خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

طرح های پرفروش فرش 700 شانه

فرش 700 شانه کاشان طرح پرفروش
خرید اینترنتی امن

زیبایی فرش های ماشینی و تأثیری که مستقیما بر دکوراسیون می گذارد بر کسی پوشیده نیست. فرش های ماشینی به حدی بر فضای دکوراسیون تأثیر گذار هستند که حتی تغییر رنگ زمینه با نقشه یکسان گویی دکوراسیون را به دکوراسیونی دیگر تبدیل می کند. کارخانه فرش های ماشینی به خوبی از این امر مطلع بوده و با تولید محصولات متنوع سعی در تأمین سلیقه تمامی مشتریان دارند.
دسته بزرگی از محصولات در هر برندی به فرش های 700 شانه تعلق یافته است. رقابت تولید کنندگان فرش های ماشینی به گونه ای است که تولیدکنندگان ضعیف به راحتی و به سرعت از دور رقابت ‌ها حذف می شوند. همچنین هر طرح و فرشی که باب میل خریداران نباشد و سهم قابل توجهی از خریداران را به خود جلب نکند، پس از مدت کوتاهی از بازار خارج شده و در چرخه تولید تولیدکنندگان جایی نخواهد داشت.

این در حالی است که فرش های ماشینی 700 شانه کاشان با تراکم 2250 از جمله محصولاتی هستند که حدود 50 سال پیش و در اولین کارخانه های فرش ماشینی تولید شده و همچنان در بازار موجود هستند. ماندگاری محصولات طی 50 سال و در اختیار گرفتن سهم قابل توجهی از بازار نشان می دهد فرش های ماشینی 700 شانه به لحاظ محبوبیت مورد تقاضای خریداران قرار گرفته اند. ویژگی های مطلوب قالی های ماشینی ۷۰۰ شانه ماندگاری آن ها را را تضمین کرده است. از سوی دیگر تولید کنندگان با دیدن اشتیاق خریداران به خرید فرش های ماشینی بر آن شدند تا سرمایه گذاری بیشتری بر روی این محصولات کرده و با تکیه بر این محصولات، نبض بازار را در دست بگیرند.

هیچ تولیدکننده و فروشگاهی وجود ندارد که قسمت عمده محصولات خود را به فرش های ماشینی 700 شانه اختصاص ندهد. در این مقاله در رابطه با طرح های پرفروش فرش 700 شانه صحبت می کنیم، با وجود آنکه هر طرح و نقشه ای را می توان در شانه و تراکم های مختلف تولید نمود اما ظرافت فرش و حجم نگاره های نقش زیبای فرش را تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو ممکن است طرحی بر روی هفتصد شانه پرفروش باشد، در حالیکه فروش چندانی در سایر شانه و تراکم آن داشته باشد.

فرش 700 شانه کاشان طرح پرفروش
فرش 700 شانه طرح باغ معلق و فرش 700 شانه طرح باغ ارم به گونه ای است که گویی طراح تکه ای از طبیعت را به خانه ما هدیه داده است. فرش 700 شانه طرح طرح خشتی برای گرم نگه داشتن فضای خانه و همچنین تکمیل زیبایی دکوراسیون خصوصاً در سبک های مدرن کاربردی است. فرش 700 شانه طرح پاتریس از طرح های جدیدی است که همانند طرح نایین و طرح ناردون اگر در رنگ های روشن انتخاب شوند بهترین انتخاب برای آپارتمان هایی هستند که به علت نرخ رو به رشد شهر نشینی روز به روز گسترش می یابد. فرش 700 شانه طرح افشان دیگر طرح پرفروش فرش های 700 شانه است که بسیار جسورانه با حذف ترنج و لچک طراحی شده و محبوبیت آن نشان می دهد این طرح شکافی را در بازار فرش های ماشینی پر کرده است.
تمامی این طرح ها را می توانید در کیفیت عالی و زیبایی خیره کننده از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک محصولاتی درجه یک در قیمت ارزان ارائه می دهد که خریداران را مجاب به خرید از این فروشگاه می کند

خرید فرش 700 شانه مستقیم از کارخانه
دانستن تعریف کلی شانه و تراکم خریداران را در رابطه با شانه های مختلف آگاه می کند. فرش های ۷۰۰ شانه محصولاتی هستند که در هر متر عرض خود تعداد 700 گره به همراه دارد و همان طور که می دانیم گره ‌ها ابزار اتصال نخ های خاب به نخ های تار و پود هستند تا فرش شکل بگیرد.تراکم های مختلفی در محصولات به کار رفته است اما رایج‌ ترین تراکم تعداد 2250 و 2550 گره در هر متر طول قالی است.

با وجود آن که اولین فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه در رنگ زمینه لاکی، قرمز و روناسی روانه بازار شدند ؛ اما امروزه هر رنگ و طرح در بازار این محصولات موجود است. از این رو نگرانی در رابطه با فرش های ماشینی 700 شانه کاشان محدودیتی در انتخاب رنگ و همچنین طرح و نگاره ابعاد و سایر ویژگی ها وجود ندارد.
آنچه در رابطه با فرش های ماشینی مهم است، ویژگی های کیفیتی محصول است. فرش های ماشینی هفتصد شانه ارتفاع نخ خاب بالایی داشته و فرش های ضخیم به حساب می آید که موجب می ‌شود در برابر فشار و سایش انعطاف پذیری بالایی داشته باشند. از این رو این محصولات در طرح های پرفروش برای مکان های پر رفت و آمد خانه مناسب هستند. مقاومت فرش در برابر شستشو دیگر ویژگی است که فرش را برای چنین فضا های مطلوب کرده است.
خریداران به هنگام خرید فرش ماشینی این نکته را در نظر می گیرند که امکان تعویض زود هنگام فرش وجود ندارد و باید انتخاب فرش 700 شانه در طرح و رنگ، اصولی باشد که طی چند سال آینده اصطلاحاً از مد نیفتاده و زیبیی دکوراسیون را تضمین کند. از این رو به سراغ طرح های پرفروش می روند.

فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، انواع طرح های پرفروش هفتصد شانه را با قیمت عمده و تولیدی به فروش می رساند. فروش شما می تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا