خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

قیمت روز فرش 700 شانه

قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه
خرید اینترنتی امن

همان طور که در مقالات قبلی در باب قیمت فرش بیان شده است در بحث قیمت گذاری بر روی هر کالا بر اساس ویژگی ها و عوامل مختلف تولیدی آن توسط صنف و اتحادیه مربوطه این کار صورت می پذیرد که این موضوع در صنعت فرش نیز برای مشخص نمودن قیمت ها بدین گونه می باشد. این فاکتور یعنی قیمت فرش که از مهم ترین موارد تعیین کننده برای خرید در بین مشتریان به شمار می رود بر اساس عواملی هم چون تعداد تراکم، جنس مواد اولیه، ابعاد و اندازه، تعداد رنگ به کار رفته در نقش و نگاره های فرش و ... بوده که مورد قیمت گذاری قرار می گیرد. این موضوع یعنی تعیین قیمت مناسب که از مهم ترین رقابت در بین تولید کنندگان بر سر جذب خریدار و سهم بازار می باشد از مواردی است که منجر به این گشته تا در این عرصه فروشگاه فرش کاشانک به بهترین موقعیت دست یابد و در بین خریداران در مقایسه با دیگر فروشگاه ها در خرید هر یک از انواع فرش ماشینی خرید و تقاضا برای قیمت مناسب به سوی این مجموعه باشد.
حال با مطالعه خلاصه مطلب ذکر شده در بالا به این موضوع دست یافته اید که بحث امروز این دست نوشته نیز در باب قیمت فرش ماشینی است که از مهم ترین عامل های خرید به شمار می رود. اما در بین انواع مختلف این محصولات بحث امروز مربوط به پر فروش ترین و پر تقاضا ترین فرش های ماشینی یعنی قیمت روز فرش 700 شانه می باشد که از گذشته تا به اکنون هنوز هم با ورود تراکم های دیگر فرش از استقبال بالایی برای خرید برخوردار است و این موضوع علاوه بر کیفیت بالا مربوط به قیمت مناسب این فرش نسبت به دیگر انواع این محصولات می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید به بررسی قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه دست یابید.

قیمت روز فرش 700 شانه
این نمونه از فرش های ماشینی هفتصد شانه نیز همانند سایر محصولات بر اساس تعدد رنگ به کار رفته در فرش و نوع بافت که به شکل ساده می باشد یا گل برجسته از قیمت های مختلفی برخوردار می باشد که برای مشاهده آن یعنی لیست قیمت فرش 700 شانه می توان به ادامه مطلب توجه نمود:
- قیمت فرش 700 شانه 8 رنگ
- قیمت فرش 700 شانه 10 رنگ
- قیمت فرش 700 شانه گل برجسته

عوامل موثر بر قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه
همان طور که در بالا بیان شده است برای قیمت گذاری بر روی فرش های ماشینی از جمله فرش های 700 شانه معیار های مختلفی بر روی قیمت گذاری وجود دارند که از جمله آن می توان به المان های تولیدی اشاره نمود که در بالا نامبرده شده است. برای توضیح کامل تر این عوامل موثر بر قیمت فرش 700 شانه به ادامه مطلب توجه نمایید.
- تعداد تراکم گره ای فرش: تعداد تراکم گره ای فرش یا همان تعداد گره های زده شده در راستای عرضی و طولی فرش که به ترتیب تحت نام شانه و تراکم معرفی می گردند یکی از المان هایی است که علاوه بر بحث ظرافت و انسجام گره ای در فرش در زمینه قیمت نیز اثر گذار می باشد. به طبع هر چه این تعداد شانه و تراکم بالاتر رود به سبب مقدار بیشتر الیاف مصرفی در تولید قیمت بالاتری برای محصول در نظر گرفته می شود. بدین جهت است که از لحاظ قیمت، فرش 700 شانه نسبت به دیگر فرش های ماشینی از قیمت مطلوب تری برخوردار می باشد.
- استفاده از جنس الیاف بافت فرش که از الیاف مصنوعی در جهت به کار برده شدن به عنوان نخ خاب، نخ تار و پود می باشد از دیگر عامل های تاثیر گذار بر روی قیمت فرش می باشد به شمار می رود. الیاف های مصنوعی با جنس های مختلفی در بافت فرش ها استفاده می شوند که به طبع جنسیت هر یک از آن ها قیمت مختلفی را برای محصول ایجاد می نماید. از مرغوب ترین نوع الیاف بافت فرش که گاها قیمت این محصول را نسبت به دیگر الیاف بالا می برد را می توان الیاف آکریلیک بیان نمود که به صورت هیت ست شده مورد استفاده قرار می گیرد و خود این فرایند هیت ست که منجر به استفاده الیاف آکریلیک هیت ست شده در فرش می گردد نیز قیمت را نسبت به نوع الیاف ساده بالاتر می برد.
- تعداد رنگ به کار رفته در فرش: هر چه تعداد رنگ در بافت فرش بیشتر در نتیجه قیمت فرش بالاتر خواهد بود و این موضوع مربوط به ترکیب رنگی بالا در طرح و نقوش فرش در عین هماهنگی و هم خوانی رنگ ها با طرح فرش می باشد. بدین منظور بوده که از لحاظ قیمت می توان فرش 700 شانه 10 رنگ را نسبت به قیمت فرش 700 شانه 8 رنگ بالاتر دانست.
- ابعاد و اندازه فرش نیز یکی دیگر از عوامل مستقیم تاثیر گذار در قیمت فرش می باشد بدین گونه که قیمت فرش 700 شانه 9 متری بالاتر از 6 متر و پایین تر از فرش های 12 متری 700 شانه خواهد بود.
- استفاده از دستگاه فرش بافی به روز که سرعت بالای تولید این محصولات را به صورت ارائه فرش بدون عیب و نقص به همراه دارد نیز از دیگر عوامل بافت فرش های ماشینی به شمار می رود که در قیمت گذاری این محصولات تاثیر دارد.

قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه
علاوه بر مباحث ذکر شده بر روی قیمت فرش از دیگر مسائلی را که می توان بر روی قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه برای خرید دخیل دانست را می توان بحث نوع خرید و فروش بیان نمود. گاها با این موضوع مواجه شده اید که در دو فروشگاه یک فرش با ویژگی های یکسان با قیمت های مختلف ارائه می گردد و شما قطعا در پی خرید فرش ارزان تر خواهید بود. دلیل این اختلاف قیمت را می توان وجود واسطه ها یا حتی اجاره های این فروشگاه ها بر روی افزایش قیمت فرش بیان نمود. اما چه بسا این موضوع و اختلاف سبب گشت تا متقاضیان به دنبال بحث خرید اینترنتی فرش بدون حضور واسطه و دلالان باشند که از سود های اضافی و ناشی برای فروش کاسته و منجر به فروش فرش با قیمت درب کارخانه به خریداران می گردد. با توجه به این مطلب توصیه می گردد که در باب خرید فرش با مناسب ترین قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه حتما شیوه خرید اینترنتی را انتخاب نمایید. فروشگاه های آنلاین فرش که تحت برند های نامی و خوش سابقه بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و تنوع بالایی از طرح و رنگ برای پاسخگویی به نیاز خریداران را ارائه می دهند بهترین مکان خرید فرش با قیمت مناسب خواهد بود که فروشگاه فرش کاشانک یکی از این مجموعه ها می باشد.
برتری این فروشگاه فرش در کاشان را می توانید از ارائه گارانتی کیفیت، قیمت تولیدی و عمده فرش 700 شانه و دنیایی از طرح و رنگ بندی این محصولات در این مجموعه به دست آورد که هم به شکل حضوری و هم به صورت آنلاین به ارائه خدمت رسانی می پردازد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا