خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 1200 شانه با تراکم 3600 ارزان کاشان

فرش 1200 شانه ارزان
خرید اینترنتی امن

از میان محصولات کاشان، فرش های 1200 شانه با تراکم 3600، جز محصولات پرفروش است که بسان قالی های دستباف می ماند. از دلایل پرفروش بودن این محصولات این است که نسبت به فرش های 1500 شانه، ضخامت ایده آل تری دارد و همین طور ظرافت و زیبایی اش بیشتر از محصولات 700 شانه است.

فرش 1200 شانه یعنی چه؟
شانه و تراکم، یکی از آیتم های مهم در انتخاب فرش ماشینی است. وقتی با فروشنده صحبت می کنید اولین سوال فروشنده از شما این است که فرش با چه شانه و تراکمی می خواهید؟
در حقیقت این شانه و تراکم است که میزان ظرافت، انسجام بین ریشه ها را مشخص می کند. فرش های 1200 شانه کاشان، محصولاتی هستند که در یک متر از آن ها تعداد 1200 گره U شکل به صورت منظم زده شده است و در یک متر از طول آن ها تعداد 3600 زده شده است. بالا بودن این میزان گره ها، سبب شده است تا این محصولات جز زیباترین فرش های ماشینی کاشان با انسجام بالا باشند.
فرش زیبا 1200 شانه برای اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن و هال مناسب است. فرش 1200 شانه جدید کاشان به صورت ساده 8 رنگ، 10 رنگ و فرش 1200 شانه گل برجسته تولید می شود. در تولید محصولات 1200 گل برجسته بدین صورت است که الیاف هایبالک ابریشم در قسمت های فرورفته و الیاف آکریلیک در قسمت های برجسته به کار می رود. ضخامت فرش 1200 شانه در حدود 6 میلی متر است و بهتر است فرش آکریلیک 1200 شانه را خریداری کنید چون کیفیت، دوام و طول عمر بیشتری نسبت به 1200 شانه پلی استر و پلی پروپیلن دارد.
این موارد خصوصیات فرش 1200 شانه است.

فرش 1200 شانه با تراکم 3600 ارزان کاشان
قالی های هزار و دویست شانه کاشان دارای قیمتی بالاتر از محصولات 500 شانه، 700 شانه و 1000 شانه است. از این رو بسیاری از افراد از خرید فرش 1200 شانه ماشینی منصرف می شوند. فرش طرح 1200 شانه به دلیل ظرافت و زیبایی بسیار عالی است و نگاره های این محصولات، بسان قالی های دستباف زیبایی دارد.
فرش 1200 شانه ارزان را می توانید باکیفیت عالی و درجه یک از گروه تولیدی فرش کاشانک، خریداری کنید. این گروه تولیدی به دلیل فروش بالای محصولات، طرح های 1200 شانه را با تخفیف ویژه به فروش می رساند.
 دلیل ارائه فرش های تخفیف خورده کاشان توسط گروه تولیدی فرش کاشانک، موارد زیر می تواند باشد:
- فرش های 1200 شانه با تراکم 3600 کاشان، جز پرفروش ترین محصولات است و طرح های جدید آن خیلی سریع به فروش می رسد. برای مثال فرش 1200 شانه طرح اصفهان، به فروش رفته و از این طرح تنها یک رنگ باقی می ماند. این گروه تولیدی، این طرح و رنگ باقی مانده در انبار را با تخفیف عالی به فروش می رساند.
- ممکن است محصول مورد نظر در سایز خاصی فروخته نشود. برای مثال فرش طرح 1200 شانه بهار گل، در تمامی سایزها فروخته شده و تنها 6 متر، 9 متر و 12 متر این طرح باقی مانده است. این سایزهای باقی مانده با قیمتی کمتر از بازار به فروش می رسد.
- گروه تولیدی فرش کاشانک، برای باقی نماندن برخی از طرح ها در انبار و برای رد کردن طرح های قدیمی تر و وارد کردن طرح های جدید در انبار، خیلی سریع؛ طرح های قدیمی تر را با قیمت کمتر به فروش می رساند.
- تمامی این فرش های ماشینی تخفیف خورده 1200 شانه با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است.
- این گروه تولیدی، تمامی محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند. کارخانه های که تولید کننده هستند می توانند فرش بدون واسطه به فروش برسانند.
این دلایل گفته شده برای خرید فرش 1200 شانه ارزان منطقی و اصولی است و از خرید قالی های 1200 شانه ارزان که با الیاف بی کیفیت و الیاف پلاستیکی با پرزدهی بالا بافته شده اند خودداری کنید.

خرید فرش جدید 1200 شانه با قیمت ارزان
تمامی طرح های جدید 1200 شانه خیلی سریع بعد از تولید به فروش رسیده اند و تخته های باقی مانده با قیمتی کمتر از بازار ارائه می شوند. شما می توانید عکس فرش 1200 شانه را در قسمت های شاخه تخفیف خورده ببینید و سفارش خود را به صورت حضوری و یا اینترنتی انجام دهید. از آنجایی که فرش های ارزان تخفیفی خیلی سریع به فروش می رسند، شما می توانید از طریق وب سایت فرش کاشانک، سفارش خود  را ثبت کنید.

بدین صورت که روی محصول مورد نظر کلیک کرده و دکمه افزودن به سبد خرید را بزنید و بدین صورت مراحل را یکی پس از دیگری سپری کنید تا سفارش شما ثبت شود و خرید اینترنتی فرش 1200 شانه از این وب سایت با موفقیت صورت گیرد. در صورتی که نمی توانید از طریق وب سایت، سفارش خود را ثبت کنید می توانید با شماره های مندرج شده در قسمت ارتباط با ما تماس گرفته و سفارش خود را به مسوول فروش اعلام کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا