خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل فرش کناره جدید

فرش کناره جدید
خرید اینترنتی امن

امروزه معمولا بر اساس معماری فضای منازل برخی از قسمت های منزل را نمی توان با استفاده از فرش های ماشینی ابعاد استاندارد پوشش داد که در این باره تولید کنندگان به تولید و ارائه فرش کناره کاشان اقدام نموده اند تا نیاز خریداران در این باره برطرف گردد. این نوع از فرش های ماشینی که تحت عنوان فرش رولی یا فرش راهرویی نیز شناخته می شود را می توانید در انواع طرح و رنگ بندی در کارخانجات فرش بافی معتبر شهر فرش کاشان نظیر فروشگاه فرش کاشانک مشاهده کرده و خریداری نمایید. این نمونه از فرش ها که در اصل فرش های بلند و باریکی بوده که با عرض های مختلف ارائه می گردد در گذشته برای پوشش فضا های خالی اطراف قالی و امروزه به جهت استفاده به عنوان فرش کناره برای راهرو، فرش کناره تشریفاتی، فرش کناره برای پله، فرش کناره آشپزخانه و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
بدین منظور برای خرید این قبیل از کناره فرش ها برای پوشش و زینت بخشیدن به فضا های ذکر شده می توان برای دستیابی به مدل فرش کناره جدید از فروشگاه فرش کاشانک با امکان ارائه و آشنایی با خصوصیات این محصولات به متنوع ترین فرش کناره جدید دست یافت. با همراهی ما در ادامه می توانید در این باره به اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

فرش کناره ماشینی

همان طور که در مطالب بالا نیز به آن اشاره شده است فرش کناره از سری سایز های رایج و پرفروشی است که با عرض های متفاوت از 70 سانتی متر گرفته تا 2 متر با طول بیشتر نسبت به عرض به عنوان فرش راهرویی یا فرش باریک برای استفاده در مکان های مختلف تولید گشته است. معمولا عرض های بیشتر به عنوان فرش کناره آشپزخانه و سایز های کوچک این محصولات به منظور فرش پله و راهرو استفاده می گردد. علاوه بر استفاده از این دسته از کناره فرش ها برای منازل امکان استفاده از آن برای مکان هایی هم چون هتل و یا رستوران و برخی از شرکت ها و ... به سبب ایجاد محیط تشریفاتی شیک و خاص نیز امکان پذیر می باشد که انتخاب آن برای هر یک از این مکان ها علاوه بر سایز متناسب با فضا با در نظر گرفتن طراحی های بافت این محصولات باید صورت گیرد.
به طبع به کارگیری این محصولات در قسمت های ذکر شده به دلیل تردد بالا این نوع از فرش کناره ای را با تراکم های پایین بافت می نمایند که در سری محصولات ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک این تراکم برای بافت به صورت فرش 500 شانه تراکم 900 می باشد که یکی از بهترین تراکم ها در برابر پارخور و عدم دفورمگی برای این محصولات است.
معمولا این قبیل از کناره ها به شکل مستطیل بافت می شوند ولی گاها با اشکال غیر معمول نیز می توانید آن را خریداری نمایید که نسبت طول آن به عرض بیشتر می باشد.
از سری دیگر خصوصیات این نوع از کناره فرش های ماشینی که معمولا در سری تولیدات جدید آن به کار برده می شود استفاده از طرح کامل نقوش فرش در این محصولات است. ولی در دیگر کناره ها معمولا طراحی ساده و یکنواخت یا طرح هایی که به شکل قرینه بافت می شوند در زمینه این محصولات به کار برده می شود که بسته به سلیقه و نوع محل استفاده از این کناره ها می توان آن را خریداری نمود.
در باب دیگر ویژگی کناره فرش کاشان می توان به نوع جنس الیافی اشاره داشت که در این محصولات به کار برده می شود. معمولا یا از جنس پلی استر و یا از جنس آکریلیک برای این محصولات استفاده می نمایند که در تولیدات فروشگاه فرش کاشانک از نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده که یکی از مرغوب ترین الیاف های بدون پرز و ضد حساسیت می باشد، استفاده می نمایند.
حال که با سری از ویژگی های کناره فرش کاشان آشنا شده اید نوبت به آن رسیده تا با مدل فرش کناره جدید این محصولات آشنا گردید که در ادامه به شرح آن پرداخته ایم.

مدل فرش کناره جدید

از سری مدل های ارائه شده از فرش کناره در فروشگاه فرش کاشانک که علاوه بر استفاده به جهت فرش راه پله و فرش راهرویی قابل استفاده به عنوان کناره فرش تشریفاتی می باشد را می توان طرح های زیر معرفی نمود:

- فرش تشریفاتی قرمز: یکی از نمونه های فرش مناسب برای راه پله ها یا ورودی های سازمان ها و ارگان ها که با طراحی فرش کناره خشتی که یکی از طرح های ساده و پر طرفدار از این محصولات می باشد را می توان فرش تشریفاتی با رنگ قرمز بیان نمود که در تصویر زیر آن را مشاهده می نمایید.


- فرش تشریفاتی کاشان: یکی دیگر از سری محصولات فرش کناره که با طراحی ساده و شیک توانسته نظر بسیاری از خریداران را جلب نماید را می توان فرش تشریفاتی کاشان با تم رنگی آبی معرفی نمود که در فروشگاه فرش کاشانک ارائه گشته است.

- فرش کناره تشریفاتی: از سری دیگر محصولات فرش کناره با طرح خشتی را می توان فرش کناره تشریفاتی معرفی نمود که در زیر عکس آن ارائه شده است. رنگ زمینه کناره فرش سبز استفاده از این محصول را به ویژه برای امکان مذهبی هم چون مساجد مناسب نموده است.


- کناره فرش گردویی: از دیگر نمونه های مدل فرش کناره جدید ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک می باشد که به سبب این تم رنگی خواهان زیادی را دارد.

فرش کناره جدید

به جهت خرید فرش کناره جدید با بهترین کیفیت و بهترین قیمت می توانید از پایتخت فرش جهان شهر کاشان با وجود معتبر ترین تولید کنندگان این سری از محصولات را خریداری نمایید. فروشگاه فرش کاشانک یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی در این شهر بوده که با ارائه گارانتی کیفیت و تضمین قیمت برای خریداران امکان فروش را مهیا نموده است. فروش در این مجموعه علاوه بر شکل حضوری به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا