خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرصتی برای خرید فرش درجه یک کاشان با قیمت مناسب

فرصتی برای خرید فرش درجه یک کاشان با قیمت مناسب
خرید اینترنتی امن

فرصتی برای خرید فرش درجه یک کاشان با قیمت مناسب در فروشگاه فرش کاشانک وجود دارد. این فروشگاه اینترنتی فرش کاشان، فرش های تخفیفی کاشان را با قیمت بسیار کمتر از بازار ارائه می دهد. این محصولات در ابعاد مشخص شده و با طرح مورد نظر ارائه می شود.

انتخاب فرش ماشینی از وسواس گونه ترین خرید هایی است که هر صاحب خانه آن را انجام می دهد. خرید کالایی با حساسیت زیاد که قرار است جنبه های مختلفی از خانه خصوصا دکوراسیون را تحت تأثیر قرار دهد. هنگامی که ردپای خرید صاحب خانه ها را دنبال می‌ کنیم تا بررسی کنیم در خرید به دنبال چه چیزی هستند، شاهد آن هستیم که تمامی خریداران با هر سبک سلیقه و توان مالی در پی خرید بهترین های محصول از بازار هستند. خصوصاً در رابطه با فرش های ماشینی و سایر محصولاتی که قرار است تا چندین و چند سال آینده در خانه ما مورد استفاده قرار بگیرند. انتخاب صاحب خانه در رابطه با خرید فرش های ماشینی انتخابی است که از بین بهترین فرش ها انجام می گیرد، چرا که امکان تعویض زود هنگام فرش های ماشینی وجود نداشته و همچنین این فرش ها به عنوان مهم ترین عنصر دکوراسیون بیشترین تأثیر را بر فضای خانه می گذارند.

برای آنکه بدانیم فرش های ماشینی تا چه حد در فضای خانه حائز اهمیت هستند و چرا و از همه مهم تر چگونه می توان فرش ماشینی درجه یک و خوب خرید توصیه می‌ شود ادامه این مقاله را از دست ندهید تا به پاسخ این سوالات برسید. در این مقاله به بررسی خرید فرش ماشینی خوب پرداخته ایم و از آنجایی که فرش ماشینی خوب اجزاء گوناگونی دارد، بررسی مفصل و تخصصی را در این مقاله در پیش خواهیم داشت .

فرش ماشینی درجه یک با قیمت ارزان تر از بازار

عموما فرش های ماشینی کاشان را تحت عنوان فرش درجه یک می شناسیم. فرش هایی که در طول 50 سال از تولید اولین فرش های ماشینی تاکنون، بهترین بوده اند. فرش ماشینی درجه یک فرش است که هم در ویژگی‌ های ظاهری و هم در ویژگی های کیفی جالب توجه است. محصولاتی که تحت عنوان فرش های درجه یک می شناسیم ویژگی های زیر را دارا می باشند:

فرش های ماشینی و دستبافت درجه یک همانند هر محصول دیگری از بهترین مواد اولیه که الیاف است، تولید می شوند. فرش های ماشینی در الیاف تار و پود مشابه هستند و تفاوت اصلی در الیاف خاب است که فرش های ماشینی معمولی در بهترین کیفیت از الیاف اکریلیک هیت شده تولید شده اند. این در حالی است که فرش های ابریشم فرش، پشم، فرش کرک و غیره نیز از بهترین انتخاب ‌های حالت خود استفاده می کنند. علاوه بر این دستگاه های بافت نیز در تعیین کیفیت اهمیت دارند.

فرش های ماشینی با کیفیت دچار نخ در رفتگی نمی شوند و به هیچ عنوان فرش های درجه یک دچار سوختگی نخ خاب نیستند. همانطور که سوختگی نخ خاب زمانی پیش می آید که هنگام برش فرش تیغه دستگاه کیفیت لازم را نداشته باشد سایر مشکلات و ایرادات هم به عدم کیفیت کافی دستگاه و یا نیروی کار مربوط می شود. مورد دیگر در فرش های ماشینی درجه یک هماهنگی رنگ ها و طرح ها، هماهنگی نوع نگاره با شانه و تراکم فرش است هرچه شانه و تراکم فرش بیشتر باشد نگاره ‌ها پیچیده تر و پر پیچ و خم تر خواهند بود و به تنوع رنگی در فرش نیز بیشتر خواهد بود.

فرش های ماشینی درجه یک فرآیند پردازش را به سختی رد می‌ کند. در این فرآیند فرش ها با دقت و وسواس خاصی مورد بررسی قرار گرفته و اگر فرش های ماشینی بدون هیچ عیب و نقصی از مرحله پردازش خارج شوند، نام فرش درجه یک را به خود می گیرد. هنگام ورود فرش به مرحله پردازش ممکن است نواقص کوچکی در فرش وجود داشته باشد که قابل رفع خواهد بود اما اگر ایراد غیر قابل رفعی در فرض وجود داشته باشد به هیچ عنوان تحت نام فرش های ماشینی درجه یک وارد بازار نخواهد شد. توصیه خرید از فروشگاه ها و برند های معتبر آن است که این برند ها تنها و تنها فرش های ماشینی درجه یک عرضه می کند. برای شناخت فرش ماشینی اصل چندین روش وجود دارد که مهم ترین آن ها خرید فرش درجه یک از فروشگاه اینترنتی و به روش مستقیم است. با خرید مستقیم فرش از تولید کننده دست به دست شدن ها و حضور واسطه ها و دلالان به حداقل می رسد و بدین ترتیب امکان سوء استفاده از نام و نشان برند های معتبر وجود نخواهد داشت.

هنگام خرید فرش برای آنکه از درجه یک بودن آن اطمینان حاصل کنیم شناسنامه فرش را چک کنیم، فرش درجه یک باید شناسنامه سالم و بی عیب و نقصی داشته باشد. در مورد محصولات درجه یک، چک کردن همسان بودن ارتفاع نخ های خاب (به استثناء فرش های گل برجسته)، شناسنامه سالم، عدم در رفتگی و پارگی، عدم سوختگی، صحیح بودن ابعاد فرش با آنچه در شناسنامه ذکر شده است و تناسب صحیح رنگ های به کار رفته در فرش و غیره از جمله مواردی هستند که از طرف خریدار باید مورد بررسی قرار گیرند.

فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، برخی از طرح هایی که تک افتاده اند و یا برخی از ابعاد فروخته نشده در یک طرح را با قیمتی کمتر از بازار به فروش می رسانند و این محصولات را جز فرش های تخفیفی کاشان قرار داده است و با کیفیتی عالی به فروش می رساند.

خصوصیات فرش های تخفیفی کاشان

با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند.

بدون عیب و نقصی هستند.

در ابعاد مشخصی ارائه می شوند و رنگ های محدودی دارند.

برای خرید فرش ماشینی درجه یک به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مراجعه کرده و پس از اطمینان از آنکه فروشگاه تحت نظارت تولیدکننده اداره می شود، در قسمت محصولات فرش مناسب خانه خود را انتخاب کنید. ارسال رایگان فرش، خرید به قیمت کارخانه، داشتن گارانتی و همچنین اطمینان از اصالت فرش مواردی است که خریدی مقرون به صرفه را بر جای می گذارد. در فروشگاه های اینترنتی تنوع بی نظیر محصولات موجب شده تمامی سبک سلیقه ها پوشش داده شود و خریدار با هر توان مالی و هر نیازی به فرش ماشینی دست خالی از فروشگاه اینترنتی برنخواهد گشت.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا