خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

روش های ست کردن فرش و پرده در دکوراسیون داخلی

روش های ست کردن فرش و پرده در دکوراسیون داخلی
خرید اینترنتی امن

هارمونی اجزا در دکوراسیون، امروزه از نکات مهمی است که به جهت ایجاد فضایی متناسب و دارای هم خوانی بسیار حائز اهمیت است. یکی از اجزایی که بسیار در دکوراسیون بسیار نقش مهمی دارد و تاثیر گذار است، پرده های خانه است که بهتر است آن را به لحاظ طرح و رنگ بندی با فرش و مبلمان ست نمود. به همین منظور مقاله ای با عنوان روش های ست کردن فرش و پرده در دکوراسیون داخلی در این باب ارائه نموده ایم که بین واسطه می توانید به راحتی اجزای دکوراسیون منزل خود را ست و هارمونی بخشید. با ما همراه باشید.

تکنیک های ست کردن پرده و فرش

از سری دغدغه بسیاری از خانم ها می توان به ست کردن فرش و پرده و مبلمان اشاره داشت که قصد داریم در این نوشتار به بیان نکاتی در رابطه با این موضوع بپردازیم. پرده به عنوان یکی از تاثیر گذارترین اجزا در داخل خانه محسوب می شود که هماهنگی آن با دیگر اجزا سبب جذابیت و زیبایی و هماهنگی فضا خواهد شد. در ادامه می توانید با انواع ست های بین فرش و پرده بیش تر آشنا شوید.

در ابتدای امر بهتر است به انتخاب مبلمان با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون مورد علاقه خود در بین مدل های سلطنتی و راحتی بپردازید. اگر به دنبال ایجاد سبکی اصیل و سلطنتی دکوراسیون خانه خود هستید پس بهتر است با انتخاب مبلمان و پرده های سلطنتی و فرش طلاکوب شده فضا را از هارمونی لازم برخوردار گردانید. پس به تناسب فضا و سبک دکوراسیون داخلی خود می توانید رنگ بندی بین فرش و پرده را انتخاب و مورد خریداری قرار دهید. در ادامه می توانید انواع رنگ بندی بین پرده و فرش را مشاهده و طبق آن به تهیه پرده مناسب منزل خود بپردازید:

-    ست کردن پرده و فرش به لحاظ رنگ: به کارگیری از رنگ بندی خنثی در دکوراسیون های امروزی به جهت هارمونی با انواع رنگ بندی سرد و گرم بسیار پر طرفدار شده است. از این رو با انتخاب فرش طوسی یا فیلی می توانید اجزای دیگر را به سلیقه خودتان ست نمایید. این گزینه می تواند انتخابی دائمی را برای منزل شما ایجاد نماید، چرا که به واسطه هارمونی با انواع رنگ ها، می توانید طبق سلیقه خود به انتخاب رنگ سال برای تغییر دکوراسیون هر ساله تان بپردازید. به کارگیری از یک طیف رنگی نیز گزینه بسیار خوبی برای هارمونی و هماهنگی بین فرش و پرده خواهد بود. علاوه بر آن استفاده از رنگ های مکمل نیز انتخاب بسیار مناسبی برای ست فرش و پرده است.

-    ست کردن پرده و فرش به لحاظ طرح: فرش طرح شلوغ انتخاب پرده را برای شما به دلیل برخورداری از طرح و رنگ های مختلف بسیار آسان و راحت می سازد. ست کردن طرح بین فرش و پرده بهتر است بدین صورت انجام شود که فرش منزل تان اگر دارای طرحی شلوغ می باشد، بهتر است پرده ساده با رنگ های به کار رفته در زمینه یا نقش و نگار فرش برای برخورداری از هارمونی لازم و ایجاد فضایی متناسب انتخاب نمایید.

-    ست کردن پرده و فرش به لحاظ بافت: هارمونی بین پرده و فرش می تواند از لحاظ جنس بافت باشد، بدین منظور که اگر از فرش کرکی برخوردار هستید، پس بهتر است جنس پرده تان نیز کرکی باشد و یا با انتخاب فرش های مخمل نما، پرده جنس رویه مخمل تهیه نمایید. فرش ابریشم گونه نیز با پرده های ساتن و براق هارمونی بسیار خوبی خواهد داشت و جنس رویه مخمل نیز می تواند مکمل آن باشد.

-    ست کردن پرده و فرش به لحاظ نقطه کانونی: در فضاهایی که امکان هارمونی بین پرده و فرش وجود ندارد، بهتر است تمرکز را روی نقطه کانونی دیگری مانند مبلمان یا پاف وسط آن قرار دهید و توجه را روی آن انتقال دهید. بدین صورت که با انتخاب رنگی تند و جذاب برای پاف و یا کوسن های مبلمان خود، تمرکز را از عدم هارمونی بین فرش و پرده بردارید.


خرید ست فرش با پرده

به منظور تهیه و خریداری انواع طرح و رنگ فرش های ماشینی مدرن و کلاسیک می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر فرش ارائه دهنده انواع محصولات فرش کاشان به صورت مستقیم غیر حضوری می باشد که افراد با مراجعه بدان می توانند از محصول مورد پسند و دارای هارمونی با فضای خانه خود مانند پرده ها بهره مند گردند. امکان خرید ست فرش با پرده با قیمت مناسب و در تنوع بالایی از سبک های مدرن و کلاسیک برای متقاضیان از طریق این وب سایت فروشگاهی موجود است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا