خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

بهترین قیمت فرش گل برجسته 700 شانه

قیمت فرش 700 شانه گل برجسته
خرید اینترنتی امن

از میان تولیدات فرش کاشان در بین خریداران فرش ماشینی 700 شانه به علت برخورداری از قیمت و کارآیی مناسب از فروش نسبتا خوبی برخوردار است که می توان آن را به عنوان فرش پر فروش معرفی نمود. در همین راستا تولید کنندگان تنوع بالایی از انواع فرش 700 شانه گل برجسته و ساده را تولید و ارائه نموده اند. در این رابطه مقاله ای با عنوان بهترین قیمت فرش گل برجسته 700 شانه ارائه نموده ایم که با مطالعه آن می توانید از عوامل موثر در قیمت فرش 700 شانه گل برجسته و مزیت تهیه و خریداری آن نسبت به دیگر محصولات گل برجسته با تراکم های بالاتر آشنایی یابید.

بهترین قیمت فرش گل برجسته 700 شانه

امروزه با افزایش قیمت ها در بازار فرش ماشینی بر اثر افزایش نرخ ارز جهانی و واردات مواد اولیه جهت تولید، تولید کنندگان با در نظر گرفتن توان مالی افراد برای خرید فرش خانه خود به تولید این محصول می پردازند که به همین منظور تولید فرش 700 شانه گل برجسته به عنوان محصولی قیمت مناسب به محصولات زیبا و با ظرافت قبلی نیز افزوده گشت. چرا که در ابتدا محصولات با تراکم های بالا برای گل برجسته کردن در نظر گرفته می شد، اما اخیرا قیمت زیاد تراکم های بالای فرش گل برجسته و عدم توانایی خرید بسیاری از اقشار جامعه سبب شده تا فرش گل برجسته 700 شانه نیز به روند کارخانجات تولیدی افزوده گردد که با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شده است. اما از سری عوامل تاثیر گذار روی قیمت فرش ماشینی گل برجسته می توان به موارد زیر اشاره داشت که سبب افزایش قیمت آن نسبت به محصولات ساده شده است:

-    الیاف بافت فرش 700 شانه گل برجسته: برخلاف فرش های ماشینی ساده که در تولید آن از یک جنس الیاف استفاده شده، فرش های ماشینی گل برجسته به جهت برخورداری از سطح ناهموار و به اصطلاح برجسته، با استفاده از دو جنس مقاوم و انعطاف پذیر در برابر حرارت تولید می شود. از این رو در کنار به کارگیری از الیاف مقاوم اکریلیک هیت ست شده، از الیاف بافت هایبالک شکل پذیری نیز در تولید چنین محصولاتی استفاده می شود که شکل اولیه آن با محصولات ساده تفاوتی ندارد و با قرار گرفتن در مرحله آهار و پرداخت و حرارت دهی به محصول نهایی جهت منسجم نمودن، قسمت های بافته شده با الیاف هایبالک به شکل فرورفته در آمده و سبب برجستگی قسمت های مقاوم و ثابت اکریلیک می گردد.

-    رنگ بندی فرش 700 شانه گل برجسته: تعداد رنگ بندی که جهت تولید فرش 700 شانه برجسته به کار گرفته می شود به اقتضای نیاز بازار نیز تفاوت دارد. از این جهت که به علت تاثیر گذار تعداد پالت های رنگی به کار گرفته شده در طراحی و نقش بندی فرش روی قیمت، مسلما فرش 700 شانه برجسته 8 رنگ نسبت به فرش 700 شانه گل برجسته ده رنگ از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و افراد بیشتری تمایل به خرید آن نشان خواهند و از طرفی با مدرنیته شدن سبک دکوراسیون ها به کارگیری از فرش با رنگ بندی محدود طرفداران بیش تری دارد.

-    ابعاد فرش ماشینی 700 شانه گل برجسته: مسلما یکی از گزینه های اثر گذار روی قیمت فرش های ماشینی سایز آن است که هر چه این ابعاد کوچک تر شود، در مقدار مصرفی الیاف بافت و وزن فرش نیز تاثیر گذاشته و هزینه های تولید را کاهش داده و به تبع از به کارگیری از سایز فرش کوچک در دکوراسیون های مدرن امروزی می توان گفت خرید فرش گل برجسته 700 شانه 6 متری نسبت به 9 و 12 متری متقاعدا به صرفه تر خواهد بود.

-    ماشین تولید فرش 700 شانه گل برجسته: تولید با کیفیت ترین و با ظرافت ترین فرش های ماشینی در کارخانجات تولیدی امروزه اصولا با استفاده از ماشین آلات بافندگی با دقت و سرعت بالای بافت از شرکت وندویل بلژیک در مدل های مختلف صورت می پذیرد که شامل کمترین و به جرات می توان گفت نبود هیچ گونه خطا و عیب در بافت فرش می باشد، صورت می پذیرد. مسلما مصرف انرژی و استهلاک ماشین آلات پیشرفته و به روز برای تولید کنندگان بر خلاف هزینه های واردات و خریداری آن بسیار کمتر از دستگاه های فرسوده و قدیمی است که از این منظر باعث کاهش قیمت فرش 700 شانه گل برجسته کاشان بافته شده با دستگاه بافنده وندویل HCPX2 شده است.

خرید فرش گل برجسته 700 شانه با بهترین قیمت

فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک را می توان به عنوان معتبرترین مرکز خرید فرش 700 شانه گل برجسته کاشان در طرح های متنوع و جدید می باشد که افراد جهت تهیه آن می توانند بدان مراجعه نمایند. فروش فرش 700 شانه گل برجسته با قیمت درب کارخانه به جهت عرضه مستقیم و بی واسطه توسط این وب سایت فروشگاهی صورت می پذیرد که خریداران می توانند به نوعی از بهترین قیمت فرش 700 شانه گل برجسته کاشان در کنار گارانتی معتبر بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا