خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه درجه یک

قیمت فرش 700 شانه درجه یک
خرید اینترنتی امن

تورم بازار فرش ماشینی به صورت روز افزون سبب دغدغه ای بسیار مهم برای خریداران شده است که همواره در هنگام خرید به دنبال قیمت فرش 700 شانه درجه یک به عنوان محصولی قیمت مناسب نسبت به تراکم های بالاتر هستند تا بدین واسطه بتوانند به خریداری این محصول بپردازند. از این رو تولید فرش 700 شانه درجه یک به علت محبوبیت بیش تر توسط تولید کنندگان با کیفیت و ظرافت بیش تری انجام می شود که در ادامه می توانید بیش تر با ویژگی های این محصول آشنا شوید.

فرش 700 شانه درجه یک

در بین تراکم های متعددی که اخیرا توسط تولید کنندگان در کارخانجات فرش بافی تولید می گردد، می توان از همه بیش تر فرش 700 شانه قیمت مناسب را پر فروش اعلام نمود. چرا که این تراکم به دلیل برخورداری از تعداد گره های کمتر و الیاف مصرفی کمتری که برای تولید آن در نظر گرفته شده، از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و این برای خریداران با توان مالی کمتر و متوسط بسیار مقرون به صرفه قابل خریداری است. از مشخصات بارز این فرش درجه یک کاشان با قیمت مناسب می توان به موارد زیر اشاره داشت.

کیفیت فرش 700 شانه درجه یک

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، فرش ماشینی 700 شانه به علت برخورداری از قیمت مناسب و ویژگی های خاصی که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد، از طرفداران بسیاری برخوردار است و بدین علت در تراکم های متعددی تولید می گردد که می توان از متداول ترین نوع آن به فرش 700 شانه تراکم 2550 اشاره داشت. منظور از تراکم تعداد گره هایی است که در یک متر از قسمت طولی فرش به کار می رود و کاهش و افزایش آن تاثیر بسزایی در استحکام و انسجام کم و زیاد فرش خواهد داشت. اصولا تعداد گره هایی که برای بافت این قسمت از فرش در نظر گرفته می شود با احتساب سه ردیف پود، سه برابر تعداد گره های بافته شده در قسمت شانه فرش می باشد که این در فرش 700 شانه درجه یک به جهت برخورداری از کیفیت بالاتر، حتی بیش تر از این تعداد نیز در نظر گرفته می شود. هم چنین تولید کنندگان به منظور افزایش کیفی این محصول از بهترین الیاف بافت فرش یعنی اکریلیک هیت ست شده در بافت آن استفاده می نمایند که این نیز سبب کیفیت بالای محصول گشته است. چرا که این الیاف به دلیل برخورداری از ویژگی هایی چون لطافت و نرمی، مقاومت بالا، خاصیت ارتجاعی، تثبیت رنگ پذیری و وزن سبک بسیار شبیه به الیاف طبیعی پشم بوده و جهت تولید محصولات درجه یک مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد فرش 700 شانه درجه یک

به کارگیری از فرش 700 شانه دستباف گونه با تراکم طولی بالا در تمامی قسمت های منازل کم جمعیت مناسب است، اما بهتر است به جهت حفظ ظرافت و زیبایی از آن برای مکان های پر تردد استفاده نگردد. اما به صورت کلی فرش ماشینی 700 شانه به علت برخورداری از تراکم کمتری نسبت به تراکم های بالاتر، برای قسمت هایی با پاخور بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال اگر قصد خرید فرش نشیمن، اتاق خواب و یا آشپزخانه را دارید، پیشنهاد می دهیم به خریداری این تراکم از فرش ماشینی پر طرفدار بپردازید. از آن جایی که دست تولید کنندگان برای افزایش ارتفاع خاب فرش 700 شانه به دلیل برخورداری از تراکم پایینی از گره ها و وزن پایین نسبت به تراکم های بالاتر باز است، می توان از این محصول به عنوان فرش اتاق خواب استفاده نمود. هم چنین تولید کنندگان جهت تولید محصولات مدرن و فانتزی و کودک از این تراکم فرش نرم بهره مند می شوند.

قیمت فرش 700 شانه درجه یک کاشان

اگر به دنبال مناسب ترین قیمت فرش درجه یک ماشینی هستید، فرش هفتصد شانه کاشان بهترین گزینه انتخابی برای شما خواهد بود. چرا که در تولید این محصول از تراکم کمتری نسبت به دیگر محصولات دستبافگونه استفاده شده است و این دلیلی شده بر استفاده از الیاف بافت مصرفی کمتر نسبت به تراکم های بالاتر که منجر به قیمت مناسب این فرش درجه یک شده است. هم چنین تولید کنندگان با در نظر گرفتن رنگ بندی های متعدد برای این محصول به عنوان یکی از عوامل تعیین کننده قیمت، فرش 700 شانه قیمت مناسب برای خریداران این فرش ماشینی با بودجه های مختلف را در نظر گرفته اند.

خرید فرش 700 شانه درجه یک

به منظور تهیه و خریداری فرش ماشینی 700 شانه درجه یک بهتر است به فروشگاه ها و مراکز معتبر مراجعه نمایید تا در این شلوغی بازار محصولات اصل و تقلبی، بتوانید از خرید فرش 700 شانه اصل و درجه یک بهره مند گردید. فروشگاه فرش کاشانک به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی فرش، انواع محصولات فرش کاشان را با ضمانت نامه معتبر کالا ارائه می نماید که علاوه بر آن مشتریان می توانند از خرید مستقیم فرش 700 شانه درجه یک با قیمت درب کارخانه نیز بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا