خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش طرح ورساچه مدل پرفروش طرح مدرن

فرش طرح ورساچه مدل پرفروش طرح مدرن
خرید اینترنتی امن

در راستای معرفی یکی از طرح های جدید و پرفروش می توان فرش طرح ورساچه مدل پرفروش طرح مدرن را در باب یک مقاله مطرح نمود. این طرح از سری مدل های پرفروش است که می توان برای انواع سبک دکوراسیون ها آن را در نظر گرفت. با مطالعه مطالب زیر می توانید از ویژگی ها و کاربرد این طرح فرش پرفروش آشنا شوید. با ما همراه باشید.

 

فرش طرح ورساچه پرفروش

فرش طرح ورساچه از محصولات مدرن است که به علت برخوداری از طرفداران بسیار، در تنوع بالایی از تراکم، سایز و رنگ بندی تولید و ارائه می گردد. در ادامه این نوشتار فرش طرح ورساچه کاشان به لحاظ ویژگی ها و خصوصیات انواع مختلف مورد بررسی قرار داده شده که بر اساس آن می توانید بهترین گزینه را انتخاب و مورد خریداری قرار دهید.


تراکم فرش طرح ورساچه

همان طور که قبلا نیز ذکر شد پرطرفدار بودن این طرح فرش مدرن، سبب شده اخیرا تولید کنندگان آن را در تراکم های مختلفی تولید و ارائه نمایند. از جمله تراکم های در نظر گرفته شده برای این محصول می توان به تراکم گره فرش 320، 700، هزار و 1200 اشاره داشت که بر اساس کارآیی های مختلف مصرف کننده تولید و ارائه گشته است. به طور مثال اگر قصد خرید فرش طرح ورساچه برای آشپزخانه و یا اتاق خواب منزل خود را دارید، گلیم فرش یا فرش وینتیج 700 شانه طرح ورساچه بهترین انتخاب برای چنین مکان هایی به لحاظ میزان تردد و هزینه خواهد بود. علاوه بر آن به منظور خرید فرش پذیرایی نیز می توانید فرش 1000 شانه یا فرش 1200 شانه ورساچه بهترین گزینه انتخابی خواهد بود. چرا که هر چه تراکم گره فرش افزایش یابد به میزان ظرافت بافت و ریز نقشی طرح نیز افزوده می شود و جهت حفظ آن توصیه می شود تراکم های بالا را برای قسمت های کم تردد خانه خریداری نمایید و جهت تهیه محصول مناسب خانه های پر جمعیت و یا پر تردد نیز می توانید به خریداری فرش 700 شانه بپردازید.


کیفیت فرش طرح ورساچه

فرش های ماشینی به لحاظ برخورداری از الیاف بافت متفاوت از جنس و کیفیت مختلفی برخوردار است که بر اساس آن می توان فرش پلی پروپیلن را به عنوان فرش آشپزخانه، فرش اکریلیک هیت ست شده را نیز به عنوان فرش نشیمن و پذیرایی در نظر گرفت. الیاف اکریلیک هیت ست شده به دلیل برخورداری از مقاومت بالا، خاصیت انعطاف پذیری، نرمی و لطافت بافت و تثبیت رنگ پذیری به عنوان بهترین الیاف بافت فرش به شمار می رود که اصولا در تولید تراکم های بالا به علت مقاوم و دوام بالا در برابر سرعت بالای دستگاه های بافنده پیشرفته به کار گرفته می شود.


انواع فرش طرح ورساچه

جهت به کارگیری از این طرح فرش پر طرفدار در قسمت های مختلف خانه خود می توانید از انواع فرش ورساچه طرح فرانسوی به عنوان فرش پذیرایی های لوکس و مجلل، گلیم فرش ورساچه مناسب آشپزخانه و فرش وینتیج ورساچ مناسب فرش اتاق خواب و نشمین استفاده نمایید. برند ورساجه از برندهای معروف دنیا است که نقش آن هم به صورت کلی در زمینه فرش و هم در حاشیه بعضی از طرح ها به کار رفته است که افراد بر اساس سلیقه خود می توانند طرح کلی از برند ورساچه و یا بخشی از آن را در فرش خانه خود داشته باشند.


قیمت فرش طرح ورساچه

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، تراکم های مختلفی به این طرح فرش مدرن اختصاص داده می شود که هم به لحاظ ظاهر و کیفیت فرش متفاوت خواهد بود و هم به لحاظ قیمت نیز متاثر از این مساله خواهد بود، چرا که افزایش تراکم گره در فرش سبب افزایش مقدار الیاف مصرفی و در پی آن نیز افزایش وزن به عنوان یکی از فاکتورهای موثر قیمت گذاری فرش ماشینی خواهد شد، پس بر این اساس می توان قیمت فرش 700 شانه طرح ورساچ را نسبت به قیمت فرش ورساچه 1200 شانه بسیار مناسب و مقرون به صرفه دانست که می توان آن را برای قسمت هایی با پاخور بیش تر به جهت برخورداری از ارتفاع خاب بلند تر انتخاب نمود و جهت حفظ ظاهر و زیبایی فرش می توان تراکم بالاتر را برای قسمت های کم تردد انتخاب نمود.


خرید فرش طرح ورساچه

به منظور تهیه و خریداری فرش ورساچه می توانید به فروشگاه فرش کاشانک به عنوان یکی از مرکز معتبر فرش ماشینی در کاشان مراجعه نمایید. این وب سایت فروشگاهی ارائه دهنده انواع طرح فرش ورساچه با تراکم، سایز و رنگ بندی های مختلف است که متقاضیان بر اساس نوع نیاز و بودجه خود می توانند به تهیه و خریداری این محصول بپردازند. امکان خرید فرش طرح ورساچه با قیمت درب کارخانه و کیفیت عالی توسط این فروشگاه معتبر فرش به صوت مستقیم و غیر حضوری فراهم است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا