خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

پرفروش ترین طرح ها و سبک های فرش ماشینی

پرفروش ترین طرح ها و سبک های فرش ماشینی
خرید اینترنتی امن

امروزه تقاضای زیاد بازار و گسترش یافتن صنعت فرش سبب تنوع بالایی از فرش های ماشینی در بازار شده است که از این بین برخی به دلیل برخورداری از ویژگی های بافتی و ظاهری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. در مقاله امروز قصد داریم پرفروش ترین طرح ها و سبک های فرش ماشینی را معرفی نموده و علت پر فروش شدن آن ها را نیز بیان نماییم.

 

پرفروش ترین طرح های فرش ماشینی

اخیرا اهمیت یافتن طراحی داخلی باعث شده تا فرش های ماشینی در سبک های متنوعی از مدرن و کلاسیک تولید و روانه بازار گردد که از میان آن ها استفاده و به کارگیری از برخی محصولات در بین خریداران بسیار متداول است. در ادامه این مطلب خواهید توانست با انواع طرح های پر فروش از سبک مدرن و کلاسیک فرش ماشینی بیش تر آشنا شوید، اما در ابتدا بهتر است با علت پر فروش شدن این طرح ها به لحاظ کیفی و فنی نیز آشنا شوید تا شما برای خریدی بهتر بتوانید با اطلاعات کامل تری اقدام نمایید:

 • نوع تکنولوژی و الیاف مصرفی در طرح پرفروش فرش
 • چگالی و تراکم پرفروش ترین طرح فرش ماشینی
 • کیفیت و طول عمر پرفروش ترین فرش های ماشینی
 • طرح و نگاره های به کار رفته در نقشه فرش پرفروش

به صورت کلی می توان پرفروش ترین طرح فرش ماشینی کاشان را به لحاظ شانه و تراکم در دسته بندی تراکم پایین و بالا به منظور کارآیی مختلف هر یک قرار داد. تراکم هایی مانند فرش 1200 شانه و 700 شانه پرفروش ترین طرح فرش ماشینی را به خود اختصاص داده اند که مشتریان به ترتیب از آن ها به عنوان فرش دستباف گونه برای استفاده در فرش پذیرایی به علت برخورداری از ظرافت بالا و فرش نشیمن به علت برخورداری از خاب بلند و نرم و راحت و قیمت مناسب بهره مند می شوند. علاوه بر آن پرفروش ترین فرش ماشینی از لحاظ رنگ بندی را نیز می توان در دسته بندی رنگ های خنثی مانند دودی، طوسی، فیلی، خاکستری، دلفینی و نقره ای قرار داد که در دکوراسیون های امروزی به جهت برخورداری از هارمونی لازم با انواع رنگ های سرد و گرم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

پرفروش ترین نقشه فرش ماشینی کلاسیک دارای نگاره های سنتی چون طرح آثار باستانی و ابنیه اسلامی، طرح شاه عباسی، اسلیمی، افشان، بته جقه، اقتباسی، واگیره ای یا بندی، درختی، شکارگاهی، قابی یا خشتی، گل فرنگ، گلدانی، هندسی و تلفیقی است. هم چنین در سبک های مدرن و فانتزی که امروزه بسیار مورد استقبال است از طرح های هنری، هندسی و ساده در بافت آن استفاده شده است.

 

پرفروش ترین طرح فرش ماشینی ۱۴۰۰

اما از پرفروش ترین طرح فرش کاشان در سال 1400 در سبک های مختلف مدرن و کلاسیک می توان موارد زیر را نام برد که برای دکوراسیون های اصیل ایرانی از هم خوانی و هارمونی بالایی برخوردار است:

پرفروش ترین طرح فرش کلاسیک

 • فرش ماشینی طرح افشان: طرحی بدون لچک ترنج که قابلیت هماهنگی با انواع سبک دکوراسیون کلاسیک و مدرن را دارا بوده و تنوع بالایی از مدل های مختلف افشان درباری، افشان ساوش، افشان یادگار، افشان اسلیمی، افشان گل ریزو افشار سلطنتی را دارا می باشد.
 • فرش ماشینی طرح باغ ارم: نقش و نگاری برگرفته از باغ تاریخی ارم شیراز که منظره ای بسیار زیبا را به تصویر کشیده و به همین دلیل از طرح های پر نقش و نگار و شلوغ به شمار می رود که می توان از آن در فضاهای بزرگ به جهت ایجاد صمیمیت در فضا بهره مند شد.
 • فرش ماشینی طرح خشتی: دارای قاب هایی که در هر قاب تصویری از گل و گلدان و نقش و نگاری سنتی از فرش وجود دارد و این طرح پرفروش در دو مدل ترنج دار و بدون ترنج ارائه شده که می توان در دکوراسیون با سبک کلاسیک و مدرن به کار گرفت.
 • فرش ماشینی طرح ماهی: از طرح های اصیل تبریز است که دارای لچک و ترنج بوده و ترنج مرکزی بیش تر شبیه به ماهی است که علت نام گذاری آن بدین عنوان نیز همین بوده است.

پرفروش ترین طرح فرش مدرن

در بسیاری از منازل مدرن امروزی اجرای سبک دکوراسیون مدرن و فانتزی بسیار رواج یافته که به همین علت به کارگیری از طرح فرش مدرن نیز به علت هارمونی اجزا از نیازهای اساسی این منازل است که تولید کنندگان تنوع بالایی از سبک های مدرن و فانتزی فرش ماشینی را طراحی و تولید نموده اند که نمونه ای از پر فروش ترین طرح های فرش مدرن را در زیر نام برده ایم:

 • فرش طرح ورساچه
 • فرش طرح آبرنگی
 • فرش طرح تلفیقی یا ترکیبی
 •  فرش طرح هندسی
 • فرش طرح شطرنجی
 • فرش طرح چهل تکه
 • فرش طرح سه بعدی
 • فرش طرح اسپرت
 • فرش طرح مراکشی

 

خرید پر فروش ترین طرح فرش ماشینی کاشان

به منظور بهره مندی از تنوع بالایی از محصولات فرش کاشان در مدل و سبک های پر فروش می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مراجعه نموده و با مشاهده محصولات مختلف، بر اساس سلیقه و سبک دکوراسیون منزل خود، به تهیه و خریداری هر یک بپردازید. این فروشگاه معتبر فرش امکان خرید پرفروش ترین طرح فرش کاشان با قیمت درب کارخانه و همراه با گارانتی ضمانت اصالت و سلامت را برای مشتریان به صورت حضوری و غیر حضوری فراهم نموده است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا