خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

خصوصیات فرش 700 شانه

فرش 700 شانه چیست

فرش 700 شانه چیست؟
از سری محصولات فرش کاشان که از فروش بالایی برخوردار است می توان به تراکم های پایین اشاره داشت که با ورود تراکم های بالا به صنعت فرش بافی، هنوز مورد استقبال می باشد. خرید فرش 700 شانه به دلیل برخورداری از ویژگی های خاص، بسیار مورد استقبال می باشد. در ادامه خصوصیات فرش 700 شانه به جهت فروش بالای این محصول در بین دیگر محصولات تراکم بالا ارائه شده است که قبل از خرید با مطالعه آن می توانید اطلاعات خود را درباره این محصول و ویژگی ها و نوع کاربرد آن در دکوراسیون و مکان های مختلف افزایش دهید.

خصوصیات فرش 700 شانه
اخیرا صنعت فرش بافی به گونه ای در حال پیشرفت است که ریز بافت ترین و کم ضخامت ترین فرش های ماشینی در حال تولید و ارائه هستند. اما با این وجود هنوز استقبال زیادی از فرش ماشینی 700 شانه می شود که دلیل آن هم مربوط به ویژگی ها و خصوصیات این محصول می باشد. از سری ویژگی های بارز فرش 700 شانه کاشان می توان به موارد زیر اشاره داشت که با مطالعه آن می توانید مطابق با نیاز و دکوراسیون منزل خود و میزان هزینه ای که می خواهید برای خرید فرش اختصاص دهید با مقایسه قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه، آگاهانه به خریداری این محصول بپردازید.

-    تراکم گره فرش 700 شانه: تولید فرش ماشینی 700 شانه با استفاده از تراکم گره هفتصد در یک متر عرضی و 2550 در یک متر طولی صورت می پذیرد که می توان آن را از تراکم های پایین دانست. اخیرا استقبال زیاد از این محصول سبب شده تا تولیدکنندگان آن را در تراکم های طولی متفاوتی به لحاظ مختلف کیفیت و قیمت تولید و روانه بازار نمایند. تراکم هایی که برای این محصول در نظر گرفته می شود از سه برابر عرضی با احتساب سه ردیف پود می توان از 2100 تا 2700 عنوان نمود که بسته به هر تولید کننده و نیاز مشتری تراکم های طولی متفاوتی برای آن در نظر گرفته می شود ولی معمولا تراکم 2550 برای تولید این محصول به کار گرفته می شود که هم به لحاظ کیفیت و قیمت بسیار مناسب و مطلوب است و هم به لحاظ ظرافت بافت سبب نام گرفتن آن با عنوان فرش 700 شانه دستباف گونه شده است. تاثیر تراکم در فرش روی استحکام و انسجام ریشه ها است که با افزایش آن به مراتب استحکام و کیفیت فرش نیز افزایش می یابد و مسلما روی افزایش قیمت نیز تاثیر گذار است. هم چنین شانه به لحاظ زیبایی و ظرافت روی فرش ماشینی تاثیر گذار است که در فرش هفتصد  شانه این گزینه وجود دارد.

-    ارتفاع خاب فرش 700 شانه: هر چه تعداد گره ها در فرش افزایش یابد، قطعا مقدار الیاف بافت مورد نیاز برای تولید این محصول نیز افزایش می یابد. از طرفی استاندارد بودن وزن برای قیمت مناسب آن برای خریداران از سوی تولید کنندگان حائز اهمیت بوده و مد نظر قرار می گیرد که این سبب شده تا محصولات جدید با شانه تراکم بالا با ضخامتی بسیار کم تولید و روانه بازار گردد که تنها به لحاظ زیبایی و ظرافت است که مورد توجه قرار می گیرد. اما در فرش 700 شانه به دلیل تعداد مناسب گره ها و یا تراکم نرمال، خاب فرش به جهت تعادل وزنی محصول دست نخورده باقی می ماند و ارتفاعی نزدیک به ده میلی متر در آن سبب راحتی و نرمی خاب و پاخور فرش ماشینی 700 شانه نسبت به دیگر محصولات شده است که این دلیل بر پر فروش بودن آن به ویژه در ایران به جهت استفاده بیش تر از فرش برای نشستن در مقایسه با مبلمان می باشد.

-    الیاف بافت فرش 700 شانه: تولید کنندگان همواره در تلاشند تا محصولات فرش کاشان را با بهترین کیفیت بافت تولید و به بازارهای داخلی و خارجی ارائه نمایند. پر فروش بودن فرش 700 شانه در ایران و برخی از کشورها نیز دلیلی شده تا تولید کنندگان در بافت این فرش از الیاف با کیفیت و مقاومی که برای تراکم های بالا نیز در نظر گرفته می شود، استفاده نموده و این فرش پر فروش را با بهترین کیفیت الیاف بافت اکریلیک هیت ست شده مقاوم و بدون پرز و نرم و لطیف تولید و ارائه نمایند. از طرفی ظرافت و ضخامت کم این الیاف بافت سبب شده تا زیبایی و ریز بافتی محصول نیز دو چندان گردد که به همین دلیل آن را با عنوان فرش 700 شانه دستبافگونه عرضه می نمایند. اخیرا هم که به کارگیری الیاف انعطاف پذیر هایبالک در تولید این محصول کنار الیاف بافت مقاوم اکریلیک سبب نقش برجسته شدن آن و ورود فرش 700 شانه گل برجسته به بازار شده است.

قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

در بین تنوع تراکم های بالای فرش می توان فرش 700 شانه با تراکم 2550 را ارزان قیمت ترین فرش های ماشینی با کیفیت معرفی نمود که شرکت فرش کاشانک سعی داشته بر حسب نیاز بازار این محصول را در متنوع ترین و جدیدترین نوع خود تولید و ارائه نماید. امکان خرید فرش 700 شانه کاشان با قیمت کارخانه نیز از طریق فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به علت بی واسطه بودن عرضه آن به صورت غیر حضوری و مستقیم همراه با گارانتی معتبر ضمانت کالا برای متقاضیان فراهم می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا