خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش برای خانه مدرن

فرش مدرن خرید برای دکوارسیون مدرن
خرید اینترنتی امن

اگر در کشور ایران زندگی می کنید، بی شک می دانید که علاوه بر آن که خانه های سنتی با سبک و سیاق و معماری قدیمی می‌ توانند خریداری شوند؛ کم نیستند تعداد خانه هایی که به سبک مدرن و اروپایی ساخته می شود.
جالب اینجاست که بدون توجه به متراژ خانه امکان داشتن معماری مدرن و یا معماری سنتی وجود دارد. کشور ایران هنرمندان را به خود دیده است که در عرصه معماری و طراحی سرآمد هستند. شاید قرار گرفتن در مسیر راه ابریشم که مهم ترین مسیر تجاری سال های گذشته بوده است؛ دلیل حضور این همه هنرمند و ماهر در کشور می باشد. اما آنچه برای ما حائز اهمیت است این است که بدانیم با توجه به سبک معماری خانه دکوراسیونی زیبا و چشم نواز داشته باشیم. در این مقاله به بیان این نکته می پردازیم که چطور می توان فرش ماشینی را متناسب با فضای مدرن خانه خریداری کرد. در واقع انتخاب فرش مدرن برای خانه موضوع مقاله بحث است پس به سراغ انواع فرش های ماشینی از جهت طرح و نقشه می ‌رویم که یکی از شاخه های آن فرش مدرن برای خانه های مدرن است.
قیمت فرش های مدرن بسیار پایین تر از طرح های سنتی و کلاسیک است و این می تواند یکی از دلایل خرید طرح های مدرن باشد.
دسته بندی فرش های ماشینی
تنوع دسته بندی فرش های ماشینی زیاد است. دسته بندی بر اساس نقش و نگار موجب شده تا فرش های ماشینی در دو دسته فرش های سنتی و کلاسیک و فرش های مدرن روانه بازار شوند. همانطور که از نام هر طرح پیداست نگاره ها و نقشه های بافته شده بر روی هر فرش متناسب با نام آن ها شامل نگاره های سنتی نگاره های کلاسیک و نگاره های مدرن می باشند. معمولا آپارتمان ها و ویلا هایی که اخیراً ساخته شده اند نیازمند آن هستند که با عناصر مدرن چیده شوند و طبیعتاً یکی از مهم ترین عناصر در هر خانه ‌ای فرش های ماشینی می باشند. فرش های ماشینی می توانند مهم ترین نقش را در دکوراسیون خانه ایفا کنند.
فرش های ماشینی یکی از مهم ترین ابعاد خانه را می پوشانند و به لحاظ رنگ و طرح و نقشه بسیار به چشم می آیند. این موضوع که فرش های مدرن را باید در دکوراسیون مدرن و فرش های سنتی و کلاسیک را در دکوراسیون های مرتبط با خود پهن کرد بر کسی پوشیده نیست؛ اما چطور می توان فرش مدرن را از سایر بافته ها تفکیک کرد؟
فرش فانتزی زیبا در دکوراسیون مدرنیته
فرش مدرن چیست؟
تمایز فرش مدرن از فرش های سنتی و کلاسیک کار آسانی است. فرش های مدرن فانتزی، طرح ها و نقشه های بسیار متفاوت از فرش های دیگر دارند. در این فرش ها معمولاً از رنگ های خنثی و شاد استفاده می شود و اشکال هندسی نگاره های بزرگ و خاص مهم ترین مواردی هستند که فرش های ماشینی مدرن را پوشش می دهند.
برای مثال می توان انواع فرش هایی که برای اتاق کودکان و نوجوانان تولید می‌شود را به عنوان دسته فرش های مدرن نام برد.
فرش های مدرن علاوه بر طرح نگاره به روش های خاصی هم بافته می شوند . فرش هایی که بنا بر داشتن ارتفاع بالای نخ خاب مانند فرش های شگی خاص و جذاب هستند. فرش های مدرن برای خانه های مدرن انتخاب می شوند از ابتدای تولید چنان مورد توجه صاحب خانه ها قرار گرفتند که گویی مهره خالی در دکوراسیون خانه های مدرن همین فرش ها بوده ‌اند.
فرش های مدرن بیشتر در طرح های ساده تولید می شوند ولی اگر خواهان طرح های مدرنیته در طرح های شلوغ هستید می توانید به سراغ فرش های چهل تیکه روید.
فرش مدرن زیبا برای دکوراسیون مدرن
فرش مدرن خرید برای دکوارسیون مدرن
با وجود آنکه فرش های مدرن که زیبا ترین توصیه برای خانه های مدرن هستند، چند سالی است که روانه بازار شده اند اما از تنوع خوبی برخوردار هستند. فرش مناسب برای خانه مدرن را می توانید به انواع روش های مستقیم و غیر مستقیم تهیه کنید. اما توصیه ما به خرید فرش مستقیم از فروشگاه اینترنتی است؛ چرا که در این فروشگاه تمامی فرش های ماشینی برند مد نظر به صورت یکجا در اختیار قرار داده می شود و شما می توانید در کم ترین زمان ممکن و با صرف کم ترین هزینه از تمامی فرش های تولید شده تحت برند انتخابی دیدن نمایید. علاوه بر آنکه فرش خانه های مدرن اگر از فروشگاه های اینترنتی معتبر خریداری شوند بی نهایت قابل اعتماد بوده و صاحب خانه مطمئن خواهد بود که فرش ماشینی بی نظیر خود را با کیفیت عالی و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی خریداری نموده است.
در انتها لازم به ذکر است که فرش مناسب برای خانه های مدرن به سلیقه و سبک چیدمان منزل بستگی بسیار زیادی دارد. هر چند فرش های فانتزی ساده بهترین انتخاب برای خانه های مدرن هستند و مورد استقبال عموم صاحب خانه ها قرار گرفته اند ؛ اما می توان دکوراسیون خانه مدرن را به گونه ‌ای طراحی نمود و چیدمان کرد که امکان به کارگیری فرش های کلاسیک و حتی فرش های سنتی هم وجود داشته باشد. استفاده از طرح افشان کلاسیک، فرش های وینتیج نیز برای دکوراسیون های کلاسیک نیز استفاده می شود.
اما به یاد داشته باشیم که این کار ساختار شکنی در اصول زیبایی و طراحی دکوراسیون است که تنها و تنها در صورت داشتن تخصص بسیار بالا از سوی طراحان دکوراسیون امکان پذیر خواهد بود؛ در غیر این صورت عدم هارمونی بین دکوراسیون خانه مدرن و فرش سنتی و کلاسیک فضای خانه را نازیبا و غیر اصولی جلوه خواهد داد. پس در انتخاب فرش بسیار دقت نمایید و فرش ماشینی خود را از برند های نامی و فروشگاه های معتبر تهیه کنید.
طرح های مدرن بهترین فرش برای اتاق خواب نوجوانان، جوانان، بهترین فرش برای جهیزیه عروس و آشپزخانه می باشد.

انواع فرش مدرن کاشان
گروه تولیدی فرش کاشانک، یکی از تولید کنندگان برتر در کاشان است که علاوه بر تولیدی طرح های سنتی و کلاسیک، به تولید فرش های فانتزی مدرن کاشان نیز می پردازد.
فرش های طرح مدرن جدید و فانتزی
در شانه و تراکم های مختلف در گروه تولیدی فرش کاشانک به فروش می رسد. این گروه تولیدی، فرش های ترک مدرن، فرش های کلاریس چاپی، وینتیج را با قیمت کمتر از بازار به فروش می رساند.
فرش مدرن خوب، فرشی است که در بافت نخ خاب آن الیاف هیت ست شده به کار رفته است و در بافت تار و پود آن پنبه به کار رفته است. معمولا این محصولات در شانه و تراکم پایین تولید می شود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا