خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل فرش مدرن و جدید

مدل فرش مدرن و جدید
خرید اینترنتی امن

بنا به تغییر سبک زندگی ها به سمت سبک های مدرن و امروزی انتخاب هر نوع وسیله و کالا نیز دستخوش تغییراتی برای انتخاب قرار گرفته است که فرش یکی از این آیتم ها می باشد. این تغییر و تحولات در انتخاب کف پوش مناسب منازل بیشترین تقاضا را به سمت مدل فرش مدرن و جدید کشانده است که مطابق با مد روز جامعه بوده و با طراحی های خاص و منحصربفرد مناسب برای تمامی سلیقه ها می باشد. بدین منظور به جهت آشنایی بیشتر در باب این فرش های ترند سال که طراحی آن، این محصول را هم برای دکوراسیون کلاسیک مناسب کرده و هم در دکوراتیو مدرن جلوه و زیبایی خاصی را ایجاد نموده است مقاله زیر تهیه گشته است تا شما را با جدیدترین مدلهای فرش مدرن در این زمینه آشنا نماید. پس با ما همراه باشید.

مدل فرش مدرن جدید

در باب انتخاب و خرید مدل فرش مدرن شهر فرش لازم است تا علاوه بر آشنایی با طرح های این نمونه از محصولات با یک سری از ویژگی های آن نیز آشنا گردید تا با در نظر گرفتن تمامی جوانب بتوانید به یک انتخاب و خریدی مطمئن دست یابید. فلذا توجه به سری مسائلی که در ادامه بیان می گردد می تواند در این زمینه به شما کمک نماید.

اولین ویژگی در باب خرید مدل فرش ماشینی مدرن را می توان بحث تراکم این محصولات بیان نمود که در دسته بندی فرش های تراکم پایین قرار دارد و همین تراکم پایین تر انتخاب آن را برای مکان های با تردد بالا هم چون فرش مدرن برای پذیرایی و یا فرش مدرن آشپزخانه و ... مناسب می نماید. از تراکم های فرش های مدرنی که قرار است در این مطلب به شما معرفی شود را می توان فرش های 340 شانه تراکم 960 معرفی نمود که همین تراکم به سبب ایجاد دوام بالا در فرش علاوه بر انتخاب مناسب برای مکان های با پاخور بالا به سبب قیمت مناسب آن امکان تعویض و خرید هر چه زودتر را نیز برای شما به همراه دارد.

همچنین از دیگر مشخصه های این محصولات می توان به طیف های تک رنگی زمینه فرش اشاره داشت که معمولا دارای تم رنگی خنثی بوده و امکان انتخاب و استفاده از این نمونه از فرش های مدرن را برای هر هارمونی رنگی در دکوراسیون مناسب می نماید. معمولا تعداد رنگ بندی های بالا و رنگ های زمینه مختلف فرش های کلاسیک منجر به شلوغی نقش و نگار فرش با رنگ های مختلف می گردد که گاها مورد پسند همگان نیست و ترجیحا برخی به دنبال طرح های ساده با رنگ بندی های کمتر هستند که در این زمینه پیشنهاد انتخاب به سمت همین مدل فرش مدرن و شیک که امروزه جزء فرش های ترند است، می باشد. تعداد رنگ بندی که در این محصولات به کار می رود معمولا 6 رنگ واقعی است.

نوع جنس الیاف نیز که از مباحث اثر گذار در کیفیت می باشد را می توان از عوامل مهم در خرید دانست. معمولا با این تراکم بافت بهترین نخ برای تولید فرش را می توان از نوع نخ هایی معرفی نمود که ضخامت بالایی را دارا هستند تا در حین بافت دچار پارگی نشده و یک فرش با کیفیت را به شما ارائه نمایند. معمولا در مدل فرش مدرن جدید ارائه شده در مجموعه فروشگاه فرش کاشانک این نوع نخ الیاف از جنس BCF می باشد که توسط دستگاه های شونهر آلمان بافت می شوند.

مدل های مختلف فرش مدرن

حال که با سری خصوصیات بیان شده در بالا در باب مدل فرش مدرن و جدید آشنا گشته اید لازم است تا با طرح های مختلف این محصول برای خرید نیز آشنا گردید که با در نظر داشتن هر سلیقه و فرهنگ تولید آن صورت گرفته است. اگر به دنبال خرید مدل فرش مدرن برای پذیرایی هستید پیشنهاد خرید به سمت طرح های معرفی شده در زیر می باشد:
- فرش مدرن ایرانی
- فرش مدرن مدل افشان
- فرش مدرن ترنج دار
- فرش فرانسوی مدرن
این نوع از طرح ها با ترکیب طرح های کلاسیک و مدرن یکی از مناسب ترین گزینه های انتخابی برای مفروش ساختن پذیرایی منازل می باشد که به ترتیب معرفی شده از بالا می توانید از سمت چپ به راست تصاویر آن را مشاهده نمایید.

اگر برای مدل فرش آشپزخانه مدرن به دنبال انتخاب فرش مناسب هستید می توانید در دسته بندی فرش های مدرن به خرید طرح های زیر برای این مکان اقدام نمایید:
- فرش آشپزخانه طرح سنگی مدرن
- فرش مدرن آشپزخانه
- فرش طرح هندسی مدرن

به منظور خرید مدل فرش مدرن برای اتاق خواب نیز می توانید از طرح های معرفی شده در زیر که از جدیدترین ها می باشد به انتخاب بپردازید.
- فرش فانتزی کاشان سبک مدرن
- فرش مدرن رنگ روشن
- فرش مدرن پتینه
- فرش طرح قاصدک مدرن

خرید مدل فرش مدرن و جدید

به منظور تهیه محصولات معرفی شده در بالا یعنی خرید مدل فرش مدرن و جدید می توانید از فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده متنوع ترین این محصولات که مطابق با نیاز روز جامعه و در نظر گرفتن سلایق هموطنان تولید گشته است به خرید فرش دلخواه خود با به روز ترین طرح دست یابید. امکان خرید و تهیه این نمونه از محصولات با ضمانت کیفیت و قیمت مناسب در این فروشگاه به صورت مستقیم و بدون واسطه به دو شیوه خرید حضوری و آنلاین مهیا می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا