خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

خرید فرش ماشینی 1500 شانه

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه کاشان
خرید اینترنتی امن

امروزه بحث پیشرفت صنعت و تکنولوژی سبب گشته تا در سری تولیدات فرش های ماشینی، محصولاتی روانه بازار گردند که هم پا و مشابه با قالی های دستبافت باشند تا خریداران متقاضی این دسته از محصولات نسبت به قیمت بالای نوع فرش دستباف بتوانند از فرش های ماشینی دستبافت نما خریداری نمایند. تراکم های بالای بافت فرش های ماشینی سبب گشته تا علاوه بر افزایش انسجام ریشه های فرش بحث ارتقای ظرافت و زیبایی نیز برای محصولات ایجاد گردد که این موضوع خود در مشابهت این محصولات با قالی های دستباف بی تاثیر نیست.
تراکم های مختلفی در کارخانجات فرش بافی برای عرضه فرش دستبافتگونه تولید و روانه بازار گشته اند که فرش 1500 شانه کاشان یکی از این قبیل از تولیدات است که به سبب ظرافت و زیبایی بی حد و وصف خود توانسته نظر بسیاری را به خود معطوف سازد. همین زیبایی و ظرافت بالای این دسته از محصولات بوده که منجر به این گشته تا متقاضیان بیشتر در پی خرید فرش ماشینی 1500 شانه باشند. اما موضوعی که در این زمینه از دغدغه خریداران و مسائل روز جامعه به شمار می رود بحث هزینه خرید یا همان قیمت فرش ماشینی 1500 شانه کاشان است که ذهن خریداران را به خود مشغول ساخته است. در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید در زمینه خرید فرش 1500 شانه قیمت مناسب با کسب اطلاعات لازم اقدام نمایید.

فرش 1500 شانه یعنی چه؟
قبل از این که به بحث خرید و بررسی قیمت فرش ماشینی 1500 شانه بپردازیم لازم است تا شما را با این که فرش 1500 شانه چیست آشنا نماییم. به فرش های ماشینی که با تعداد گره 1500 در یک متر مربع از عرض فرش و تعداد 4500 گره در راستای طولی در واحد یک متر مربع از فرش زده می شوند و یک فرش 1500 شانه تراکم 4500 را تولید می کنند، فرش هزار و پانصد شانه می گویند. استفاده از تعداد گره های بالا در طول و عرض فرش علاوه بر متراکم و توپر نمودن محصول ظرافتی وصف ناپذیر را به همراه دارد که همین موضوع زیبایی چشمگیری را برای فرش ایجاد می نماید به طوری که تشخیص آن نسبت به نوع قالی دستباف برای کسانی که در این زمینه متخصص نیستند بسیار سخت می باشد. به سبب استفاده از ظرافت بالای بافت این محصولات در تولید این نمونه از فرش های ماشینی می توان از طرح های شلوغ و ریز نقش استفاده نمود که به کار گیری این نقوش در دیگر تراکم ها به این زیبایی و راحتی انجام نمی پذیرد. البته تاثیر استفاده از دستگاه فرش بافی جدید و به روز در این محصولات را نیز نباید نادیده گرفت.
حال که با فرش 1500 شانه با تراکم 4500 آَشنا گشته اید بهتر است به مباحثی لازم در جهت قیمت فرش ماشینی 1500 شانه کاشان بپردازیم تا بر اساس آن بتوانید به راحتی به خرید فرش ماشینی 1500 شانه اقدام نمایید.

قیمت فرش ماشینی 1500 شانه کاشان
امروزه بحث نوسانات اقتصادی جامعه در زمینه خرید هر کالا این نیاز را به وجود آورده است تا قبل از خرید، متقاضی به بررسی قیمت و صحت قیمت ارائه شده با تحقیق بپردازد تا بتواند با صرف کمترین بودجه به محصول مورد نظر خود دست یابد. این موضوع در خرید فرش ماشینی به عنوان یک کالای ضروری منازل نیز صادق می باشد به طوری در خرید فرش ماشینی 1500 شانه به عنوان یک فرش دستبافت نما خریداران در پی بررسی قیمت این محصول هستند.
در باب قیمت این فرش ماشینی در وهله اول می توان به بحث نوع فروش این محصول اشاره نمود. برخی از کارخانجات فرش بافی امکان فروش را با حذف واسطه و دلالان به شکل مستقیم و در نتیجه با قیمت درب کارخانه در نظر می گیرند که همین موضوع گاها اختلاف قیمتی را برای این محصول در فروشگاه های مختلف به همراه دارد. فروشگاه فرش کاشانک یکی از تولید کننده و عرضه کنندگان شهر فرش کاشان می باشد که با در نظر گرفتن این شیوه فروش به شکل حضوری و آنلاین امکان دسترسی به این فرش های ماشینی را با قیمت مناسب تر فراهم نموده است.

اما در کنار این موضوع هستند المان هایی بافت و تولید این فرش ماشینی که در زمینه قیمت این محصولات اثر گذار می باشند که در زمینه بررسی و صحت قیمت آگاهی از آن ها می تواند اطلاعات شما را در این زمینه بالا برد. در باب این المان ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- تراکم بافت فرش: یکی از عامل های اثر گذار در قیمت گذاری بر روی فرش های ماشینی را می توان تعداد گره های بافت فرش ها بیان نمود. به طبع هر چه تراکم بیشتر فرش مشابه تر به نوع دستبافت بوده و البته قیمت بالاتری را نسبت به انواع دیگر فرش های ماشینی به همراه خواهد داشت. اما این قیمت نسبت به نوع دستبافت بسیار پایین خواهد بود. به همین جهت قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 نسبت به دیگر فرش های ماشینی بالاتر می باشد.
- تعداد رنگ به کار رفته در فرش که عاملی در جهت زیبایی نقش و نگاره های فرش می باشد نیز از عوامل موثر بر قیمت به شمار می رود. استفاده از طیف رنگی بین 7 تا 14 رنگ را می توان از تعداد رنگ هایی بیان نمود که در بافت فرش های ماشینی استفاده می نمایند که در فرش 1500 شانه کاشان این تعداد برابر با 8 پالت رنگی می باشد. هر چه تعداد پالت رنگی مورد استفاده بیشتر قیمت بالاتری برای فرش به همراه خواهد داشت.
- نوع جنس الیاف بافت فرش نیز از عواملی به شمار می رود که علاوه بر قیمت در زمینه کیفیت نیز اثر گذار می باشد. مرغوب ترین نوع الیاف بافت فرش های ماشینی را می توان الیاف آکریلیک هیت ست شده بیان نمود که یک فرش مقاوم و بدون حساسیت را روانه بازار می نماید و معمولا در تمامی تولیدات طرح کلاسیک از این نوع الیاف استفاده می نمایند. البته در نوع فرش گل برجسته در کنار الیاف آکریلیک از هایبالک استفاده می نمایند که در فرش های 1500 شانه گل برجسته فروشگاه فرش کاشانک می توانید این موضوع را مشاهده نمایید.
- نوع دستگاه فرش بافی که برای تولید این نمونه از فرش ها استفاده می گردد نیز در زمینه قیمت این محصولات اثر گذار می باشد. در بافت فرش های تولید شده در فروشگاه فرش کاشانک از به روزترین تکنولوژی نوین روز دنیا از محصولات شرکت وندویل بلژیک استفاده می نمایند که این موضوع نیز در قیمت این فرش ها اثر گذار می باشد.
- ابعاد فرش ماشینی 1500 شانه تراکم 4500 نیز از دیگر عواملی است که بر روی قیمت فرش تاثیر گذار می باشد. هرچه ابعاد فرش بیشتر قیمت آن نیز بالاتر می رود. به طور مثال قیمت فرش 12 متری 1500 شانه به طبع بالاتر از قیمت فرش 1500 شانه 9 متری خواهد بود.

خرید فرش ماشینی 1500 شانه
حال که توانسته اید اطلاعات خود را در باب فرش 1500 شانه کاشان و قیمت آن ارتقا بخشید بحث خرید این نمونه از محصولات با طرح های جدید و به روز مطرح می گردد که در باب آن و دسترسی به فرش 1500 شانه تراکم 4500 کاشان با قیمت مناسب پیشنهاد خرید به سمت فروشگاه فرش کاشانک با عرضه مستقیم و بدون واسطه فرش می باشد که امکان خرید این نمونه از محصولات را با قیمت تولیدی مهیا کرده است.
مقاله مربوطه: طرح های جدید فرش 1500 شانه گل برجسته
امکان خرید از این فروشگاه همان طور که در بالا بیان گشته است هم به شکل حضوری و هم به شکل آنلاین صورت می پذیرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا