خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

خرید فرش های درجه یک کاشان با قیمت مناسب

فرش درجه یک کاشان
خرید اینترنتی امن

خرید فرش های درجه یک کاشان با قیمت مناسب را در شانه و تراکم های مختلف می توانید از گروه تولیدی فرش کاشانک خریداری کنید. اگر به دنبال شناخت فرش درجه یک و اصل هستید در ادامه با ما همراه باشید.
اگر شما هم از آن دسته صاحب خانه هایی هستید که برای خرید کالا های مهم و ضروری خانه خود با وسواس و دقت زیادی بازار را کاوش می کنید، حتماً می دانید که دنیای بزرگ فرش های ماشینی روز به روز در حال گسترده تر شدن است. این در حالی است که اولین فرش های ماشینی در سال ۱۳۵۰ تولید شدند و در ۵۰ سال اخیر از زمان تولید اولین فرش ماشینی تاکنون بازار فرش های ماشینی چنان رونق گرفته است که به عنوان بهترین کف پوش در سراسر دنیا شناخته می شود و کمتر کسی است که نتواند کف پوش دلخواه خود را از بازار فرش های ماشینی انتخاب کند.
طبیعتاً در هر زمینه‌ای هرچه گستردگی و تنوع بیشتر می شود ارباب رجوع و استفاده کننده در آن زمینه نیازمند مهارت و تخصص بالاتری هستند. در مورد فرش های ماشینی هم چنین است از آنجایی که همواره از بازار فرش های ماشینی تحت عنوان دنیای فرش ماشینی یاد می‌شود که این نشان از تنوع بالا و بی نظیر محصولات دارد لازم است اطلاعات حداقلی در مورد فرش های ماشینی داشته باشیم و لااقل انواع این فرش ها را بشناسیم.
در این مقاله از انواع فرش های ماشینی درجه یک صحبت کرده‌ایم و از آنجایی که فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک چه به لحاظ تولیدکننده و برند و چه به لحاظ روش عرضه محصول بهترین می باشد با تکیه بر فرش کاشانک در پی معرفی بهترین انواع فرش های ماشینی هستیم. پس با ما همراه باشید تا بدانید فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه واقعی، ۷۰۰ شانه تبدیلی، طرح ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه، ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه تحت چه شرایطی و در صورت داشتن چه خصوصیاتی فرش های ماشینی درجه یک نامیده می شوند.

خصوصیات فرش ماشینی درجه یک
فرش های ماشینی در صورت داشتن برخی خصوصیات درجه یک هستند و به همین میزان که از این خصوصیات فاصله بگیرند فرش های درجه دو درجه سه درجه ۴ و درجه ۵ را بوجود می‌آورند.
هرچند می توان گفت تولید کننده‌ای وجود ندارد که فرش های درجه ۴ یا درجه ۵ را تولید کند و تمامی برندهای معروف و نامی به دلیل ارائه فرش های درجه یک شهرت یافته اند.

- جنس فرش ماشینی درجه یک

تنوع فرش های ماشینی به جنس الیاف هم مربوط می شود. فرش های ماشینی ابریشم، گل ابریشم، اکریلیک، پشم، پلی استر، پلی پروپلین و فرش هایی که از ترکیب این الیاف بافته می شوند انواع فرش های ماشینی به لحاظ جنس الیاف هستند. در مورد فرش های روزمره بهترین فرش ماشینی، محصولاتی هستند که از الیاف صددرصد آکریلیک بافته می‌شوند. الیاف اکریلیک در انواع فرش های ماشینی با هر شانه و تراکمی به کار می رود و جالب است بدانیم با وجود آن که الیاف اکریلیک به کار رفته در فرش های با شانه و تراکم پایین اندکی متفاوت است، الیاف اکریلیک به کار رفته در فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا هستند. اما اختلاف فاحش در ظاهر فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه یا ۱۵۰۰ شانه هیچ ارتباطی به الیاف اکریلیک آنها ندارد بلکه این اختلاف مربوط به شانه و تراکم است.

- انواع فرش های ماشینی درجه یک به لحاظ شانه و تراکم
برخلاف تصور بسیاری از خریداران، انواع فرش های ماشینی در هر شانه و تراکمی اگر سایر خصوصیات معرفی شده در این مقاله را داشته باشند فرش های درجه یک هستند و تعداد گره های طولی و عرض که تحت عنوان تراکم و شانه می شناسیم، تاثیری بر درجه یک بودن فرش ها ندارند. اما لازم است هنگام انتخاب فرش های ماشینی دقت کنیم تا تناسب کاربرد فضای خانه را با ویژگی ‌های فرش های ماشینی مد نظر قرار دهیم. برای مثال فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه و یا ۱۵۰۰ شانه اگر درجه یک ترین فرش بازار هم باشند، به هیچ عنوان نمی تواند برای مکان های شلوغ خانه و فضا هایی که در معرض آلودگی بالا هستند فرش خوبی باشند. به صورت مشابه فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه درجه یک هم برای پذیرایی و مکان های لوکس خانه مناسب نیستند.

- خصوصیات انواع فرش های ماشینی به لحاظ نقشه
انواع فرش های ماشینی ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه، ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه در ظاهر بسیار متفاوت از یکدیگر هستند درجه یک بودن این دسته بندی زمانی کامل می شود که رعایت تنوع رنگ و طرح و نقشه با توجه به شانه و تراکم انجام شود. فرش های ماشینی 700 شانه در طرح های خلوت و تنوع رنگی کم تر و فرش های 1200 شانه و 1500 شانه در طرح های پر پیچ و خم تر و تنوع رنگی بیشتری تولید می شوند.

خرید فرش درجه یک کاشان
برای خرید انواع فرش های ماشینی درجه یک به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک سری بزنید و با اطمینان خاطر از اینکه فرش های کاشانک سرشار از خصوصیات خوب هستند فرش مد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. فرش های ماشینی کاشانک به علت درجه یک بودن در طول سال های گذشته محبوبیت و شهرت جهانی کسب کرده اند و سهم مهمی از بازار را به خود اختصاص داده اند. هنگام خرید فرش ماشینی خصوصیات خوب فرش را به تناسب کاربرد فضای خانه انتخاب کنید تا فرش درجه یک انتخابی شما از فروشگاه اینترنتی کاشانک با طول عمر باور نکردنی در اختیار شما قرار گیرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا