خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای خرید فرش 1200 شانه گل برجسته

راهنمای خرید فرش 1200 شانه گل برجسته
خرید اینترنتی امن

فرش های ماشینی که نزدیک به یک قرن از تولید آن ها می گذرد بهترین کف پوش در خانه ما هستند. فرش هایی که روز به روز در حال بهتر شدن هستند و بر کیفیت و زیبایی آن ها افزوده می شود. امروزه فرش های ماشینی 1200 شانه گل برجسته که در دسته فرش های ماشینی لوکس قرار می گیرد؛ بافته هایی به جد زیبا هستند که برای تکمیل دکوراسیون خانه های شیک مناسب هستند.

فرش های ماشینی به حدی متنوع هستند که دسته بندی های مختلف به کمک شناخت بهتر ما از فرش ها می آید و یکی از مهم ترین دسته بندی ها، قرار گرفتن محصولات در گروه های مختلف شانه و تراکم است. انواع فرش های 500  شانه و 700 شانه را فرش های کم شانه و کم تراکم می نامند. فرش های 1000 شانه با در نظر گرفتن حد وسط هم ویژگی فرش های کم شانه و هم ویژگی فرش های دارای شانه و تراکم بالا را دارند. فرش های ماشینی 1200 شانه و 1500 شانه نیز فرش های لوکس در شانه و تراکم بالا هستند. اخیرا فرش های 1600 شانه هم به این دسته اضافه شده است. محصولاتی را در نظر بگیرید که از نظر زیبایی و ظرافت بی شباهت به فرش های دستبافت نیستند اما به قیمت فرش های ماشینی عرضه می شوند. این بافته ها انتخاب خانه های لوکس است.

در این مقاله به بررسی و  راهنمای خرید فرش 1200 شانه گل برجسته پرداخته ایم. فرش هایی که علاوه بر ریزبافی و ظرافت ناشی از شانه و تراکم بالا به دلیل داشتن گل های برجسته شایان توجه بوده و مخاطبین را به خود جلب می کنند. با ما همراه شوید تا با شناخت بیشتر فرش های گل برجسته بتوانید انتخابی دقیق تر و شایسته تر داشته باشید.

 

همه چیز در مورد خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته

فرش هایی که در هر متر عرض خود تعداد 1200 گره دارند را فرش های 1200 شانه می نامند. فرش هایی بی نهایت زیبا  و ظریف که در نشان دادن نقشه ها و نگاره های اصیل ایرانی توانمند هستند. تراکم های مختلفی از فرش های 1200 شانه در بازار وجود دارد که تفاوت های بسیار اندکی با یکدیگر دارند. علاوه بر ظرافت نکته مهم دیگر در رابطه با فرش های 1200 شانه ارتفاع کم نخ خاب و سبکی فرش است. با گسترش شهرنشینی و آپارتمان نشینی نیاز صاحب خانه ها از فرش های 12 متری به سمت فرش های 9 متری و 6 متری رفته که فرش های 1200 شانه در ارائه هر مترازی خوب عمل کرده اند.

برای خرید فرش 1200 شانه دقت کافی را به خرج دهید چرا که به همان اندازه که فرش های زیبا و هماهنگ با محیط می تواند خانه را شیک و زیبا کند، انتخاب نادرست و فرش های ناهماهنگ هم می تواند فضای خانه را غیر اصولی و ناآرام نمایش دهد. برای خرید فرش ماشینی فروشگاه های اینترنتی توصیه می شود که از تنوع کافی و مشاوران متخصص برخوردار هستند.

تاریخ تولید فرش های ماشینی که به سال های نزدیک بر می گردد نشان می دهد چندی بعد از تولید اولین فرش 1200 شانه و استقبال صاحب خانه ها از زیبایی و ظرافت این فرش، تولید کنندگان به فکر ارائه محصولی زیباتر فرش های گل برجسته 1200 شانه را روانه بازار کردند. دقت کنید فرش های 1200 شانه گل برجسته، فرشی نوپا و جدید هستند که باید هنگام خرید از برند های معتبر و تولید کنندگان قدرتمند تهیه شوند. تخصصی بودن این فرش ها و عدم آگاهی مشتریان از ویژگی های فرش گل برجسته خوب و درجه یک، دست سوء استفاده گران را باز گذاشته است. متأسفانه تقلب در بازار فرش های ماشینی خصوصا فرش هایی همانند فرش های 1200 شانه گل برجسته که محصولاتی جدید هستند، بسیار زیاد است و برای عدم گرفتاری در دام متقلبین و خرید نا مطلوب کسب آگاهی و خرید از برند ها و فروشگاه های معتبر توصیه می شود.

برای خرید فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته بهترین مکان فروشگاه های اینترنتی هستند که تحت نظارت تولید کننده واقعی اداره می شوند. در این فروشگاه می توانید محصولات را در دسته فرش های گل برجسته و سپس در قسمت فرش ماشینی 1200 شانه ببینید. هنگام انتخاب فرش 1200 شانه گل برجسته فضای خانه را در نظر خود متصور شوید و بدانید تناسب فرش با فضای خانه هم به لحاظ زیبایی و ست بودن رنگ و طرح و هم به لحاظ کاربرد مورد اساسی در زیبایی و ماندگاری فرش است.

 

ویژگی فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته

مراحل تولید فرش گل برجسته دقیقا همان مرحلی است که در تولید فرش های ساده و روزمره بکار می رود با این تفاوت که الیاف مورد استفاده در فرش های گل برجسته چندین نوع در نقاط مختلف دمای ذوب است. گل برجسته بودن هنگامی مشخص می شود که فرش به مرحل پرداخت سپرده شده و تحت دمای معین الیافی که نقطه ذوب پایین تری دارند فرو می روند.

بدین علت نام گل برجسته بر فرش ها نهاده شده است که فررفتگی و برجستگی ها به گونه ای طراحی می شود که گل ها و بوته های بکار رفته در فرش و تابلو فرش بیش از پیش نمود می یابند.

از مهم ترین ویژگی فرش های گل برجسته می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  زیبایی و ظرافت فرش که موجب شده به تنهایی بتوانند زینت دکوراسیون خانه را بر عهده بگیرند.
  • لطافت فرش که علاوه بر نحوه تولید و شانه و تراکم بالا به الیاف مورد استفاده در فرش هم مربوط می شود.
  • جدید بودن فرش که هم نحوه تولید و گل برجستگی ها و هم نقشه و نگاره های بکار رفته در فرش بسیار جدید و نوین است.
  • برخلاف فرش های 500 شانه و 700 شانه که در طرح های تکراری هم تولید می شوند، فرش هایی که شانه و تراکم بالایی دارند، خصوصا فرش های گل برجسته که مدام از کالکشن ها و طرح های جدید رونمایی می کند.

خرید فرش 1200 شانه گل برجسته با قیمت کارخانه


طرح های جدید فرش 1200 شانه گل برجسته در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به فروش می رسد. قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته در این تولیدی به قیمت کارخانه و قیمت عمده است و همچنین این فروشگاه، طرح های سال های قبل را با تخفیف بسیار ویژه به فروش می رساند و فروش فرش های تخفیفی 1200 شانه گل برجسته را با قیمت ارزانتر از بازار و با تخفیف بسیار زیاد به صورت اینترنتی و جضوری انجام می دهد.
این فرصت برای کسانی است که به دنبال خرید فرش 1200 شانه ارزان با کیفیت عالی در طرح های زیبا هستند.
نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا