خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش مدرن قیمت مناسب با طرح های خاص و جذاب

خرید فرش مدرن طرح فانتزی و جذاب
خرید اینترنتی امن

یکی از نمونه فرش های ماشینی که امروزه جزء فرش های پر طرفدار بوده و باب سلیقه تمامی افراد قرار گرفته است را می توان فرش های مدرن معرفی نمود که در انواع مختلفی از دسته بندی ها از لحاظ مدل و تراکم تولید و روانه بازار می گردد. دلیل تقاضای بالا و پر فروش بودن این نوع از محصولات اتفاقی نبوده و به سبب به کار گیری تنوع رنگ و طرح این نوع از فرش ها با حذف تقارن در بافت فرش های کلاسیک بوده که توانسته خوشایند تمامی علایق قرار گیرد. به همین جهت مقاله در دست به منظور معرفی فرش مدرن قیمت مناسب با طرح های خاص و جذاب برای شما تهیه گشته است تا شما را در زمینه تهیه این محصولات یعنی خرید فرش مدرن طرح فانتزی و جذاب یاری نماید.
پس با همراهی ما در ادامه می توانید به مدل های مختلف فرش مدرن کاشان که به عنوان مهد فرش جهان شناخته شده است، دست یابید.

فرش مدرن کاشان

به طور کلی در باب فرش های مدرن چه تولید شده در شهر کاشان باشد چه در دیگر شهر های تولید کننده فرش باید به این بحث توجه داشت که این نوع از محصولات بر خلاف فرش های کلاسیک که از طرح های سنتی با نقوش گل و بوته استفاده می نمایند با طرح های ساده و یا با به کار گیری طرح هایی نظیر اشکال هندسی و ... بافته می شوند که این موضوع انتخاب این دسته از فرش های ماشینی را علاوه بر دکوراتیو های مدرن برای سبک دکوراسیون های کلاسیک نیز مناسب می نماید.
در باب دیگر مشخصه های این فرش های مدرن و جدید می توان به طیف رنگ بندی بافت این فرش ها اشاره داشت. برخلاف نوع فرش های کلاسیک که از رنگ زمینه مشخص برخور دارند این نوع از فرش ها با رنگ زمینه خاصی بافته نمی شوند و تنوع رنگی بافت این محصولات بوده که سبب گشته تا از لحاظ بحث دیزاین منازل امکان خرید آن برای هر هارمونی رنگی دکوراسیون امکان پذیر باشد.
با توجه به این مطالب می توان به این موضوع پی برد که تفاوت فرش های مدرن نسبت به نوع فرش های کلاسیک در تنوع و تفاوت طرح آن ها است نه تعداد رنگ به کار رفته در بافت یا رنگ زمینه فرش و همین علتی است که توانسته این محصولات را مورد پسند همگان قرار دهد.

فرش مدرن قیمت مناسب با طرح های خاص و جذاب

در باب معرفی انواع مختلف فرش های مدرن تولیدی شهر فرش کاشان توسط فروشگاه فرش کاشانک می توان به دسته بندی های زیر اشاره داشت که در طرح های خاص و جذاب با دنیایی از تنوع روانه بازار گشته است:
- فرش های ماشینی طرح ترک:
از نمونه طرح های فرش مدرن و شیک که با طراحی ساده و در عین حال لاکچری طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است را می توان فرش طرح ترک معرفی نمود که برای افرادی که به دنبال سادگی و در عین حال زیبایی هستند، بهترین گزینه به شمار می رود.
- فرش کلاریس مدرن:
از نمونه های دیگر فرش های مدرن فانتزی که بر خلاف نوع فرش های ماشینی که طرح های آن به صورت بافت انجام می پذیرد این نوع از محصول را به صورت فرش سفید بافته و سپس با طرح مورد نظر به شیوه چاپی تولید می نمایند. چاپ کلاریس یکی از شیوه های تولیدی برای ارائه این محصولات بوده که به صورت عمقی طرح و رنگ را به دل فرش تزریق می نماید و این موضوع زیبایی دو چندانی را برای این سری از فرش های مدرن فانتزی به همراه دارد. امکان به کارگیری رنگ و طرح با تنوعی بالا در تولید این محصولات از مسائلی است که منجر به این گشته تا متنوع ترین طرح فرش مدرن و یا حتی رنگ بندی آن روانه بازار گردد. با مشاهده تصویر زیر می توانید به طرح های به روز این محصولات به صورت عکس های فرش مدرن جدید دست یابید.


- فرش کلاریس چهل تیکه:
یکی دیگر از انواع فرش های مدرن کاشان را می توان نوع فرش های چهل تیکه معرفی نمود که با طراحی های قرار گرفته در چهل خشت و شکل توانسته علاوه بر زیبایی منحصر به فرد مورد تقاضای بسیاری از افراد قرار گیرد. این نوع از طرح های فرش چهل تیکه نیز در دسته بندی فرش های مدرن در فروشگاه فرش کاشانک به صورت فرش چاپی کلاریس تولید می گردد که در طرح های متنوعی روانه بازار شده اند. در تصویر زیر چندی از مدل های فرش مدرن کلاریس چهل تیکه تولیدی این فروشگاه ارائه شده است.


حال که با مدل های فرش مدرن ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک آشنا گشته اید شاید این سوال مطرح گردد که چرا این نوع از محصولات تحت عنوان فرش مدرن قیمت مناسب معرفی می گردند که این موضوع را می توان مربوط به مشخصه های بافت این نوع از فرش ها بیان نمود.
استفاده از تراکم بافت پایین در تولید این محصولات که در نوع فرش های کلاریس به صورت فرش 700 شانه تراکم 3300 می باشد و نوع جنس الیاف بافت که در این سری از فرش های کلاریس با جنس پلی استر بوده و تعداد رنگ بندی به کار رفته در فرش و ابعاد را بیان نمود که این محصولات را نسبت به دیگر فرش های ماشینی با قیمت مطلوب تری روانه بازار می نماید.

خرید فرش مدرن طرح فانتزی و جذاب

فروشگاه فرش کاشانک در راستای هدف کاری خود که رفع نیاز خریداران و جلب رضایت آنان می باشد با در نظر گرفتن بحث مد در جامعه امکان تولید و ارائه فرش های مدرن با تنوعی از طرح و رنگ را برای ارائه بهرتین نوع فرش های مدرن کاشان در نظر گرفته است. بحث تهیه این نوع از محصولات با قیمت مناسب و در عین حال کیفیت بالا که به صورت مستقیم و بدون واسطه در این مجموعه امکان پذیر است را می توانید به شکل خرید فرش مدرن طرح فانتزی و جذاب به صورت حضوری و حتی آنلاین تهیه نمایید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا