خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چگونه هنگام خرید اینترنتی فرش، خرید مطمئن و بدون استرسی داشته باشیم؟

خرید امن و مطمئن فرش ماشینی
خرید اینترنتی امن

برای خرید فرش های ماشینی روش های مختلفی وجود دارد. روش هایی که به دو نوع کلی روش خرید مستقیم و روش خرید غیرمستقیم می‌ شناسیم. آنچه عمدتاً در بازار دیده می‌ شود و از گذشته تاکنون با ما همراه بوده است خرید های غیرمستقیم هستند. بدین گونه که مشتری با مراجعه به فروشگاه های فیزیکی و دیدن محصول در بازار و در پشت ویترین این محصول را می بیند، می پسندد و از فروشندگان که عمدتاً به واسطه دلالان محصولات را از تولید کننده دریافت می کنند، خریداری می کند.
این روش خرید از گذشته تاکنون با ما همراه بوده است که در حال حاضر به عنوان رایج ترین روش بازار شناخته می شود. اما در کنار این روش انواع مختلفی از روش‌ های خرید اضافه شده‌اند که هرکدام در پی رفع ایرادات و سختی‌ های روش قبل به وجود آمده اند.
دسته خرید روش غیر مستقیم بدون حضور دلالان و واسطه امکان پذیر نیست و در واقع دادن نام خرید غیر مستقیم به همین دلیل است که محصولات پس از تولید به دست دلالان سپرده می شود، تا آن ها در بازار فروشندگان را پیدا کرده و محصول را به واسطه فروشندگان در اختیار خریداران جزئی قرار دهند. همان طور که می بینیم استفاده از روش غیرمستقیم مستلزم آن است که محصول دست به دست می‌ شود و همین دست به دست شدن هاست که نظارت تولیدکننده را از محصول کم کرده و در بسیاری از موارد نه تنها هزینه های سربار شامل هزینه های انبار داری، هزینه های کارگر و سود هر واسطه بر قیمت نهایی محصول افزوده می شود بلکه افراد سودجو با افزودن غیر منطقی قیمت ها سعی در کسب سود بیشتر دارند. به همین دلیل است که در بسیاری از موارد خصوصا در مورد فرش های ماشینی یا سایر کالاهای تخصصی می ‌بینیم قیمت تولید کننده نسبت به قیمت فرش های موجود در فروشگاه های فیزیکی و قیمت های ارائه شده از سوی فروشندگان بسیار کم تر است.
آنچه خریداران را نسبت به خرید فرش های ماشینی به روش اینترنتی به عنوان یکی از مهم ترین روش های خرید مستقیم مردد می کند، اطمینان از خرید و فروشگاه می باشد. بین خریدارانی که اطلاع و کارکرد چندانی با فضای مجازی ندارند و تاکنون از فروشگاه های اینترنتی استفاده نکرده‌ اند، تردید و عدم ریسک پذیری در رابطه با امتحان کردن روش خرید جدید که همان خرید اینترنتی هست جای بحث دارد. اینجاست که در رابطه با مطالعه مزایا و معایب خرید اینترنتی فرش های ماشینی عدم اطمینان به این روش و فروشگاه ها را از جمله معایب روش خرید اینترنتی می دانند در حالی که عیب واقعی کمبود آگاهی خریداران است.
به همین دلیل به سراغ صحبت پیرامون اطمینان بخش بودن خرید اینترنتی می رویم و توضیح می دهیم چگونه می توان با خیالی آسوده فرشهای ماشینی را از فروشگاه های اینترنتی تهیه نمود.

چگونه هنگام خرید اینترنتی فرش، خرید مطمئن و بدون استرسی داشته باشیم؟
علم روانشناسی ثابت می کند که داشتن استرس در چنین مواردی ناشی از کمبود آگاهی است و بهترین روش برای آنکه خریدی بدون استرس را تجربه کنیم، آن است که سطح آگاهی خود را نسبت به روش خرید اینترنتی و فروشگاه ‌های مجازی بالا ببریم. در دنیای امروزی کسب اطلاعات و بالا بردن آگاهی کار دشواری نیست حتی به راحتی می‌توانید با یک سرچ ساده در گوگل تا حد زیادی منابع اطلاعاتی متنوع پیدا کنید.
در رابطه با خرید فرش های اینترنتی هم قضیه به همین منوال است، یکی از معتبرترین منابع جهت کسب آگاهی مقاله حاضر و سایر مقالاتی است که در این وب سایت جهت رفاه حال شما خوانندگان عزیز منتشر شده است.
اولین گام در خرید اینترنتی فرش آن است که بتوانیم فروشگاهی مورد اعتماد پیدا کنیم. در حال حاضر تقریبا تمامی برندها و تولید کنندگان مشهور جهت فروش مستقیم محصولات و ارتباط تنگاتنگ با خریداران اقدام به تاسیس فروشگاه های اینترنتی نموده اند. فروشگاه‌ هایی که بسیار پر مزیت بوده و می توانند ادعا کنند که تمامی مشکلات و دشواری های خرید فرش ماشینی به روش های حضوری را رفع کرده‌اند.
مورد اعتماد ترین فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان، دارنده نماد اعتماد و نماد ضمانت پرداخت بانکی هستند. از این رو توصیه می شود قبل از توجه به طرح و رنگ فرش، به این نماد ها در وب سایت دقت کنید.
کافی است نام برند های مشهور را در گوگل سرچ کنید تا امکان خرید از فروشگاه های اینترنتی فرش را ببینید. اما اطمینان به هر برندی و هر فروشگاهی جایز نیست، شما هنگامی که وارد فروشگاه اینترنتی فرش می شوید باید با چک کردن نام و نشان تولید کننده از وب سایت اطمینان حاصل نمایید که فروشگاه تحت حمایت و نظارت تولید کننده واقعی خواهد بود سپس به سراغ فراینده خرید بروید.
فرش هایی که به روش اینترنتی خریداری می شوند همراه با ضمانت نامه و گارانتی هستند و دریافت کارت ضمانت نامه و گارانتی هنگام تحویل فرش دیگر مورد اطمینان بخشی است که به ما یادآور می شود خرید اینترنتی از تولید کننده ایمن خواهد بود.
مورد دیگری که می تواند اطمینان ما را بالا ببرد چک کردن فرش هنگامی است که با پیک رایگان درب منزل محصول را تحویل میگیریم . بدین ترتیب که هنگام دریافت فرش ماشینی و در حضور تحویل دهنده فرش را باز کرده و اگر به هر دلیل فرش دارای عیب بود و یا با فرشی که شما سفارش داده اید تطبیق نداشت می توانید فرش را مرجوع کنید و هیچ هزینه اضافی بابت مرجع شدن نپردازید.
خرید اینترنتی فرش ماشینی نسبت به سایر روش ها آسان تر، معتبرتر، هیجان انگیز تر و در یک کلام بهتر خواهد بود و نگرانی بابت عدم اطمینان به این روش بی جاست اگر و تنها اگر از فروشگاه اینترنتی معتبر و تحت نظارت برندهای مشهور و نامی خرید کنید. در دنیای در حال پیشرفت امروزی نباید از اینترنت و فضای مجازی غافل شد، پس از همین لحظه تصمیم بگیرید که عدم اطمینان خود را در رابطه با خرید های اینترنتی که ناشی از کمبود اطلاعات است کنار بگذارید.

خرید امن و مطمئن فرش ماشینی
شما با خاطری آسوذه از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک خریداری کنید. این فروشگاه دارنده نماد اعتماد الکترونیک و نماد ضمانت پرداخت بانکی است و تمامی محصولاتش دارنده ضمانت نامه و گارانتی هستند. خرید از این فروشگاه به منزله دست یافتن فرش به قیمت کارخانه است چون این فروشگاه، فروش مستقیم و بدون واسطه را دارد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا