خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش طرح 700 شانه تراکم 2100 جدید

جدیدترین طرح فرش 700 شانه
خرید اینترنتی امن

در میان خریداران فرش ماشینی درصد زیادی به دنبال خرید فرش ارزان قیمت به دلیل تورم و گرانی هستند که به سبب مرتفع سازی نیاز این دسته از مشتریان، کارخانجات فرش بافی به تولید فرش طرح 700 شانه تراکم 2100 جدید پرداخته اند که در تولید آن از نقشه های جدید و به روز استفاده شده و به همین دلیل موجب جلب نظر بسیاری از مشتریان در آمده است. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع جدیدترین طرح فرش 700 شانه و مشخصات و ویژگی های آن بپردازیم که با مطالعه آن خواهید توانست از لحاظ کیفی و کاربردی از محصول مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

فرش طرح 700 شانه تراکم 2100 جدید

تولید کنندگان به منظور تولید محصولات ارزان قیمت ترجیح داده اند از تراکم های پایین فرش در به نقش کشیدن به روزترین طرح ها استفاده و بهره مند گردند. از جمله این تراکم ها می توان به انواع طرح فرش 700 شانه اشاره داشت که در این مطلب به شرح درباره آن پرداخته شده است. عموما مشتریان به دنبال خریدی ارزان قیمت و با کیفیت هستند که بدین منظور تولید کنندگان تمهیداتی را در این باره اندیشیده اند که افراد به واسطه آن می توانند از تهیه فرش ماشینی ارزان قیمت و با کیفیت درجه یک بهره مند گردند.

فرش طرح 700 شانه چیست؟

قبل از معرفی هر گونه فرش ارزان قیمت بهتر است در ابتدا با فرش طرح هفتصد شانه به صورت کلی آشنا شوید. تولید فرش طرح 700 شانه در واقع همانند همان فرش 500 شانه با همان میزان تراکم عرضی و طولی است که علت نامیدن آن به طرح 700، به کارگیری از طرح های جدید فرش 700 شانه است که سبب زیبایی و جذابیت این محصولات ارزان قیمت و استقبال ویژه خریداران از آن شده است. تراکم گره به کار رفته فرش پانصد باعث شده تا این محصول را با عنوان فرش 500 شانه طرح 700 نیز نام ببرند.

مشخصات فرش طرح 700 شانه

اصولا تولید محصولات ارزان قیمت با استفاده از الیاف بافت ارزان قیمت نیز صورت می پذیرد که این فاکتور نیز در قیمت مناسب آن تاثیر گذار است، اما از آن جایی که مشتریان علاوه بر قیمت فرش، کیفیت از دیگر فاکتورهای مهم شان در خرید فرش ماشینی است، می توان گفت که الیاف اکریلیک هیت ست شده از بهترین الیاف بافت فرش است که در این محصول ارزان قیمت نیز به کار رفته است و سبب افزایش کیفی آن شده است. این الیاف به جهت برخورداری از لطافت و نرمی و وزن سبک، پرز دهی ناچیز و خاصیت ارتجاعی و برگشت پذیری، به عنوان بهترین الیاف فرش ماشینی شناخته می شود که به لحاظ ظاهری بسیار شبیه به پشم طبیعی نیز می باشد. در طراحی نقشه فرش ماشینی طرح 700 شانه از هشت رنگ بندی واقعی و جهت تولید از دستگاه های به روز و پیشرفته به منظور رفع عیوب فرش تا حد ممکن استفاده شده است.

فرش 700 شانه طرح ترنج دار یا بدون ترنج

بسیاری از افراد در هنگام خرید در انتخاب فرش ترنج دار یا بی ترنج دچار شک و تردید می شوند که با در نظر گرفتن سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی خانه خود می توانند به راحتی در میان طرح های ترنج و بدون ترنج به انتخاب طرح فرش هارمونی با دکوراسیون کلاسیک و مدرن منزل شان بپردازند. در این رابطه این طور می توان گفت که اگر دارای سبک دکوراسیون کلاسیک و سنتی هستید با انتخاب طرح فرش های ترنج دار مانند فرش هالیدی، ریز ماهی، ناردون و غیره می توانید بهترین هارمونی را بین اجزا ایجاد نمایید، اما اگر به دکوراسیون های مدرن امروزی علاقمند هستید می توانید از طرح های ساده و بدون ترنج مرکزی مدل افشان مانند طرح فرش گیلدا بدین منظور بهره مند گردید.

خرید جدیدترین طرح فرش 700 شانه

به منظور تهیه و خریداری جدیدترین مدل فرش طرح 700 شانه در میان مدل های مختلف، می توانید به فروشگاه فرش کاشانک مراجعه و با مشاهده طرح های متنوع ارائه شده توسط آن، با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی تان، به انتخاب بهترین مدل بپردازید. فروش فرش طرح 700 شانه با قیمت درب کارخانه توسط این فروشگاه معتبر فرش سبب کاهش قیمت و ارزان تر شدن این فرش ارزان قیمت شده است که مشتریان با مراجعه به این وب سایت فروشگاهی می توانند از آن بهره مند گردند. تمامی ابعاد استاندارد از این فرش ماشینی جدید به جهت نیاز مختلف مشتریان همراه با گارانتی معتبر کالا نیز ارائه می گردد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا