خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

راهنمای تشخیص و خرید تابلو فرش خوب و با کیفیت

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
خرید اینترنتی امن

امروزه خرید تابلو فرش به ویژه تابلو فرش ماشینی کاشان که از کیفیت بالا و قیمت مناسبی نسبت به نوع دستبافت و سایر اکسسوری های تزیینی برخوردار است توانسته به عنوان یکی از اکسسوری های جذاب و زیبا برای دیزاین منازل مورد خریداری قرار گیرد. تا جایی که علاوه بر بحث تزیین در دکوراسیون داخلی می توان از این محصول در باب هدیه دادن به دوستان نیز استفاده نمود. اما مسئله ای که در این جا مطرح است بحث بازه کیفیت و قیمت این نوع تابلو فرش ها در بازار بوده که خود منجر به سردرگمی متقاضیان در باب خرید می گردد.
با فروشگاه فرش کاشانک همراه باشید تا با چند راهکار مفید شما را در باب راهنمای تشخیص و خرید تابلو فرش خوب و با کیفیت آگاه سازد.

راهنمای تشخیص و خرید تابلو فرش خوب و با کیفیت
همان طور که می دانید تابلو فرش در اصل همان فرش هایی هستند که به صورت ابعاد کوچک تر بافت می شوند و به جای نقش و نگاره های بافت قالی از تصاویری شامل منظره و آیه های قرآنی در تولید آن استفاده می شود. این نوع از تابلو فرش ها نیز همانند فرش های ماشینی در دو نوع ماشینی و دستبافت تولید و ارائه می گردند که بحث قیمت بالای نوع دستبافت تقاضا در خرید را به سمت نوع ماشینی این محصولات کشانده است.

همان طور که در فرش های ماشینی نوع و کیفیت مواد اولیه بافت تاثیر مستقیم بر روی کیفیت نهایی محصولات دارد در تابلو فرش ها نیز این چنین می باشد به طوری که این موضوع خود از آیتم های مهم در جهت تشخیص و خرید تابلو فرش به شمار می رود که باید خریداران به عنوان یک راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی به آن توجه نمایند.
همان طور که در بافت فرش های ماشینی از الیاف های مختلفی استفاده می شود این موضوع در تابلوفرش ها نیز صدق می کند. به طوری که در میان نوع الیاف های بافت مختلف مرغوب ترین نوع آن هم برای فرش های ماشینی و هم برای تابلوفرش را می توان نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده بیان نمود که علاوه بر کیفیت به سبب نازک بودن، درخشندگی و براقیت در باب زیبایی این محصولات نیز اثر گذار می باشد. استفاده از تکنیک هیت ست کردن در این نوع الیاف به سبب افزایش مقاومت بالا، عدم پرزدهی می باشد که از لحاظ کیفی این محصول را در رده محصولات درجه یک قرار می دهد.
تشخیص بافت تابلو فرش با این نوع الیاف را می توانید با دست کشیدن بر روی تابلو فرش و بررسی نرمی الیاف و انعطاف و برگشت پذیریی آن به حالت اولیه و پرزدهی کم آن به دست آورید.
عامل دیگر تشخیص تابلو فرش خوب و با کیفیت را می توان نوع بافت و دستگاه بافندگی بیان نمود. تولید یک تابلو فرش ماشینی در صورتی با کیفیت خواهد بود که با قرار دادن لبه های تابلو فرش قبل از اسیر شدن در قاب بر روی هم هیچ گونه نقصی هم چون کجی و ناصافی در آن وجود نداشته باشد. که در بافت تابلوفرش های ماشینی که با تکنولوژی نوین شامل دستگاه های HCIX2 بافته می شود می توان با خیالی آسوده در این زمینه به خرید پرداخت زیرا این دستگاه ها، بافت را به طور منظم و دقیق انجام می دهند.
موضوع دیگری را که در باب راهنمای تشخیص و خرید تابلو فرش خوب و با کیفیت می توان مورد توجه قرار داد را می توان بحث تعداد گره های بافت این محصولات بیان نمود. اگر زیبایی و ظرافت در تابلو فرش برای شما مهم می باشد توصیه می گردد که به انتخاب تابلو فرش های ماشینی بافته شده با تراکم بالا بپردازید. اما در هر صورت چه تراکم گره ایی تابلو فرش بالا باشد چه پایین صحت تعداد گره ها در این محصولات بوده که می تواند در باب راهنمای خرید تابلو فرش به شما کمک نماید.
به طور مثال در تابلو فرش های 1200 شانه تراکم 3600 باید تعداد گره های عرضی برابر با 1200 و تعداد گره های طولی برابر با 3600 باشد که بررسی آن از طریق یک حساب ریاضی و سرانگشتی به راحتی صورت می گیرد در خرید می تواند به شما کمک نماید.
توجه به موارد ذکر شده در بالا تماما می تواند به عنوان یک راهنما در خرید تابلو فرش ماشینی خوب و باکیفیت به شما کمک نماید در صورتی که در هنگام خرید به درستی به آن ها توجه شود.

راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی
همان طور که در بالا بیان شده است به راحتی می توانید با در نظر گرفتن موارد ذکر شده در هنگام خرید به تشخیص یک تابلو فرش خوب و درجه یک دست یابید. البته با خرید از برند های معتبر و بررسی شناسنامه ای که در پشت تابلو فرش قرار دارد به نوعی می توانید با خیالی آسوده حتی بدون کنکاش موضوعات ذکر شده به خرید اقدام نمایید. فروشگاه فرش کاشانک با ارائه مشاوره رایگان برای خرید به عنوان راهنمای خرید تابلو فرش ماشینی این امکان را ایجاد نموده است تا خریداران به راحتی بتوانند در زمینه تهیه این محصولات به اطلاعات لازم دست یافته و با دریافت گارانتی و ضمانت کیفیت با اطمینان به خرید از این مجموعه به شکل خضوری یا آنلاین بپردازند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا