خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

معرفی پرفروش ترین طرح فرش 1200 شانه

پرفروش ترین طرح فرش 1200 شانه
خرید اینترنتی امن

فرش های ماشینی مهم ترین عنصر هر دکوراسیون هستند که توانستند با بیشترین تاثیر بر دکوراسیون اهمیت خود را به جهت ظاهر و زیبایی حفظ کنند. اما با وجود آنکه در اهمیت کیفی و فنی فرش های ماشینی از ابتدای تولید تا کنون شکی نبوده است در حال حاضر تمرکز ما بر روی زیبایی ظاهری فرش های ماشینی است از این جهت در این مقاله به فرش های ماشینی دستبافتگونه 1200 شانه پرداخته ایم. محصولاتی که بسان قالی های دستباف زیبا هستند و افراد سعی می کنند به جای خرید قالی های گرانقیمت دستباف از این فرش های لوکس در دکوراسیون خود بهره ببرنند.
آن چه در مورد فرش های ماشینی 1200 شانه کاشان باید بدانیم این است که این محصولات در دو نوع کلی مدرن و کلاسیک روانه بازار می شوند. فرش های وینتیج 1200 شانه را می توان در دسته مدرنیته قرار داد و از این طرح های زیبا در دکوراسیون بهره برد.
فرش های کلاریس و چاپی نیز به صورت 1200 شانه تولید می شوند که این هم در دسته مدرن قرار می گیرد و به دلیل زیبا بودن طرح و رنگبندی، جز دسته پرفروش می باشند.

معرفی پرفروش ترین طرح فرش 1200 شانه
فرش های سنتی 1200 شانه و یا کلاسیک، در میان ایرانیان طرفداران بسیاری دارند. محصولاتی که با تراکم 3600 بافته می شوند. فرش های با تراکم 3600 در عین داشتن ظرافت و زیبایی به دلیل داشتن گره های بالا در یک متر از طول و عرض، متراکم و منسجم هستند.
در معرفی طرح های پرفروش می توان به فرش 1200 شانه طرح نایین اشاره کرد که کلاسیک و سنتی است و جز طرح های شلوغ و پرنگاره است. ترنج دایره ای شکل بزرگ در مرکز قالی با لچک های زیبا، سبب زیبا شدن این طرح سنتی شده است. این فرش سرمه ای 1200 شانه با الیاف بدون پرز و مقاوم آکریلیک هیت ست شده بافته شده است.
طرح پرفروش نایین 1200 شانه با تراکم 3600

فرش 1200 شانه طرح هالیدی نیز، یکی دیگر از طرح های پرفروش است که نسبت به بقیه طرح ها، خلوت تر است. این طرح در طی سال به دلیل تقاضای بسیار، در چندین سری، تولید می شود و به رنگ های ترمه ای، سرمه ای، آبی و کرم ارائه می شود.
طرح پرفروش فرش 1200 شانه هالیدی
طرح صاحبقران نیز یکی از طرح های کلاسیک پرفروش است که به رنگ ترمه ای تولید می شود. این طرح که جز پرفروش ترین طرح فرش 98 بوده است جز 1200 شانه 8 رنگ است.
فرش سنتی 1200 شانه طرح صاحبقران
طرح اصفهان نیز جز طرح های پر فروش است که این طرح الهام گرفته از طرح های قالی های دستباف اصفهان است. ظرافت و زیبایی این طرح بسان قالی دستباف است و به رنگ کرم تولید می شود.
فرش پرفروش 1200 شانه طرح اصفهان
فرش های طرح افشان 1200 شانه که در مدل های گوناگون افشان اسلیمی، افشان گلریز، افشان شاهانه و ... تولید می شود جز طرح های پرفروش است. از مزیت اصلی این طرح آن است که به دلیل نداشتن ترنج و یا کوچک بودن ترنج میانی، فضای اتاق را بزرگتر و دلبازتر جلوه می دهد و از طرفی دیگر جز طرح های کلاسیکی است که برای فضاهای مدرنیته نیز مناسب می باشد. از این رو این طرح کلاسیک و سنتی، جوان پسند است.
مقاله مربوطه: فرش طرح افشان چیست؟
برای دیدن بقیه طرح های 1200 می توانید به شاخه 1200 شانه مراجعه کنید.
فرش های لوکس 1200 شانه گل برجسته نیز جز دسته 1200 شانه است که در کنار الیاف آکریلیک، الیاف ابریشم گونه هایبالک نیز در آن به کار رفته است و این فرش های ماشینی دستبافتگونه را، ظریف تر کرده است. البته مقاومت گل برجسته بسیار کمتر از ساده 1200 است از این رو محصولات گل برجسته نسبت به ساده تقاضای کمتری دارند.
این بافته ها به علت داشتن طرح خاص و عدم همسان بودن ارتفاع نخ خاب با نام فرش های گل برجسته عرضه می‌شوند. اگر این محصولات را از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک تهیه کنیم نه تنها زیبایی و دوام بلکه قیمت مناسب را همزمان به صورت تضمین شده در اختیار خواهید داشت.
جدید ترین طرح های فرش ۱۲۰۰ شانه گل برجسته لوکس طرح‌ های بی نظیر طرح هنگامه، طرح افزون، طرح هستی، طرح لاکچری، طرح کمند، طرح شیما، طرح پیچک، طرح آراد، طرح رویا، طرح رایحه، طرح خزان و طرح تندیس و .... هستند. زیبایی بی نظیر این طرح ها بر کسی پوشیده نیست و جالب آنکه بدانید فرش های ۱۲۰۰ شانه کاشانک در سراسر دنیا به عنوان زیباترین عنصر دکوراسیون شناخته می شوند.

این نوع طرح ها، مناسب طرفداران فرش های دستباف است چرا که شباهت بسیار زیادی به فرش های دستباف دارند. تعداد گره طولی یا تراکم این بافت ها ۳۶۰۰  است که نقوش زیبا را در هشت رنگ اصلی و رنگ های فرعی به تصویر می کشد. مهم ترین ویژگی فرش های 1200 شانه 8 رنگ، الیاف نرم و لطیف اکریلیک هیت ست است که زیبایی و کیفیت را همزمان دارد.
با ورود محصولات ۱۲۰۰ شانه به عرصه صنعت فرش گام مهمی در صنعت نساجی برداشته شد. زیبایی فرش های 1200 شانه شبیه به هر فرش های دستباف است. حال اگر انتخاب ما فرش ۱۲۰۰ شانه ۸ رنگ لوکس فرش کاشان که باشد، زیباترین دکوراسیون خانه را خواهیم داشت.

خرید ارزان قیمت فرش ۱۲۰۰ شانه در طرح های پرفروش
شاید بپرسید چطور می توان فرش های ۱۲۰۰ شانه با کیفیت و درجه یک را در قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی کاشانک تهیه نمود؟ لازم به ذکر است دلیل قیمت پایین فرش های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به هیچ عنوان کم ‌کاری در کیفیت یا زیبایی نیست. بلکه عرضه فرش های ماشینی به صورت مستقیم و بدون واسطه موجب قیمت مناسب آنها شده است علاوه بر آن که رقابت بالا در بین بهترین تولید کنندگان بازدهی بی نهایت نیروی کار خبره و از همه مهم تر تولید تخصصی از جمله مواردی است که باعث شده فرش های ماشینی کاشانک به قیمت ارزان تر از سایر فروشگاه ها عرضه شوند.
برای آنکه بتوانید یک تخته فرش ماشینی درجه یک تهیه کنید به فروشگاه های اینترنتی خصوصاً فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک زده و مطمئن باشید در این فروشگاه خواهید توانست بهترین محصول مورد نظر خود را پیدا کنید چرا که تنوع فرش کاشانک و همچنین زیبایی و کیفیت در کنار قیمت مناسب خریدی مطلوب برای شما به ارمغان خواهد آورد.
پس با خیالی آسوده از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک خرید کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا