خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چگونه می توانیم فرش ماشینی با قیمت مناسب بخریم؟

چگونه می توانیم فرش ماشینی با قیمت مناسب بخریم
خرید اینترنتی امن

تنوع بازار فرش امروزی سبب شده تا قیمت های متفاوتی از این محصول متناسب با بودجه افراد نیز ارائه گردد. اما همین تنوع بالا دلیلی شده بر افزایش میزان سود جویان در این بازار که محصولات تقلبی و بی کیفیت را به عنوان فرش درجه یک با قیمت ارزان ارائه می نمایند، دریغ از این که کیفیت فرش حتی به اندازه کمترین بهای پرداخت شده آن باشد. در این جا حتما این سوال برایتان پیش می آید که پس چگونه می توانیم فرش ماشینی با قیمت مناسب بخریم؟ در رابطه با پاسخ این سوال قصد داریم توضیحات مفصلی را در باب یک مقاله مطرح نماییم، امید است که مفید واقع گردد.


فرش ماشینی کاشان با قیمت مناسب

همان طور که این مساله بر همگان واضح و مبرهن است که کاشان مبدا و اولین خواستگاه فرش در جهان است و به همین دلیل به عنوان پایتخت فرش جهان شناخته می شود، می تواند بهترین مکان برای خریداری فرش های ماشینی مناسب با لحاظ قیمت و کیفیت به شمار آید که با مراجعه به این شهر فرش چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری کمتر از محصولات غیر اصل و تقلبی برخوردار خواهید شد. چرا که با وجود چندین شهرک صنعتی و هزاران کارگاه و کارخانه ریسندگی و بافندگی معتبر دیگر تقریبا این غیر ممکن خواهد که محصولی بی کیفیت و یا غیر اصل توسط شهر فرش کاشان ارائه گردد. علاوه بر آن که به دلیل برخورداری تولید کنندگان این شهر فرش از تجارب حاصل از سال ها سابقه در این زمینه قادر به تولید با کیفیت ترین محصول با کمترین هزینه تولید هستند که به واسطه آن می توان فرش مناسب را به هر لحاظ تهیه و تامین نمود.
از طرفی اگر به دنبال فرش کاشان با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد می شود حتما از کیفیت آن نیز اطمینان حاصل نمایید، بدین صورت که محصولات این شهر فرش دارای شناسنامه است که مشخصات فنی فرش روی آن قید شده و باید برای تشخیص صحت و درستی این اطلاعات، آن را با گفته های فروشنده و دانسته های خود مورد مقایسه قرار دهیم تا علاوه بر بهره مندی از فرش قیمت مناسب کاشان بتوانید از ماندگاری و کیفیت مطلوب آن نیز بهره مند گردید. مشخصاتی هم چون شانه و تراکم، جنس الیاف بافت و دستگاه بافنده از مهم ترین المان های تاثیر گذار در کیفیت و قیمت فرش هستند که بهتر است هنگام خرید مد نظر قرار گیرد.


انواع فرش ماشینی با قیمت مناسب

اما اگر بخواهیم در بین این تنوع بالای فرش ماشینی در بازار امروزی، قیمت مناسب ترین ها را نام ببریم بهتر است در ابتدا علت پایین بودن قیمت برخی از محصولات را بدانید تا بدین واسطه کمتر در معرض سودجویی کلاهبرداران قرار گیرید. به صورت کلی محصولات در دو دسته بندی تراکم پایین و بالا قرار می گیرد که می توان از این بین محصولات 700 شانه به پایین را جز تراکم های کم فرش ماشینی نام برد. بدین معنا که تراکم عرضی فرش کمتر از تعداد 700 گره باشد. با این تفاسیر می توان انواع فرش 320 شانه، 440، 500 و 700 شانه را از دسته فرش ماشینی با قیمت مناسب نام برد که به دلیل برخورداری از کمترین هزینه های تولید از قیمت مناسبی هم برخوردار می باشد. یکی دیگر از فاکتورهای تعیین فرش با قیمت مناسب به کارگیری از الیاف قیمت مناسب در بافت فرش است، چرا که 70 درصد وزن فرش را الیاف آن تشکیل می دهد.


فرش قیمت مناسب از کجا بخرم؟

به منظور بهره مندی از فرش قیمت مناسب با کیفیت بالا بهتر است به فروشگاه های معتبر و دارای مجوزهای لازم از سوی سازمان های مربوطه برای فعالیت رسمی خود چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری مراجعه نمایید. به عنوان مثال فروشگاه های اینترنتی اصولا باید دارای یکی از نمادهای اعتماد الکترونیکی، نماد ضمانت پرداخت و ستاد ساماندهی باشد تا مشتری بتواند با اعتماد کامل از آن خرید خود را با پرداخت نقدی و یا حتی بیعانه انجام دهد. علاوه بر این فروشگاه معتبر فرش باید دارای تنوع بالایی از محصولات باشد تا مشتری به واسطه آن بتواند از خریداری محصول مورد پسند خود بهره مند گردد. علاوه بر آن ارائه گارانتی معتبر کالا همراه با محصولات می تواند هم ضمانتی بر کیفیت محصول و هم اطمینان خاطری برای مشتری باشد.


خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب

فروشگاه فرش کاشانک دارنده نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت، ارائه دهنده تنوع بالایی از محصولات فرش کاشان همراه با گارانتی معتبر کالا می باشد که مشتریان به صورت غیر حضوری می توانند بدان مراجعه نموده تا از خرید اینترنتی فرش با قیمت مناسب بهره مند گردند. فروش فرش با قیمت مناسب در این فروشگاه معتبر فرش در تنوع بالایی از تراکم صورت می پذیرد، چرا که این فروشگاه عرضه کننده مستقیم محصولات در تراکم پایین و بالا به صورت تخفیفی نیز است که مشتریان علاوه بر بهره مندی از تراکم های پایین با قیمت مناسب می توانند از خریداری محصولات پر تراکم و برجسته نیز با قیمت مناسب همانند فرش 1200 شانه گل برجسته تخفیفی بهره مند گردند. خرید فرش ماشینی با قیمت مناسب و کیفیت عالی از طریق این وب سایت فروشگاهی در تمامی تراکم ها و تنوع بالایی از طرح و رنگ های جدید نیز امکان پذیر است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا