خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه کاشان 8 رنگ با طرح جدید

فرش 700 شانه کاشان 8 رنگ با طرح جدید
خرید اینترنتی امن

یکی از پر فروش ترین محصولات فرش کاشان که با عنوان فرش 700 شانه 8 رنگ شناخته می شود، اخیرا به دلیل پر استقبال بودن در بین دیگر محصولات، به صورت فرش 700 شانه کاشان 8 رنگ با طرح جدید ارائه می گردد که بسیار مناسب دکوراسیون های مدرن امروزی است و افراد با هر سلیقه ای می توانند به انتخاب و خرید این محصول زیبا و جدید بپردازند. در ادامه با ما همراه باشید.


فرش 700 شانه کاشان 8 رنگ با طرح جدید

همان طور که گفته شد، فرش 700 شانه کاشان به دلیل برخورداری از تراکم پایین نسبت به تراکم های بالاتر و قیمت مناسب از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است. از این رو تولید کنندگان در کارخانجات فرش بافی همواره در صدد تولید این محصول به بهترین شکل ممکن هستند. فرش 700 شانه کاشان 8 رنگ به عنوان یکی از قیمت مناسب ترین رنگ بندی های در نظر گرفته شده برای این محصول به شمار می آید که از اتفاق اکثر افراد به جهت روی کارآمدن طراحی داخلی مدرن ترجیح به خریداری این تعداد از رنگ بندی می دهند.

انواع فرش 700 شانه کاشان با طرح های جدید و رنگ بندی های جدید زمینه فرش دودی، نقره ای، سرمه ای و ترمه ای ارائه می گردد که از هارمونی بسیار زیادی با دکوراسیون های مدرن و امروزی برخوردار است. چرا که به کارگیری از این تناژ رنگ بندی به عنوان رنگ های خنثی در دکوراسیون موجب هارمونی با انواع رنگ بندی های سرد و گرم با توجه به سلیقه افراد و راحتی ست نمودن اجزا با یکدیگر خواهد شد. از طرفی به کارگیری از این رنگ بندی در فضای دکوراسیون موجب ایجاد صمیمیت و گرمی فضا نیز خواهد شد که بسیار به لحاظ بصری فضایی دل انگیز را ایجاد خواهد نمود.
از طرح های جدید فرش 700 شانه 8 رنگ می توان به انواع طرح های زیر اشاره داشت که علاوه بر برخورداری از رنگ بندی جدید و زیبا، از نقش و نگار هوشمندانه و بسیاری زیبایی از کار هنرمندان خوب ایرانی برخوردار است.
-    فرش طرح آروانا 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح آماندا 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح آیسان 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح جانان 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح دلارام 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح دنیز 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح ژاکلین 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح سوگند 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح مهرسا 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح همتا 700 شانه 8 رنگ کاشان
-    فرش طرح ویکتوریا 700 شانه 8 رنگ کاشان

طرح های نام برده نمونه ای از مدل های فرش 700 شانه کاشان طرح افشان، خشتی، و لچک ترنج دار با طراحی جدید تر و متفاوت تری است که توسط طراحان با توجه به صنعت مد، ارائه شده که مورد پسند تمامی افراد با نگاه اول قرار گرفته است. از سویی به کارگیری از تنوع رنگ بندی محدود با نقش و نگار طلا کوب و نقره کوب، طراحی خاصی را در این مدل فرش های ماشینی 700 شانه شاهد هستیم که به کارگیری آن در دکوراسیون های امروزی بسیار شگفت انگیز خواهد شد.


قیمت فرش 700 شانه 8 رنگ

در رابطه با قیمت این محصولات می توان گفت که به علت برخورداری از رنگ بندی و تراکم پایین با عنوان فرش 700 شانه تراکم 2550 هشت رنگ، از این محصول به عنوان فرش ارزان قیمت نیز نام برده می شود. تراکم پایین در این محصول ایجاب نموده، الیاف مصرفی برای بافت و تولید آن نیز کاهش یابد و به نوعی فرش 700 شانه کاشان قیمت مناسبی در بین دیگر تراکم ها به خود اختصاص دهد. پس می توانید از نگرانی و دغدغه خود برای تهیه محصولی جدید و بسیار زیبا و امروزی برای دکوراسیون منزل خود کاسته و با خیال راحت و آسوده به تهیه آن بپردازید.


خرید فرش 700 شانه کاشان 8 رنگ جدید

به منظور تهیه و خریداری طرح های جدید فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب نیز بهتر است به فروشگاه های معتبری هم چون فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک که ارائه دهنده تنوع بالایی از محصولات فرش کاشان همراه با گارانتی معتبر کالا هستند، مراجعه نموده تا از فرش اصل و درجه یک بهره مند گردید. فروش فرش 700 شانه 8 رنگ کاشان با قیمت درب کارخانه به صورت مستقیم و غیر حضوری توسط این وب سایت فروشگاهی صورت می پذیرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا