خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

کدام برند فرش بهتر است؟

برند برتر فرش ماشینی

شهر کاشان را به عنوان پایتخت فرش های ماشینی در سراسر دنیا می شناسند. شهری که از سال ۱۳۵۰ تا کنون توانسته است برند های مختلفی از تولید فرش ماشینی بیافریند و سهم زیادی از از نیروی انسانی و سرمایه خود را به تولید فرش ماشینی اختصاص داده است.
بی شک برندهای فرش ماشینی خوب کاشان برای سایر تولیدکنندگان الگوهای درستی هستند. اما این برندها چه ویژگی هایی دارند و در واقع چرا توانسته‌اند در بین مشتریان در سراسر دنیا اعتبار جهانی کسب کنند.
درجه یک بودن فرش های ماشینی از برندهای خوب از جمله فرش کاشانک ابعاد مختلف فرش را شامل ویژگی های فنی و کیفی و همچنین ویژگی های ظاهری و زیبایی در بر می گیرد. در این مقاله به بررسی این سوال پرداخته ایم که دلایل افزایش اعتبار برندهای فرش ماشینی خوب چیست و برند برتر فرش ماشینی چه ویژگی هایی دارد.
مقاله حاضر و مقالات مشابه منبع بسیار غنی ای برای مخاطبینی هستند که تخصصی در حوزه فرش های ماشینی نداشته اما خریداری محصولات هستند. با ما همراه شوید تا دلایل اعتبار برندهای فرش ماشینی خوب را بشناسیم.

کدام برند فرش بهتر است؟
فرش ماشینی خوب، فرشی است که به صورت همزمان در ویژگی های کیفی و هم در ویژگی های ظاهری نیاز خریداران را به بهترین شکل ممکن برطرف می‌کند. فرش ماشینی خوب به لحاظ کیفی فرشی است که از الیاف مرغوب و به کمک دستگاه های با تکنولوژی بالا تولید شده باشد. البته که نیروی کار خبره هم در خوب بودن فرش ماشینی بی‌تأثیر نیست. علاوه بر این فرش ماشینی در صورتی خوب خواهد بود که بنا بر کاربرد فضای خانه خریداران انتخاب شود. برای مثال یک تخته فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت عالی با شانه و تراکم بالا به هیچ عنوان برای جلوی درب های ورودی خوب نیست. چراکه ویژگی ‌های این فرش درجه یک تناسبی با کاربرد کف پوش جلوی درب ورودی ندارد و نمی تواند در چنین مثالی فرش خوبی تلقی شود.
زیبایی ظاهری هم شامل مواردی است از جمله: تناسب رنگ ها با یکدیگر، تناسب طرح با شانه و تراکم، جدید بودن و نوآوری در طرح و همچنین هماهنگ بودن و ست بودن ظاهر فرش با دکوراسیون خانه.
بهترین برند فرش کاشان
با وجود آنکه بیشتر از چند سال از مشغول به کار شدن برند های فرش ماشینی نمی‌گذرد، اما شاهد آن هستیم که این برند ها به بهترین شکل ممکن در بین مشتریان محبوب شده اند. اعتباری که این برندها از جمله برند فرش کاشانک در بین مشتریان دارد اتفاقی نبوده و همه این تلاش ها جهت رسیدن به اعتبار برنامه ریزی شده و مدیریت شده بوده است.
گروه تولیدی فرش کاشانک معتبر است چراکه موارد زیر را راعایت کرده است:
1- فرش های ماشینی کاشانک دارای شناسنامه کامل و دقیق هستند. شناسنامه فرش ماشینی نماد اعتبار فرش است و هر گونه خدشه با شناسنامه فرش و مخفی کاری در ارائه اطلاعات اعتماد خریداران را کم می کند. در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک و هر روش خرید مستقیم دیگری به وضوح شاهد آن هستیم که اطلاعات به صورت کامل در اختیار مشتریان قرار می گیرد. به عبارتی دیگر، مارک پشت فرش باید حاوی اطلاعاتی از قبیل لیبل کارخانه، نوع شانه و تراکم، جنس نخ خاب و تار و پود، نوع دستگاه بافندگی باشد.
2- تجربه خریداران مورد مهمی در اعتبار بخشی به برند فرش ماشینی است. تمامی خریداران قبل از اقدام به خرید از دوستان و آشنایان خود در رابطه با برند هایی که قبلا خریده اند و میزان رضایت یا عدم رضایتشان سوال می کنند و در این راستا سینه به سینه چرخیدن میزان رضات مشتریانی که قبلا از برند فرش کاشانک خرید کرده اند به حفظ اعتبار این برند نامی کمک شایانی نموده است.
3- اعتبار فرش کاشانک جهانی است و دیگر مورد اثر گذار در این اعتبار فرش های درجه یکی است که از برند فرش کاشانک منتشر شده است. فرش های ماشینی کاشانک کم کیفیت تولید نمی شوند همانطور که تمامی برند های معتبر از عرضه محصولات کم کیفیت خودداری می کنند. فرش های ماشینی پس از تولید و قبل از وارد شدن به بازار، وارد فرآیند آهار پردازش می شوند . در این فرآیند برند های معتبر با دقت زیاد فرش های تولیدی خود را بررسی می کنند و هر گونه عی و نقص را از میان می برند. به هیچ عنوان فرش معیوب حتی با کوچک ترین مشکل از این فرآند خارج نمی شود. دقت بالا در فرآیند آهار یا پردازش دلیل دیگری است تا به دلیل اعتبار برند فرش ماشینی کاشانک پی ببریم.
4- اعتبار نام تجاری یا برند شرکت در تعیین نظر ها و نیت خریداران اثر گذار است. انجام تعهدات و لازمه داشتن ویژگی هایی که برای محصول بیان می شود، تضمین کننده اعتبار شرکت خواهد بود. محبوبیت شرکت و برند زمانی حاصل می شود که خریداران به حرف و سخن تولید کننده که در غالب تبلیغات ارائه داده می شود، اعتماد کنند.

خرید فرش ماشینی از برند معتبر
 بی شک باید فرش ماشینی را از برند ها، فروشگاه ها و روش های معتبر خریداری نمود. اثبات اعتبار برند بر عهده تولید کننده است. تولید کننده بر اساس دلایل معتبر شدن، اعتبار برند خود را و به طبع میزان محبوبیت محصول خود را نزد خریداران تعیین خواهد نمود. فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک توانسته است رضایت مشتریان را در خرید جلب کند و دلایل زادی برای معتبر بودن داشته باشد. اعتبار برند و محصول تضمین کننده خرید خوب شما خواهد بود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا