خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600

خرید اینترنتی فرش 1200 شانه
خرید اینترنتی امن

پیشرفته شدن صنعت و تکنولوژی سبب شده تا در تولیدات کارخانجات فرش بافی تغییرات بزرگی صورت پذیرد و با ظرافت ترین و زیباترین فرش های ماشینی تولید و روانه بازار گردد. از جمله محصولات جدید که در بین مشتریان نیز از طرفداران زیادی برخوردار است، می توان به خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 اشاره داشت. در همین راستا مقاله ای با همین عنوان مطرح نموده ایم تا متقاضیان این محصول بدین واسطه بتوانند از امکان خرید اینترنتی فرش 1200 شانه به بهترین نحو و با آشنایی بیش تری بهره مند گردند. با ما در ادامه همراه باشید.

خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600

فروش بالای این تراکم از فرش ماشینی سبب شده تا تولید کنندگان به تولید تنوع بالایی از این محصول بپردازند. چرا که به کارگیری از تعداد بالای گره در تراکم عرضی و طولی سبب ایجاد ظرافت در بافت فرش و استحکام و انسجام ریشه ها می شود. به همین علت امروزه امکان تولید طرح و سبک های متنوعی از فرش 1200 شانه تراکم 3600 وجود دارد که در ادامه به معرفی هر یک از آن ها پرداخته می شود.

-    فرش ماشینی 1200 شانه کلاسیک: تولید سبک و طرح های سنتی از اولین طراحی های فرش بوده است که هنوز با روی کارآمدن محصولات جدید و مدرن از طرفداران خاص خود برخوردار است. این محصول خود به چند شاخه تقسیم می شود که هر یک نیز با کمی تفاوت از ویژگی های خاص خود برخوردار است. انواع فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ گل برجسته، لوکس و ساده با طرح، نوع بافت و قیمت های مختلف در کارخانجات فرش بافی همواره در حال طراحی و تولید است. از آن جایی که در بافت فرش های گل برجسته از دو نوع الیاف بافت انعطاف پذیر و مقاوم و فرآیند تولید بیش تری استفاده می شود، پس می توان گفت قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته نسبت به نوع ساده بیش تر و گران تر است. اما در صورت کلی هم قیمت فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 به دلیل برخورداری از تراکم بالای گره و مقدار الیاف مصرفی بیش تر نسبت به تراکم های پایین تر، بیش تر و گران تر است.

-    فرش ماشینی 1200 شانه وینتیج: از جدیدترین مدل فرش ماشینی 1200 شانه نیز که در دکوراسیون های مدرن امروزی بسیار به کار می آید، می توان به فرش وینتیج 1200 شانه اشاره داشت. فرش وینتیج به فرشی گفته می شود که طراحی و تولید آن همانند دیگر فرش ها انجام می شود و در نهایت با استفاده از فرآیند دواشور یا سنگ شور کردن با استفاده از مواد شیمیایی به اسم هیپوکلریت کلسیم، طرح فرش به شکل کهنه و قدیمی در آمده و به همین دلیل با عنوان فرش کهنه نما نیز شناخته می شود که به کارگیری از آن در دکوراسیون های مدرن امروزی از پارادوکس بسیاری جذابی برخوردار خواهد بود. طراحی سنتی به شیوه ای مدرن در تولید این محصول سبب شده تا به کارگیری از آن در انواع سبک دکوراسیون های مدرن و کلاسیک، از هارمونی بسیار خوبی برخوردار گردد. این محصول نیز در تنوع بالایی از مدل فرش گل برجسته، لوکس و ساده تولید و ارائه شده است که مسلما از قیمت های مختلفی نیز برخوردار است.

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان

همان طور که قبلا نیز گفته شد به کارگیری از تراکم بالای گره ها در فرش ماشینی سبب افزایش مقدار الیاف مصرفی نسبت به تراکم های پایین تر می گردد، هم چنین استفاده از بهترین الیاف بافت در تولید فرش های ماشینی 1200 شانه سبب شده تا از قیمت بالایی برخوردار گشته و در شاخه فرش های لوکس و گران قیمت جای گیرد. علاوه بر آن قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته 12 متری نسبت به 6 و 9 متری به دلیل ابعاد بزرگ تر بالاتر است. پس پیشنهاد می شود که اگر دغدغه هزینه دارید به تبع از دکوراسیون های مدرن امروزی ابعاد کوچک تری را برای فرش پذیرایی خود اختصاص داده و سایزهای کوچک تری از فرش 1200 شانه را انتخاب نمایید تا بدین واسطه هم از چیدمنی مدرن و اصولی بهره مند گردید و هم کمتر هزینه نمایید.

خرید اینترنتی فرش ماشینی 1200 شانه

از روش هایی که می توان در پرداخت هزینه های خرید فرش 1200 شانه صرفه جویی نموده، خرید غیر حضوری این محصول است، چرا که با خرید غیر حضوری بسیاری از هزینه ها مانند هزینه رفت و آمد، سوخت، پارکینگ و غیره برای مشتریان کاهش یافته و بدین وسیله افراد می توانند از خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 با بهترین قیمت بهره مند گردند. فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده تنوع بالایی از محصولات فرش کاشان در ابعاد و طرح و سبک های مختلف است که بدین واسطه متقاضیان می توانند محصول مورد پسند خود را تهیه و مورد خریداری قرار دهند. فروش فرش 1200 شانه تراکم 3600 با قیمت درب کارخانه به صورت مستقیم و غیر حضوری از طریق این وب سایت فروشگاهی انجام می شود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا