خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

معرفی فرش 700 شانه طرح افشان

جدیدترین فرش طرح افشان 700 شانه
خرید اینترنتی امن

فرش های 700 شانه با تراکم 2550 را می توان جز فرش های ماشینی دستبافتگونه نامید چون با تراکم طولی بالاتر بافته شده است. این محصولات در طرح ها و نگاره های مختلف تولید می شود. یکی از طرح های پرفروش این محصولات که با استقبال بی نظیری از خریداران بالاخص نوعروسان مواجه شده است، فرش های ماشینی طرح افشان است که به صورت 700 شانه بافته می شود. زیباترین فرش های 700 شانه را می توان افشان نامید.
فرش های 700 شانه افشان، وقتی زیبایی و جلوه دارند که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شوند. فرش های 700 شانه آکریلیک افشان، علاوه بر زیبایی و درخشانی، مقاومت و طول عمر بالایی دارند. طرح های افشان، مدل های متنوعی دارند: فرش طرح افشان درباری 700 شانه، سلطنتی، اعیانی و .... که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

معرفی فرش 700 شانه طرح افشان
فرش طرح افشان کرم روژین که به رنگ زمینه سرمه ای نیز عرضه می شود، یکی از مدل فرش 700 شانه جدید است که که شاخه های پیچ دار گل دار، زیبایی این طرح را بیشتر کرده است.

اگر به دنبال فرش طرح افشان رنگ آبی 700 شانه هستید می توانید از طرح طرح الماس افشان بهره بگیرید. این طرح زیبا با تراکم 2550 بافته شده است و رنگ زمینه آن، آبی و فیلی است و جز فرش های طرح افشان روشن است که مناسب فضاهای کوچک و آپارتمانی است و به دلیل شلوغ بودن طرح، آلودگی و کثیفی را کمتر در خود نشان می دهد.

فرش 700 شانه گل برجسته طرح افشان افشاری نیز یکی از طرح های بدون ترنج زیبا است و برای کسانی است که به دنبال فرش طرح افشان دودی 700 شانه هستند و این طرح رنگ زمینه دودی، آبی کاربنی و سرمه دارد. این طرح، جز فرش های افشان شلوغ است که بهتر است با مبل و پرده های ساده تر ست شود.فرش های گل برجسته 700 شانه بدین صورت تولید می شوند که در قسمت هایی که فرو رفته هستند، الیاف هایبالک و در قسمت های برجسته، الیاف آکریلیک به کار رفته است.

فرش 700 شانه افشان شاهان، یکی فرش های پر از گل است و جز طرح های شلوغ و پرنگاره است که این طرح زیبا؛ به رنگ آبی کاربنی و دودی می باشد.
برای دیدن بقیه عکس های فرش طرح افشان 700 شانه به وب سایت کاشانک، شاخه 700 شانه مراجعه کنید.

مزیت استفاده از فرش طرح افشان بدون ترنج 700 شانه
این طرح زیبا امروزه در رنگ های طوسی، کرم، دودی، آبی کاربنی بافته می شود. فرش افشان طوسی برای دکوراسیون های مدرنیته و امروزی مناسب است و به راحتی با مبلمان های راحتی و اسپرت و پرده های ساده ست می شود. برخی از طرح ها از قبیل طرح افشان سلطنتی برای دکوراسیون های کلاسیک مناسب است.
طرح های افشان در هر مدلی، به دلیل نداشتن ترنج مرکزی، فضای منزل را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهد و طرح آن به گونه ای است که خطای دید را در چشم بیننده ایجاد می کند. البته امروزه فرش های طرح افشان ترنج دار نیز به بازار آمده اند که تلفیقی از طرح افشان و طرح ترنج دار است.
طرح های افشان، به صورت شلوغ و پرنگاره هستند و طرح های خلوت و ساده در افشان کمتر دیده می شود. از این رو برای مکان هایی که در معرض رفت و آمد و آلودگی است مناسب است چون به دلیل داشتن نگاره های پر و گل های زیاد، آلودگی و کثیفی را کمتر در خود نشان می دهند.
طرح های افشان 1200 شانه، 1500 شانه و 1000 شانه، نازکتر از فرش های هفتصد شانه طرح افشان است از طرفی قیمت آن ها نیز بالاتر است. از این رو توصیه می شود که طرح های افشان را به صورت 700 شانه خریداری کنید.
فرش های طرح افشان گل برجسته 700 شانه را می توانید برای جهیزیه عروس، پذیرایی خریداری کنید.
خرید فرش دستبافتگونه 700 شانه طرح افشان کاشان
گروه تولیدی فرش کاشانک، فرش های آکریلیک 700 شانه طرح افشان در مدل های متنوع در رنگبندی متفاوت تولید کرده است و این محصولات زیبا را با قیمت تولیدی و درب کارخانه به فروش می رساند. این گروه تولیدی توانسته است فرش های با تراکم 2550 تولید کند و بدین صورت تراکم و انسجام محصولات 700 شانه را بالا ببرد. شما می توانید از این مرکز، به صورت حضوری و یا اینترنتی خرید کنید و تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رسند.

قیمت فرش 700 شانه طرح افشان، به دلیل فروش مستقیم و بدون واسطه این کارخانه، کمتر از قیمت بازار است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا