خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

معرفی جدیدترین فرش سال کاشان

جدیدترین فرش سال کاشان
خرید اینترنتی امن

اگر در پی خرید جدیدترین فرش سال کاشان برای منازل خود هستید این محتوای تهیه شده می تواند با ارائه یک سری از نکات در این زمینه به شما کمک نماید. شاید با شنیدن این موضوع که قرار است در این محتوا به معرفی جدیدترین فرش سال کاشان پرداخته شود این موضوع در ذهن شما نقش ببندد که این مبحث در باب معرفی این محصولات از نظر طرح می باشد در صورتی که در این محتوا قصد داریم تا در کنار طرح که اغلب از آن حرف زده می شود شما را با انواع فرش جدید کاشان از نظر بافت، تراکم و جنس و تعداد رنگ به کار رفته در فرش آشنا نماییم که در هنگام خرید جدیدترین فرش کمتر به آن توجه می شود. به همین دلیل توصیه می گردد تا تا پایان این متن در کنار ما باشید و به دقت به مطالعه این مطالب بپردازید تا بتوانید با رعایت و توجه به این نکات به جدیدترین فرش ماشینی سال دست یابید.

معرفی جدیدترین فرش سال کاشان
همان طور که در ابتدای این محتوا بیان شده است در این دست نوشته قصد ما از معرفی جدیدترین فرش سال جدید بیان مواردی است که گاها کمتر در فرش های جدید به آن توجه می گردد. به همین منظور در ادامه به طور جداگانه به بیان این مطالب اشاره نموده ایم:
- جدیدترین فرش سال کاشان از نظر تراکم بافت
با به روی کار آمدن فناوری و تکنولوژی هر چند سال یکبار ماشین آلات بافندگی جدید روانه بازار می گردد که امکان تولید فرش با تراکم بالا یا به عبارتی فرش های دستبافتگونه را امکان پذیر می نماید که این خود انقلابی عظیم در ارائه جدیدترین فرش سال را به همراه داشته است. زیرا رغبت خریداران به سمت قالی های دستبافت و قیمت گزاف آن به راحتی با ارائه یک چنین محصولاتی که از نظر بافت، طرح و رنگ به شدت مشابه با نوع دستبافت بوده و از قیمت مناسب تری برخوردار است، برطرف می گردد.
در حال حاضر جدیدترین نوع فرش ماشینی از نظر تراکم بافت را می توان فرش های ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 معرفی نمود که در کنار ظرافت بالایی که به سبب این تعداد گره ها به دست آورده از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.
البته دیگر تراکم های بافت نیز به سبب استقبال و بحث بودجه خریدار با طرح و رنگ بندی جدید تولید می گردند که این موضوع منجر به قرار گیری این محصولات در سری جدیدترین فرش سال ۱۴۰۰ شده است که در باب این تراکم ها می توان فرش 1200 شانه، فرش های ماشینی 1000 شانه و فرش 700 شانه کاشان و حتی فرش های 500 شانه را بیان نمود.
- جدیدترین فرش ماشینی سال از نظر دستگاه بافت
همان طور که در بالا نیز بیان گشته به روی کار آمدن تکنولوژی جدید بافت شامل دستگاه های فرش بافی بوده که امکان ارائه جدیدترین فرش ماشینی سال را به همراه دارد. دستگاه های بافندگی اتوماتیک که تولید فرش با سرعت بالا و بدون عیب و نقص را امکان پذیر می سازد. دستگاه های بافندگی زیادی در این عرصه به کار برده شده است که از نمونه این دستگاه های فرش بافی می توان به دستگاه شونهر آلمان اشاره داشت. اما به روز شدن فناوری در این زمینه نیز ارائه دستگاهی با قابلیت بهتر بافت را به همراه داشته که خود عاملی در ارائه جدیدترین فرش ماشینی سال از این نظر گشته است که در باب آن می توان دستگاه های فرش بافی وندویل بلژیک را بیان نمود که برای تراکم های بالاتر از نوع دستگاه Hcix2 و تراکم های پایین تر از دستگاه HCPX استفاده می نماید. از مزیت این دستگاه ها نسبت به دستگاه های قبلی می توان کاهش خطا و افزایش دقت را بیان نمود که منجر به سرعت بالای تولید می گردد. همچنین از دیگر کاربرد های این دستگاه در ارائه جدیدترین فرش سال ۲۰۲۱ را می توان تنوع طیف رنگی به کار رفته در این محصولات بیان نمود.
- جدیدترین فرش ماشینی کاشان از نظر تعداد رنگ
با توجه به آنچه که در بالا نیز اشاره شد استفاده از به روز ترین تکنولوژی بافت این امکان را ایجاد می نماید تا بتوان از تعداد رنگ واقعی در بافت استفاده نمود که از تعداد 7 رنگ گرفته تا 14 رنگ می باشد. به کار گیری تعداد بالاتر این رنگ بندی در طراحی نقشه و بافت زیبایی دو چندانی را برای این محصولات به همراه دارد که تعداد بالاتر آن نشان از به روز بودن و جدید بودن این محصولات می باشد. اما این طیف رنگ بندی که در اصل رنگ ذاتی خود نخ بافت است تنها در فرش های کلاسیک با این تعداد مورد بافت قرار می گیرد. برای نوع فرش های چاپی گاها اصطلاح تعداد نامحدود رنگ به کار برده می شود که این موضوع به دلیل امکان پیاده سازی رنگ های کامپیوتری به صورت چاپی بر روی فرش است که این موضوع در نوع فرش های بافت دارای محدودیت می باشد.
- جدیدترین فرش ماشینی سال از نظر جنس و کیفیت نخ
یکی از مهم ترین عوامل تولیدی برای هر فرش ماشینی که هم از لحاظ کیفیت در ارائه محصول اثر دارد و هم استفاده از به روز ترین نوع نخ بافت در آن منجر به عرضه جدیدترین مدل فرش سال می گردد را می توان نوع الیاف بافت این محصولات بیان نمود. البته نمی توان گفت که الزاما جدیدترین فرش کاشان با جدیدترین نخ ارائه شده در بازار بافته می شود ولی با کیفیت ترین فرش ها قطعا با این نوع نخ بافت می شوند. پس اگر در کنار خرید به روز ترین فرش سال به دنبال کیفیت هستید باید برای خرید به این موضوع نیز توجه کنید.
معمولا در حدود 80 درصد از نخ بافت فرش را نخ خاب تشکیل می دهد که این موضوع خود نشان از این بوده که استفاده از به روز ترین نوع جنس الیاف نخ خاب است که می تواند در کیفیت بالای فرش های جدید سال اثر بگذارد. در میان تنوع بالای جنس های این نوع از نخ بافت فرش شامل پلی استر، پلی پروپیلن و ... یکی از جدیدترین آن ها را می توان الیاف آکریلیک بیان نمود که به شکل هیت ست شده در آمده است. زیرا الیاف آکریلیک هیت ست شده علاوه بر مقاومت بالا برای این فرش در برابر حرارت و گرما وقتی که به شکل هیت ست در می آید بدون پرز شده و به یک فرش ضد آلرژی تبدیل می شود که ارائه مرغوب ترین فرش ماشینی را به همراه دارد. این نوع نخ بافت که دارای ضخامت کمی می باشد نیز خود به نحوی بر روی زیبایی این محصولات اثر می گذارید که این موضوع در تولید فرش جدید سال تاثیر دارد.

جدیدترین طرح و رنگ فرش سال
اما همان طور که در مقدمه نیز به آن اشاره شده علاوه بر مواردی که در زمینه بافت بر روی تولید جدیدترین فرش اثر دارد و باید به آن توجه کرد، بیشترین مباحثی که در این زمینه مد نظر برای خریداران است بحث جدیدترین طرح و رنگ فرش سال است که در ادامه به بررسی آن ها نیز پرداخته ایم:
- جدیدترین رنگ فرش سال
موضوع دیگری که در باب جدیدترین فرش سال می توان به آن اشاره نمود رنگ زمینه فرش است که برای بحث دیزاین دکوراسیون منازل نیز بسیار حائز اهمیت است. در واقع استفاده از رنگ های جدید بافت فرش از ویژگی هایی است که بین فرش های قدیمی و جدید تمایز ایجاد می نماید. معمولا طیف رنگی بافت فرش در گذشته در حوزه فرش های لاکی، گردویی و سرمه ای و کرم بوده است و این امر را می توان متاثر از محدودیت دستگاه های ماشین بافی در طراحی فرش در گذشته دانست. اما امروزه پیشرفت و استفاده از فناوری های نوین روز دنیا در تولید جدیدترین رنگ فرش سال امکان تولید با تنوع رنگی بالا در بافت شامل رنگ فیلی، بژ، بادامی و موشی و غیره را امکان پذیر کرده است که از رنگ های به روز در تولید جدید ترین فرش کاشان می باشد.
- جدیدترین طرح فرش سال
در تولیدات گذشته طراحی های بافت فرش معمولا با الهام گرفتن از طرح های اصیل ایرانی و سنتی تولید می گشته که معروف ترین نوع این نقشه ها فرش طرح لچک و ترنج می باشد که معمولا در خانه های پدر و مادر بزرگ ها آن را مشاهده نموده اید.
اما این طرح در تولیدات جدید کمتر به کار برده می شود و برای سری فرش های جدید کاشان از طرح هایی مثل فرش طرح افشان که طرح بدون لچک و ترنج می باشد، استفاده می نمایند. این طرح فرش را می توانید به وفور با مدل های مختلف در سری محصولات جدید فرش کاشان مشاهده نمایید.
طراحی های تلفیقی بافت فرش نیز از نوآوری های جدید بافت مدل جدیدترین فرش سال می باشد که امروزه برای ارائه محصولات به کار برده می شود. به طور مثال فرش طرح باغ معلق که با تلفیق طرح خشتی به همراه لچک و ترنج است، تولید گشته که به نوعی از جدیدترین مدل های فرش سال می باشد.
البته طرح های مختلفی را در باب جدیدترین فرش سال می توان معرفی نمود که با مشاهده عکس جدیدترین فرش سال از فروشگاه های اینترنتی می توانید در دسته بندی های مختلف از لحاظ تراکم به آن دست یابید. همچنین به راحتی می توانید به قیمت جدیدترین فرش سال نیز به این شکل پی ببرید.

خرید جدیدترین فرش سال کاشان
به سبب بحث افزایش رقابت در صنعت فرش، کارخانجات فرش بافی در پی ارائه جدیدترین فرش سال کاشان از حیث تمامی موارد بیان شده در بالا هستند که یکی از بزرگ ترین این مراکز را می توان فروشگاه فرش کاشانک بیان نمود که برای تحقق این امر یعنی ارائه جدیدترین فرش سال در کشور علاوه بر متریال مرغوب و جدید از طراحان زیر دست ایرانی متبحر نیز استفاده می نماید. در این کارخانه یا فروشگاه می توانید به خرید جدیدترین فرش سال کاشان در ابعاد مختلف با ضمانت کیفیت و قیمت مناسب به علت فروش مستقیم و بدون واسطه دست یابید که هم به صورت حضوری و هم به شکل آنلاین برای خریداران مهیا می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا