خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

طرح جدید فرش سجاده برای مسجد

فروش سجاده فرش طرح جدید
خرید اینترنتی امن

معمولا در زمان خرید برای هر کالا از جمله فرش سجاده ای که از دسته فرش های ماشینی برای مفروش کردن مساجد، مصلا ها به جهت ایجاد نظم و زیبایی خاص می باشد در کنار بحث کیفیت موضوع قابل بررسی بحث پرس و جو در باب شکل ظاهری آن است به طوری که گاها از طریق دنیای اینترنت مشاهده عکس سجاده فرش با تنوع طرح و رنگ بندی ها صورت می گیرد تا به راحتی بتوان در زمینه خرید سجاده فرش اقدام نمود. به منظور آگاهی از به روز ترین طراحی های این محصول می توانید از بزرگترین شهر تولید کننده سجاده فرش ایرانی یعنی شهر کاشان که در تولید انواع فرش سجاده باف کاشان به فعالیت مشغول است، دیدن نمایید.
فروشگاه فرش کاشانک یکی از تولید کنندگان معتبر شهر فرش کاشان می باشد که در زمینه ارائه فرش سجاده ای کاشان نیز به فعالیت مشغول است و توانسته با ارائه طرح جدید فرش سجاده برای مسجد نظر بسیاری از خریداران را برطرف سازد. به همین منظور و تقاضای خرید این محصول از این مجموعه بوده که این فروشگاه بحث فروش سجاده فرش طرح جدید به شکل مستقیم را فراهم نموده است.
با همراهی ما در ادامه می توانید به طرح های جدید و به روز سجاده فرش کاشان دست یابید.

طرح جدید فرش سجاده برای مسجد
در ابتدا قبل از معرفی طرح های جدید فرش سجاده ای برای مسجد لازم است تا در باب مشخصه های این محصول اطلاعاتی را بیان نماییم که از الزامات خرید از جنبه فنی و کیفی سجاده فرش برای مسجد می باشد که در باب آن می توان مشخصه های زیر در این نوع از فرش های سجاده ای در فروشگاه فرش کاشانک به عنوان شرکت سجاده فرش را به شرح زیر بیان نمود:
- شانه سجاده فرش را با تعداد گره برابر با 500 و تراکم فرش را با تعداد 900 گره تولید می نماید تا این تراکم پایین مناسب برای این مکان پر تردد باشد.
- جنس نخ الیاف بافت به کار رفته در این محصولات از جنس الیاف آکریلیک می باشد تا علاوه بر نرمی و لطافت این الیاف از لحاظ دام و ماندگاری و تثبیت رنگ  نیز یک فرش مقاوم را به متقاضیان ارائه نماید.
- تعداد رنگ به کار رفته در تولید طراحی های این محصولات به سبب استفاده از نمونه طرح های ساده و خاص برابر با 6 رنگ واقعی می باشد.
- از لحاظ ابعاد این محصولات می توان سفارش سجاده فرش بزرگ پارچه با عرض های قابل سفارش از 70 سانتی متر تا 2 متر را بیان نمود.

از سری طرح های جدید سجاده برای مسجد در این مجموعه را می توان به شرح زیر بیان نمود:
- سجاده فرش نمازی را که در تصویر زیر مشاهده می نمایید یکی از طرح های محرابی فرش سجاده کاشان با ترنج مرکزی می باشد که با رنگ زمینه آبی به فروش می رسد.


- جدیدترین طرح سجاده فرش محرابی ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک، فرشی است که عکس آن را در زیر مشاهده می نمایید و به عنوان فرش محرابی مساجد با طرح ترنجی خاص ارائه می گردد.


- فرش سجاده ای آبی زیر نیز از دیگر سری طرح های به روز ارائه شده در شهر کاشان می باشد که می توانید در ابعاد سفارشی آن را خریداری نمایید.


- فرش مسجدی کاشان یکی دیگر از نمونه محصولات سجاده فرش می باشد که با رنگ فرش لاکی با طرحی ساده و در عین حال شیک قابل فروش برای فرش مساجد می باشد.


- یکی دیگر از نمونه های فرش مسجدی ارائه شده در فروشگاه فرش کاشانک که با تم رنگ زمینه فرش سبز روانه بازار شده است را می توان سجاده فرش کاشان معرفی نمود که در زیر عکس آن را مشاهده می نمایید.فروش سجاده فرش طرح جدید
به منظور خرید سجاده فرش کاشان با کیفیت بالا و در طرح های به روز و جدید می توانید از فروشگاه فرش کاشانک با امکان فروش سجاده فرش طرح جدید به صورت حضوری و حتی غیر حضوری بدون وجود دلالان به شکل مستقیم به تهیه این محصول اقدام نمایید. در هر یک از شیوه های ذکر شده خرید، فروشگاه فرش کاشانک ارائه گارانتی کتبی در باب کیفیت و تضمین قیمت را در نظر گرفته است تا سرلوحه کاری این مجموعه که رضایت مشتریان می باشد، جلب گردد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا