خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای خرید فرش 700 شانه اصل

راهنمای خرید فرش 700 شانه اصل
خرید اینترنتی امن

فرش های ماشینی 700 شانه بافته هایی هستند با قدمت طولانی نسبت به محصولات مختلفی که در بازار حضور دارند. بافته هایی بی نهایت کاربردی و بادوام که قدمت آن ها نشان دهنده محبوبیت آن ها است. فرش های ماشینی متعددی تاکنون به مرحله تولید رسیده اند اما به علت عدم استقبال خریداران جایگاه خود را در بازار حفظ نکرده اند، بر عکس فرش های 700 شانه که از بدو تولید تاکنون مورد توجه مشتریان قرار گرفته اند.

اگر سری به بازار فرش های ماشینی بزنید متوجه همه گیری فرش های ماشینی 700 شانه کاشان می شوید. هم مشتریان و هم فروشندگان با اطلاع از اهمیت فرش های ماشینی 700 شانه معتقد هستند که این فرش های بی نظیر به لحاظ کاربرد مفید برای هر خانه ای لازم و ضروری هستند.

با این مقدمه به سراغ راهنمای خرید فرش 700 شانه اصل می رویم، فرش هایی که تنها یکی از انواع مختلف فرش ها ماشینی 700 شانه موجود در بازار و البته مهم ترین نوع آن ها هستند. پس در ادامه همراه ما شوید تا به دلیل محبوبیت این فرش ها پی برده و همچنین امکان خرید بهترین فرش 700 شانه اصل را برای خانه خود فراهم آورید.

 

معرفی انواع فرش های 700 شانه

در بین محصولات بی نظیر موجود در بازار فرش های ماشینی خصوصا فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های فرش ماشینی، شاهد حضور پررنگ فرش های ماشینی 700 شانه هستیم. این محصولات بنابر داشتن ویژگی های کاربردی و مقاومت و دوام بالا توانسته اند نام فرش های کاربردی را با خود همراه کنند. در بازار بزرگ فرش های ماشینی همه تولید کنندگان و فروشندگان در بین محصولات خود، فرش های ماشینی 700 شانه را در انواع مختلف طرح و رنگ عرضه کرده اند و عمده فروش بازار به این محصولات اختصاص دارد.

در این بین، تولید کنندگان انواع مختلفی از فرش های ماشینی 700 شانه را تولید کرده اند که در سه دسته فرش 700 شانه اصل واقعی، فرش 700 شانه تبدیلی و فرش طرح 700 شانه جای گرفته اند. محصولاتی که با وجود شباهت های فراوان و قرار گرفتن در دسته فرش های 700 شانه بنابر تفاوت هایی، اختلافات جزئی با یکدیگر دارند. فرش های 700 شانه اصل نسبت به دو نوع دیگر فرش های 700 شانه تبدیلی و فرش های طرح 700 شانه مرغوب تر هستند. در ادامه هر یک از این دسته ها را تعریف می کنیم.

فرش 700 شانه اصل

عمده خریداران به قصد خرید فرش 700 شانه اصل روانه بازار می شوند اما اطلاعی از نحوه خرید فرش 700 شانه اصل بدون گرفتار شدن در دام متقلبین ندارند. توصیه ما به این خریداران استفاده از فروشگاه های اینترنتی از جمله فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک است چراکه در این فروشگاه ها محصولات با جزئیات و در کمال صداقت معرفی شده و همچنین امکان استفاده از مشاورین متخصص آنلاین کاملا رایگان هم وجود دارد.

این محصولات که در هر متر عرض خود تعداد 700 گره دارند، تعداد گره های طولی مختلفی دارند که رایج ترین آن ها تعداد گره طولی یا تراکم 2250 است. در رابطه با مهم ترین خصلت های فرش 700 شانه اصل باید گفت که این فرش های ماشینی نسبت به دو نوع دیگر، مقاوم تر، باکیفیت تر، زیبا و درخشان تر و البته گران قیمت تر خواهند بود.

فرش 700 شانه تبدیلی

نام فرش 700 شانه از ان جا گرفته شده است که این فرش ها به کمک دستگاه هایی بافته می شوند که در اصل فرش ماشینی تولید فرش های 500 شانه هستند که تبدیل به دستگاه تولید فرش 700 شانه شده اند . طبیعتا این فرش ها نسبت به فرش های 700 شانه اصل مرغوبیت کم تری دارند اما باز هم فرش هایی بسیار محبوب و مناسب برای مکان های پرتردد هستند .

فرش های طرح 700 شانه

شانه و تراکم توانسته است در زیبایی فرش ماشینی تأثیرگذارد و هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد به علت ظرافت بیشتر طراحان از طرح های پیچیده، پرنگاره و اصیل تر استفاده می کنند. در مقایسه ای افراطی می توان به تفاوت طرح در فرش های 500 شانه و طرح 700 شانه اشاره نمود. فرش های 500 شانه عموما ساده، تک رنگ و یا تک نگاره هستند. حال آنکه فرش های طرح 700 شانه همان فرش های 500 شانه ای هستند که در طرح های فرش 700 شانه بافته می شوند. در واقع زیبایی فرش های 700 شانه را به عاریه گرفته اند و به همین دلیل نام آن ها فرش طرح 700 شانه می باشد.

 

آشنایی با خرید فرش 700 شانه اصل

برای آنکه بتوانیم بهترین فرش ماشینی را خریداری کنیم، در هر طرح و رنگ و نقشه و شانه و تراکمی باید بتوانیم اصل بودن فرش را تشخیص دهیم. خرید فرش اصل و باکیفیت تضمینی بر خرید مطلوب خواهد بود. از آنجاییکه تشخیص انواع فرش های 700 شانه بسیار دشوار و تخصصی است، بهترین گزینه برای خرید فرش 700 شانه اصل خرید از فروشگاه های معتبری است که خریداران بتوانند بر نام و اصالت و اعتبار فروشنده اعتماد کرده و با انتخاب فرش نسبت به اصل بودن محصول خریداری شده اطمینان خاطر داشته باشند. بسیار دیده ایم که فروشندگان هنگام فروش فرش های 700 شانه، انواع فرش های 700 شانه را تحت عنوان فرش 700 شانه فروخته و خریداران نیز از تفاوت بین این محصولات اطلاعی ندارند. این درحالی است که در فروشگاه های اینترنتی به این جزئیات دقت شده و خریداران می توانند در صورت عدم آگاهی از مشاورین آنلاین کمک بگیرند.

فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک که یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی سراسر کشور به حساب می آید، در فروشگاه اینترنتی خود محصولات بی نظیر و متعددی را عرضه کرده و امکان خرید انواع فرش های درجه یک و عالی به قیمت تولید کننده بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی وجود دارد. برای خرید فرش 700 شانه اصل همانند هر فرش ماشینی دیگری به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک سری زده و در دسته محصولات به سراغ فرش 700 شانه اصل بروید. بی شک تنوع و ویژگی های بی نظیر محصولات این فروشگاه خرید را برای شما لذت بخش و به یاد ماندنی خواهد نمود.

 

مشخصات فرش های 700 شانه تقلبی

مسلما در بازار فرش دیده اید، که بسیاری از فروشندگان، محصولات تقلبی را به جای فرش های اصل 700 شانه واقعی به فروش می رسانند و از خریدار پول اصل واقعی را دریافت می کنند. اگر بخواهیم مشخصات فرش های 700 شانه تقلبی را بگوییم می توانیم به صورت خلاصه وار به موارد زیر اشاره کنیم:

  • محصولات 700 شانه تقلبی در یک متر از عرضشان 700 گره وجود ندارد و یا در 10 سانت از عرض فرش، 70 سانت گره نیست.
  • پرزدهی بالایی دارند و سطح آن ها صیقلی و صاف نیست.
  • در پشت قالی، جای قلاب خوردگی، پارگی، کچلی و جای خالی بین ریشه ها وجود دارد.
  • دو رنگی بین رنگ زمینه قالی وجود دارد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا