش های ماشینی بسیار بحث شده و به خوبی می ‌دانیم که خرید مستقیم فرش های ماشینی نسبت به خرید غیر مستقیم به دلیل حذف واسطه ‌ها و ارتباط مستقیم صاحب خانه ها به عنوان خریدار و تولید کنندگان به عنوان فروشنده به توسعه روند بازار کمک می کند. در این قسمت، خرید مستقیم را به دو دسته حضوری و اینترنتی تقسیم کرده و قصد داریم به بیان این موضوع بپردازیم که خرید مستقیم حضوری بهتر است یا خرید مستقیم اینترنتی؟

امکان خرید مستقیم به هر دو روش اینترنتی و حضوری از فرش کاشانک وجود دارد. برای خرید اینترنتی گلیم فرش، فروشگاه آنلاین فرش کاشانک، بیست و چهار ساعت شبانه روز پذیرای مشتریان عزیز می باشد. بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی می توانید به راحتی ترین شکل ممکن از این فروشگاه خرید کنید و تنها نکته مهم در رابطه با خرید اینترنتی فرش از فرش کاشانک، همانند سایر خرید های اینترنتی رعایت نکات امنیتی خرید اینترنتی است؛ اما اگر قصد دارید فرش ماشینی را به صورت حضوری و مستقیم از کارخانه خریداری کنید برای سفر به شهر کاشان برنامه بچینید تا علاوه بر دیدن زیبایی های این شهر بتوانید از کارخانه فرش کاشانک خرید کنید.

البته که روش های دیگری هم برای خرید حضوری از کارخانه وجود دارد از جمله نمایشگاه های بین المللی و مراکز مستقیم پخش که در دسترس ساکنان شهر های بزرگ می باشد. انتخاب بین خرید حضوری و خرید اینترنتی بر عهده خریدار آن است هرچند خرید اینترنتی راحت تر به نظر می‌رسد اما برخی از خریداران ترجیح به لمس محصول و دیدن فرش از نزدیک هستند که ساویز بافت برای این دسته از مشتریان امکان خرید حضوری از کارخانه را فراهم آورده است.

مورد دیگر خرید عمده و تکی می باشد جالب است بدانید خرید از فروشگاه ها اینترنتی و خرید حضوری از کارخانه این امکان را برای خریداران فراهم می ‌آورد که فرش های ماشینی را در هر تعداد که می خواهند به قیمت عمده عرضه می کند. به عبارتی شما می توانید با خرید مستقیم از کارخانه یک تخته فرش را به قیمت عمده بخرید این روش هم برای صاحب خانه ها مناسب است و هم برای صاحبان فروشگاه هایی که قصد دارند تعداد بالایی فرش را به روش مستقیم از کارخانه خریداری کنند.

اطمینان از کیفیت و اصالت محصول با خرید مستقیم از کارخانه تضمین خواهد شد. خرید مستقیم از کارخانه امکان ثبت سفارش را هم فراهم می آورد با وجود آن که گلیم فرش ها بسیار متنوع هستند و در انواع طرح ها و رنگ ها و سایز های استاندارد و غیر استاندارد تولید می شوند، اما گاه ممکن است چه در رابطه با گلیم فرش ها و چه در رابطه با فرش های ماشینی خریداران به دنبال ابعاد خواستی باشند که در بازار پیدا نمی کنند. برای این مشتریان ویژه، آیتم ویژه ای هم در نظر گرفته شده است. آن ها می توانند به سراغ آیتم کار ساز ثبت سفارش در خریدهای مستقیم بروند. بدین ترتیب که مشتریان ویژگی های فرش مورد نظر خود را در کارخانه ثبت کرده و منتظر خواهند ماند فرش سفارشی ایشان در کم ترین زمان ممکن برای آن ها ارسال شود.

گلیم فرش ها آنقدر کاربردی شده ‌اند که تولیدکنندگان نحوه ای از تولید گلیم فرش را آغاز کرده‌اند که طی آن گلیم فرش به صورت متری تولید و عرضه می شود. این گلیم فرش های ماشینی در عرض مشخص و طول های نامشخصی روانه‌ی بازار می ‌شوند بدین ترتیب خریداران فرش را در هر متراژی که نیاز داشته باشند، خریداری می کنند. این نوع گلیم فرش ها بهترین گزینه برای راهرو ها و راه پله هایی است که اندازه های استانداردی نداشته و طبق معماری خانه پیش می روند.

مزیت خرید گلیم فرش از کارخانه به صورت مستقیم

از مهم ترین ویژگی خرید گلیم فرش از کارخانه استقبال خریداران را در پی داشته است قیمت ارزان گلیم فرش ها ست. با وجود آنکه فرش های ماشینی به علت قیمت بالا سهم مهمی از بودجه خانوار را به خود اختصاص داده و امکان تعویض زود هنگام این فرش ها وجود ندارد، قیمت گلیم فرش ها به گونه ای است که پس از مدتی استفاده قابلیت تعویض را خواهند داشت البته این به معنای طول عمر پایین گلیم و فرش آن خواهد بود و گلیم فرش ها می توانند تا مدت ها در خانه ما خوش بدرخشند؛ اگر و تنها اگر درست و اصولی از گلیم فرش ها استفاده شود.

از مزیت خرید گلیم فرش از کارخانه به صورت مستقیم این است که شما به قیمت کارخانه دسترسی پیدا می کنید، طرح های متنوع گلیم فرش ها را می توانید ببینید و خرید گلیم فرش درجه یک و اصل را انجام می دهید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا