خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه خوبه؟

فرش 1200 شانه خوبه؟
خرید اینترنتی امن

اگر تاکنون در مورد خرید بهترین فرش ماشینی تحقیق کرده باشید، قطعاً می دانید که تعیین ویژگی های فرش های باکیفیت ماشینی کار راحتی نیست. برای آنکه بهترین بافته را خریداری کنیم، نیازمند شناخت دقیق و ویژگی فرش های ماشینی و از همه مهم تر شناخت کاربرد و نیاز های فضایی هستیم که قرار است فرش ماشینی در آن پهن شود. خانه ای را تصور کنید که با فرش ماشینی مناسب پوشیده شده است قطعاً علاوه بر کاربرد خانه زیبایی فضا هم قابل توجه خواهد بود. این در حالی است که اگر فضای خانه را با بافته ای نامناسب پوشش دهیم نه تنها زیبایی خانه را بر هم زده ایم، بلکه به دلیل عدم تناسب کاربرد با ویژگی های فرش انتظار دوام و ماندگاری از فرش بی جا خواهد بود.

برای انتخاب بهترین فرش ماشینی باید نسبی عمل کرد؛ یعنی به تناسب هر فضا، فرش مناسبی را انتخاب کرد و نمی توان فرش خاصی را به عنوان بهترین برای تمامی فضاها نام برد. شاید یک تخته فرش برای یک فضایی بهترین باشد ولی برای فضای دیگری نه.همانطور که می دانید فرش های ماشینی در شانه و تراکم مختلف بافته می شوند که هر کدام ویژگی هایی دارند. از میان این شانه و تراکم های مختلف، فرش های 1200 شانه ماشینی با تراکم 3600، جزو بافته های دستبافگونه هستند و اگر درست انتخاب شوند می تواند بهترین کف پوش با طرح و نگاره زیبا باشد.

در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم که آیا فرش ۱۲۰۰ شانه خوبه یا خیر ؟ و برای پاسخ به این سوال فرش را در فضاهای مختلف خانه مورد بررسی قرار داده و در نهایت به این نتیجه رسیده ایم که اگر از فرش ۱۲۰۰ شانه اصل برای فضاهای لوکس خانه کمک بگیریم بی شک بهترین انتخاب را در زمینه خرید فرش ماشینی داشته ایم. این در حالی است که امکان سوء استفاده عرضه کنندگان فرش های ماشینی بالا رفته و احتمال خرید نامطلوب فرش از جمله فرش های تقلبی کم نیست. پس بر خریداران واجب است که هنگام خرید بهترین فرش ماشینی اصل و یا تقلبی بودن فرش را مورد بررسی قرار دهند. با ما همراه شوید تا با موشکافی فرش های ۱۲۰۰ شانه در رابطه با خرید یک تخت فرش ۱۲۰۰ شانه خوب و با کیفیت صحبت کنیم.

 

فرش 1200 شانه خوبه یا نه؟

در رابطه با خوب بودن فرش های ماشینی از جمله فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 که مورد توجه این مقاله است، دو موضوع مطرح می‌شود. موضوع اول آن که فرش به خودی خود خوب و درجه یک است یا خیر؟ و موضوع دوم آن که انتخاب فرش برای فضا مناسب خواهد بود و فرش در آن فضا خوب خواهد بود یا خیر؟ که این دو موضوع به صورت جداگانه بررسی می شود

موضوع اول

در رابطه با خوب بودن فرش های ماشینی به سراغ دسته بندی و درجه بندی آن ها می رویم. فرش های ماشینی در حالت کلی ۵ درجه دارند و فرش هایی خوب نامیده می شوند که در درجه اول قرار گیرند. فرش های ۱۲۰۰ شانه باکیفیت، بافته هایی هستند که با موفقیت مرحله پردازش را پشت سر می‌گذارند. برندهای نامی و خوش سابقه از جمله فرش کاشانک، به هیچ عنوان فرش های درجه ۲ و درجه ۳ عرضه نمی کنند و می توان انتظار داشت فرش هایی که از برند فرش کاشانک خریداری می‌ کنیم، فرش های درجه یک و مرغوبی باشند. برای خرید اطمینان بخش خرید از فروشگاه اینترنتی کاشانک که مستقیماً تحت نظارت و کنترل تیم تولید کننده اداره می شود را توصیه می‌کنیم.

فرش 1200 شانه ایرانی اصل به هیچ عنوان نخ خاب سوخته ندارد؛ نخ در رفتگی و پارگی در فرش دیده نمی‌ شود، عدم غلط بافی نداریم، اختلاف ابعاد از سایز از پیش تعیین شده در این فرش ها وجود ندارد، نخ خاب و ریشه ها بسیار محکم و مقاوم هستند، با شست و شو رنگ پریده نمی شوند و الیاف خاب آن ها به حدی مرغوب است که رنگ دهی نخواهند داشت، در برابر نور آفتاب مقاوم هستند و ... . اما با وجود تمام این ویژگی های مطلوب نحوه نگهداری از فرش ماشینی خوب نیز جای بحث دارد به گونه‌ای که حتی اگر بهترین فرش ماشینی بر اساس اصول صحیح نگهداری نشود نخواهد توانست کف پوش خوبی باشد.

موضوع دوم

مورد دیگر که تعیین کننده خوب یا بد بودن فرش است، به فضایی مربوط می شود که قرار است فرش در آن پهن شود. برای مثال یک تخته فرش 1200 شانه ماشینی کاشان که در موضوع اول خوب بودن آن اثبات شده است؛ اگر در فضای پذیرایی خانه پهن شود فرش خوبی خواهد بود اما اگر از ۱۲۰۰ شانه در مکان هایی مانند آشپزخانه و یا جلوی درب های ورودی که تحت فشار، احتمال بالای آلودگی و رفت و آمد می باشد قرار گیرد به هیچ عنوان بافته خوبی نخواهد بود. شانه و تراکم، تعیین ‌کننده فضای مورد استفاده فرش است. بدین ترتیب که هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد فرش ظریف تر شده و برای مکان های لوکس و مهمان نشنی خانه مناسب خواهد بود. با توجه به این توصیفات فرش های 1200 شانه و فرش های 1500 شانه آنقد زیبا و چشم نواز هستند و تأثیر برجسته ای در زیبایی دکوراسیون دارند که آن ها را حتی به عنوان تابلو فرش ها و قالیچه های زینتی مورد استفاده قرار می دهند.

 

جدیدترین مدل فرش 1200 شانه کاشان

فرش های 1200 شانه ماشینی گل برجسته را می توان جزو جدیدترین مدل های 1200 شانه دانست که به صورت فرش با تراکم 3600 بافته می شود. این بافته های زیبا و تزیینی برای پذیرایی، جهیزیه عروس و مکان های لوکس مناسب است و به دلیل بافته شدن با نخ هایبالک و آکریلیک هیت ست شده، به مراقبت بیشتری نیاز دارد.

فرش 1200 شانه طرح خشتی، فرش 1200 شانه طرح افشان، فرش 1200 شانه طرح حوض نقره و ... می توان از پرفروش ترین های 1200 شانه دانست.

برای آنکه بهترین فرش ماشینی و یا فرش ماشینی خوبی را خریداری کنیم باید دو موضوع بررسی شده در بالا را مد نظر قرار دهیم. موضوع دوم به اطلاع و آگاهی خریداران بستگی دارد و لازم است خریداران تمام دقت خود را در تناسب ویژگی های فرش انتخابی و فضای خانه به کار گیرند. اما در مورد موضوع اول مراجعه به فروشگاه های قابل اعتماد و خرید از برند های نامی و خوش سابقه تضمین کننده خوب بودن فرش می باشد. خرید از فروشگاه های اینترنتی از جمله فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک که یکی از بهترین برند ها و بهترین فروشگاه های حال حاضر به شمار می رود، موردی است حائز اهمیت در خرید فرش ماشینی اصل 1200 شانه با توجه به این مقاله می توان چنین گفت که فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه اگر از برند معتبر خریداری شود و در فضای مناسبی پهن شود فرش بسیار خوب و مرغوبی خواهد بود به شرط آن که صاحب خانه اصول نگهداری صحیح از فرش ماشینی را رعایت نماید.

 

خرید فرش 1200 شانه کاشان با تراکم 3600

قیمت فرش های 1200 شانه تراکم 3600 بالاتر از محصولات 1000 شانه و 700 شانه است. ولی شما می توانید به این فرش های ماشینی دستبافگونه با قیمت کارخانه و تولیدی دسترسی پیدا کنید.

فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، اولین فروشگاه اینترنتی در کاشان است که فرش های تخفیفی 1200 شانه و ارزان را با کیفیت عالی به فروش می رساند. از ویژگی این فرش های 1200 شانه ارزان این است که سایز و یا طرح و رنگ آن، تک شده است وگرنه با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده تولید شده است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا