خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

خرید جدیدترین محصولات فرش تخفیفی سال 1400

خرید فرش تخفیفی
خرید اینترنتی امن

اخیرا با تورم ناگهانی که در بازار فرش های ماشینی رخ داده، اغلب افراد علاوه بر با کیفیت بودن فرش، به دنبال خرید محصولی با قیمت مناسب هستند. شاید با شنیدن عبارت خرید فرش تخفیفی، بسیاری گمان کنند که فرش از لحاظ کیفی و یا طرح و رنگ بندی از درجه پایینی برخوردار است و به همین دلیل قیمت آن را با تخفیف ارائه نموده اند. اما بهتر است بدانید که امکان خرید جدیدترین محصولات فرش تخفیفی سال 1400 نیز با کیفیت درجه یک و طرح های به روز و جدید نیز وجود دارد که متقاضیان خرید فرش ماشینی تخفیفی می توانند از آن بهره مند شوند. برای اطلاع از شرح و چگونگی برخورداری از فرش های تخفیفی جدید درجه یک ادامه مطلب را مطالعه نمایید. با ما همراه باشید.

خرید جدیدترین محصولات فرش تخفیفی سال 1400

فرش ماشینی تخفیفی اصولا به فرش هایی گفته می شود که در تولید آن از متریال درجه دو و سه استفاده شده باشد و محصول به لحاظ کیفی با محصولات درجه یک تفاوت داشته باشد. در چنین مواردی فرش با قیمت ارزان تر عرضه می گردد که با عنوان فرش تخفیفی از آن نام برده می شود. اما اصولا افراد علاوه بر قیمت مناسب به دنبال کیفیت بالای فرش نیز هستند که دیگر رغبتی به خرید فرش درجه دو و سه نشان نمی دهند. به همین منظور اخیرا امکانی از سوی کارخانجات فرش بافی فراهم آمده که افراد به واسطه آن می توانند از خرید فرش تخفیف دار درجه یک با طرح و نقشه های جدید بهره مند گردند. چرا که به صورت کلی فرش های تخفیفی به چندین علت ارائه می گردند که در زیر به شرح هر یک می پردازیم.

فرش تخفیفی کارخانه

بسیاری از فروشگاه ها با فراهم سازی خرید بی واسطه برای خریداران و مشتریان خود امکان دسترسی به فرش تخفیفی شهر فرش کاشان به صورت مستقیم را برای آن ها فراهم می سازد. در چنین شرایطی قیمت فرش تخفیفی کاشان در اصل همان قیمت کارخانه است که دیگر شامل هزینه های اضافی همچون سود واسطه ها و هزینه های گزاف نمایشگاهی نخواهد بود. در بسیاری از موارد نیز علت نامیدن فرش تخفیفی در برخی از فروشگاه های غیر معتبر خرید قبل اعلام می شود که با درصد سود کمتر و یا بدون هیچ سودی به خریداران عرضه می شود. در صورتی که اخیرا بسیاری از کارخانجات تولیدات خود را طبق سفارش بازار و مشتری ارائه می نمایند و بدین نحو دیگر فرشی از قبل باقی نمی ماند که بخواهند با قیمت قبل به فروش رسانند.

فروش تخفیفی فرش درجه دو یا طرح قدیمی(استوک)

در بسیاری از موارد نیز علت نامیدن فرش تخفیفی قدیمی بودن طرح آن اعلام می شود که این نیز با به روز شدن تولید طبق سفارشات دیگر بی معنی است، به نوعی دیگر فرش استوک و یا ته انباری باقی نمی ماند که بخواهد به علت قدیمی بودن طرح، با قیمت ارزان تری به فروش برسد. به صورت کلی علت ارزان تر بودن برخی از فرش های ماشینی و یا ارائه فرش تخفیفی درجه دو و یا سه بودن آن است و این به این علت است که یا در بافت و تولید آن از الیاف ارزان قیمت و با تراکم پایین استفاده می شود و یا در حین تولید با استفاده از ماشین آلات بافنده، مشکلی فنی برای دستگاه پیش آمده و فرش را با کیفیت کمتر و یا عیب دار تولید نموده است که در این صورت اصطلاحا فرش درجه دار می شود و با قیمت ارزان تری به فروش می رسد.

خرید اینترنتی فرش تخفیفی درجه یک و جدید

همان طور که قبلا نیز گفته شد، بسیاری از افراد علاوه بر قیمت مناسب به دنبال خرید فرش تخفیفی با کیفیت هستند. برخی از کارخانجات با سفارش مشتری به تولید فرش می پردازند که گاها به دلیل اشتباه بافنده و تولید کننده فرش مطابق با سفارش مشتری نبوده و برگشت می خورد و یا این که جفت بافت بودن تنظیمات دستگاه های بافنده سبب می شود در صورتی که مشتری تنها تقاضای یک تخته فرش داشته باشد، یک تخته دیگر از آن تک شود و کارخانه به دلیل قدیمی نشدن طرح و سریع رد کردن تخته فرش باقی مانده، با ارزان تر نمودن قیمت فرش های تک شده و یا عدم مطابقت به لحاظ طرح و رنگ با سفارش مشتری، عنوان فرش تخفیفی را روی آن گذاشته که دلیل آن برخلاف موارد قبلی که بی واسطه بودن و یا درجه دار بودن است، با کیفیت درجه یک و برخورداری از طرح های جدید و به روز ارائه می گردد که از طریق فروشگاه های معتبر می توانید به چنین محصولاتی به صورت غیر حضوری و آنلاین دسترسی یابید.

خرید فرش تخفیفی

به منظور مراجعه به فروشگاه فرش تخفیفی معتبر و بهره مندی از محصولات تخفیفی درجه یک و جدید سال 1400 می توانید فروشگاه فرش کاشانک را در نظر گیرید و از این طریق به خرید تخفیفی فرش های ماشینی 1200 شانه جدید نیز بپردازید. چرا که فرش 1200 شانه به علت پر تراکم بودن و بافته شدن با بهترین الیاف و ماشین آلات، از قیمت بالایی برخوردار است که ممکن است هر مشتری توان خریداری آن را نداشته باشد. اما در این صورت می تواند به خرید تخفیفی فرش لوکس 1200 شانه نیز بپردازد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا