خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش وینتیج یا فرش کهنه نما با طرح و مدل های جدید

جدیدترین فرش وینتیج
خرید اینترنتی امن

از جدیدترین مدل های فرش ماشینی که اخیرا در روند تولید کارخانجات فرش بافی قرار گرفته، می توان به فرش وینتیج یا فرش کهنه نما با طرح و مدل های جدید اشاره داشت که با عنوان فرش پتینه از دسته محصولات فانتزی و مدرن نیز شناخته می شود. به کارگیری از محصلات جدید در دکوراسیون ها مدرن و امروزی از هارمونی بسیار خوبی برخوردار است که افراد می توانند از آن بهره مند گردند. ما در این مقاله به انواع تراکم های ارائه شده در این مدل فرش ماشینی و معرفی جدیدترین فرش وینتیج در بین طرح های مختلف همراه با قیمت های متفاوت آن پرداخته اینم که امید است جهت خرید راهنمای خوبی برایتان باشد.

فرش وینتیج یا فرش کهنه نما با طرح و مدل های جدید

قبل از معرفی تنوع بالای تراکم های فرش ماشینی وینتیج بهتر است به توضیح این که فرش وینتیج چیست برای آشنایی بیش تر شما عزیزان با این محصول جدید بپردازیم. در میان مدل های متنوع فرش وینتیج کاشان طرح هایی نیز ارائه می شود که می توان بسته به طرح کلاسیک به کار رفته در آن، برای دکوراسیون های اصیل ایرانی نیز به کار برد. به عنوان مثال اخیرا استفاده از فرش وینتیج طوسی در دکوراسیون های مدرن امروزی به جهت خنثی بودن این رنگ و هارمونی خوب آن با انواع رنگ های سرد و گرم، بسیار رواج داشته است.

فرش کهنه نما چیست؟
فرش وینتیج ماشینی یا همان کهنه نما به محصولی گفته می شود که ظاهری شبیه به فرش های طرح قدیمی و عتیقه که سالیان درازی مورد استفاده قرار گرفته است. مدل های جدیدی که برای تولید این محصول به کار رفته است بسیار زیباتر و به روزتر از فرش های عتیقه قدیمی است که می توان در انواع دکوراسیون های مدرن و کلاسیک به کار برد. اما امروزه روش تولید فرش کهنه نما کاشان برخلاف گذشته که از روش های سنتی مانند پهن کردن فرش در مسیر عبور و مرور و زیر نور خورشید یا چوبک و خاکستر استفاده می شد، تفاوت کرده است. امروزه جهت کهنه نما کردن فرش ماشینی از روش دوا شور کردن استفاده می شود که در آن از ماده ای به نام هیپوکلریت کلسیم که سبب از دست رفتن فلس و رنگ الیاف و پشم فرش می شود به کار گرفته می شود.

انواع تراکم فرش کهنه نما یا وینتیج

تولید کنندگان به جهت برطرف سازی نیاز بازار جهت تامین محصولات کهنه نما برای نیازهای مختلف افراد، به تولید آن در تراکم های مختلف پرداخته اند که می توان از آن ها بسته به تعداد گره ها، به عنوان فرش آشپزخانه و اتاق خواب یا فرش نشیمن و پذیرایی به کار گرفت، در ادامه مطلب به صورت جزئی تر به انواع تراکم های فرش کهنه نما پرداخته شده است:

-    فرش وینتیج 700 شانه: یکی از تراکم های رایج در بین تولید کنندگان است که در تولید انواع سبک فرش ماشینی به کار گرفته می شود، چرا که به دلیل برخورداری از پایین ترین تراکم گره، از ارزان ترین فرش های ماشینی به شمار می رود که به علت کیفیت بالا نسبت به قیمت مناسب، از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده است. هم چنین به کارگیری از این تراکم در تولید فرش وینتیج نیز بسیار پر طرفدار بوده است که به همین جهت در دو نوع هشت رنگ ساده و گل برجسته تولید آن صورت پذیرفته است. به کارگیری از این تراکم گره فرش ماشینی کهنه نما در قسمت هایی با پاخور زیاد مانند فرش اتاق خواب، نشیمن و آشپزخانه به جهت برخورداری از اراتفاع خاب بلند و راحتی و نرمی پاخور فرش بسیار مناسب خواهد بود.

-    فرش وینتیج 1000 شانه: از تراکم های فرش دستبافگونه می توان تعداد گره فرش 1000 شانه با تراکم 3000 را معرفی نمود که به عنوان فرش کهنه نما دستباف گونه در تولید این محصولات جدید به کار گرفته شده است. ظرافت بافت و ریز نقشی این تراکم فرش ماشینی وینتیج سبب شده تا تولید کنندگان آن را در مدل فرش وینتیج گل برجسته تولید و ارائه نمایند که می توان آن را به عنوان فرش پذیرایی و نشیمن به کار گرفت.

-    فرش وینتیج 1200 شانه: از لوکس ترین و ریز بافت ترین تراکم فرش های ماشینی می توان به معرفی فرش 1200 شانه پرداخت که در دو مدل فرش وینتیج 1200 شانه گل برجسته و فرش 1200 شانه 8 رنگ کهنه نما پرداخت. به کارگیری از این تراکم فرش ماشینی در تولید این محصول پر طرفدار با طرح های کلاسیک باعث شده افراد از آن برای به کارگیری در دکوراسیون های اصیل ایرانی و مجلل به عنوان جدیدترین فرش وینتیج مناسب دکوراسیون های کلاسیک استقبال بسیار خوبی نمایند.

فرش کهنه نما قیمت مناسب

به منظور تهیه و خریداری انواع تراکم های فرش وینتیج با قیمت های مختلف می توانید به فروشگاه فرش کاشانک مراجعه نموده و با مشاهده طرح های مختلف ارائه شده به انتخاب و خرید محصول مورد نیازتان در طرح و رنگ بندی مورد پسند خود بپردازید. فروش فرش کهنه نما قیمت مناسب توسط این فروشگاه آنلاین فرش در مدل های متنوعی صورت می پذیرد که افراد می توانند بنا به سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی خود به خریداری محصول مورد نظرشان بپردازند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا