خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

مدل تابلو فرش آیه های قرآنی

تابلو فرش جدید آیه
خرید اینترنتی امن

تابلو فرش به عنوان یکی از وسایل تزئینی منزل همواره مد نظر بوده و هست. به صورتی که امروزه متنوع ترین طرح و نقش از این اکسسوری برای دیزاین منازل با سلیقه های مختلف افراد ارائه شده است. اما در کشور ایران استفاده از مدل تابلو فرش آیه های قرآنی بسیار متداول است. بدین جهت که مسلمانان به برکت وجود آیه های قرآنی در خانه هاشان ایمان داشته و ترجیح به خرید تابلو فرش جدید آیه می دهند. در ادامه همراه ما باشید.

مدل تابلو فرش آیه های قرآنی

تابلو فرش به همان فرش گفته می شود که در سایزهای کوچک تر تولید و به صورت قاب شده به دیوار خانه ها برای زیبایی هر چه بیش تر خانه متصل می شود. برخلاف فرش که از طرح و نقش های سنتی قالی در بافت آن استفاده می شود، در تولید تابلو فرش از مناظر طبیعی و آیه ها و امثال این ها با در نظر گرفتن نیاز بازار استفاده می شود. به دلیل استقبال بیش تر ایرانیان و کشورهای اسلامی همسایه، اصولا تولید کنندگان تابلو فرش آیه های قرآن را در روند تولید بسیار بیش تری قرار داده اند.

اصولا تابلو فرش در دو نوع ماشینی و دستبافت تولید می شود که مسلما قیمت دستباف از نوع تابلو فرش ماشینی به دلیل برخورداری از الیاف بافت طبیعی و بافنده انسانی بسیار بیش تر است. اما تولید تابلو فرش ماشینی نیز خود به دو نوع بافت و چاپی تقسیم می شود که در نوع بافت تولید کنندگان از ابتدا به بافت همان نقشه می پردازند و با استفاده از ماشین آلات بافنده تراکم های مختلف به تولید نقشه های مختلف تابلو فرش ماشینی آیه می پردازند. نوع دیگری از تابلو فرش ماشینی نیز وجود دارد که به صورت چاپی تولید می شود و از دو نوع قبلی ارزان تر می باشد. تابلو فرش های چاپی به دو روش سابلیمیشن و کلاریس تولید می گردد که که مدل تابلو فرش چاپی سابلیمیشن رنگ ها به صورت سطحی فقط رو گره ها را نقش می زند در صورتی که تابلو فرش های کلاریس به صورت عمقی تا انتهای گره رنگ نفوذ می نماید.

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی تابلو فرش آیات جدید به صورت بافت بپردازیم، چرا که تابلو فرش ماشینی بافت از نوع چاپی بسیار مرغوب تر و به دلیل برخورداری از تراکم گره بالا نیز از همان ظرافت و زیبایی برخوردار است که بافت بودن آن ملاکی است برای خریداران که بتوانند با اطمینان خاطر از تابلو فرش خوب و با کیفیت بهره مند گردند. تابلو فرش های آیه بافت با تراکم گره 1200 در قسمت عرضی و 3600 در قسمت طولی تولید می گردد که به عنوان تابلو فرش 1200 شانه نیز شناخته می شود و می توان آن را به لحاظ ظرافت و زیبایی همانند تابلو فرش دستبافت دانست که از این رو با عنوان تابلو فرش دستبافگونه نیز شناخته می شود. تولید کنندگان جهت بافت این تراکم و فشردگی از گره ها در تولید فرش و تابلو فرش اصولا الیاف بافت نازک و کم ضخامت با مقاومت بالا را به کار می گیرند که سبب زیبایی بیش تر و استحکام و مقاومت گره ها می شود. الیاف اکریلیک هیت ست به عنوان بهترین الیاف بافت فرش از ویژگی های بارز و مشابه الیاف طبیعی پشم چون نرمی و لطافت، نازکی و مقاومت بالا در برابر حرارت و پارگی و انعطاف پذیری و پرزدهی بسیار کم برخوردار است. به کارگیری از این نوع الیاف بافت در تولید تابلو فرش آیه سبب ماندگاری بالای آن و عدم نشستن گرد و غبار روی پرزهای آن می شود.

انواع تابلو فرش جدید آیه
در آیات قرآنی پر فروش مانند تابلو فرش آیه الکرسی، آیه وان یکاد و آیات 4 قل برای چشم زخم و برکت، سوره حمد و توحید بسته به نیاز خریداران توسط تولید کنندگان تولید و ارائه می گردد که افراد می توانند به صورت قاب دار یا تابلو فرش بدون قاب تهیه و خریداری نمایند. تنوع زیادی از ابعاد تابلو فرش تولید می گردد که مناسب برای منازل کوچک و بزرگ می باشد و افراد طبق نیاز خود می توانند تهیه نمایند.

خرید تابلو فرش جدید آیه

به منظور تهیه و خریداری تابلو فرش های جدید آیه می توانید به فروشگاه فرش کاشانک مراجعه نمایید و به واسطه آن که دارای تنوع بسیار زیادی از طرح ها است، به خریداری محصول مورد پسند و مناسب منزل خود بپردازید. فروش تابلو فرش جدید آیه با قیمت کارخانه توسط این وب سایت فروشگاهی صورت می پذیرد که افراد با مراجعه بدان می توانند از این مزیت همراه با کیفیت عالی تابلو فرش نیز بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا