خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش استوک چیست؟

خرید فرش استوک یا فرش ته انباری
خرید اینترنتی امن

فرش استوک چیست؟ یکی از موضوعاتی است که امروزه کاربران اینترنتی یا حتی برخی از خریداران به دنبال آن هستند. اما نا آگاهی از آن و این که استوک در میان عموم افراد به عنوان کالای دست دوم یا کارکرده معنی می گردد سبب شده تا از واقعیت این مسئله دور شوند. درست است که کالاهای دست دوم  و کارکرده با این نام معرفی می گردد اما در فرش های ماشینی که تحت فرش استوک معرفی می گردند این موضوع صحت ندارد. بلکه تنها به فرش های ماشینی ته انباری که کاملا دست نخورده هستند و از بسته بندی های همانند سایر فرش ها برخوردار هستند و تنها به دلایلی خاص با این نام معرفی می گردند، استوک می گویند. با ما همراه باشید تا بتوانید در باب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بحث خرید فرش استوک یا فرش ته انباری آگاهی خود را افزایش دهید.

فرش استوک چیست؟
برخلاف باوری که استوک را کالای دست دوم و کارکرده می شناسند در لغت استوک به معنای کالای موجود در انبار یا ته انباری می باشد. در نتیجه بر اساس این که استوک به چه معناست می توانید به این موضوع پی ببرید که فرش استوک چیست. فرش های موجود در انبار یا به عبارتی فرش ماشینی ته انباری که تولید آن ها بنا به دلایلی متوقف شده است را تحت این نام معرفی می نمایند.
این نمونه از فرش های ماشینی جز دسته خاصی قرار ندارند و بلکه در تمامی شاخه ها گاها می توانید آن ها را خریداری نمایید. از دسته فرش های کلاسیک 500 شانه گرفته تا فرش های 1200 شانه و 1500 و حتی برخی از فرش های مدرن را می توانید در این دسته یافته و مورد خریداری قرار دهید.

علت معرفی فرش های ماشینی به عنوان فرش استوک چیست؟
حال موضوعی که ذهن خریداران را مشغول می نمایند این سوال بوده که چگونه این محصولات تحت این نام یعنی فرش ارزان ته انباری معرفی می گردند که در باب آن می توان به علل زیر در این باب اشاره نمود:
- گاها برخی از طرح های محصولات از رده تولید خارج می شوند و دیگر تولید آن ها صورت نمی گیرد و تعدادی از آن ها در کارخانجات یافت می شوند که این موضوع خود منجر به معرفی این محصولات به نام فرش استوک می گردد. چون طرح های این نمونه از فرش ها دیگر بافت نمی شود و نسبت به طرح های جدید دیگر مد نیستند این نمونه از محصولات با قیمت مناسب تر به فروش می رسند که همین علتی است  بر عرضه و معرفی این محصولات به نام فرش ارزان ته انباری.
- از دلایل دیگری که گاها برخی از این محصولات را به عنوان فرش ته انباری کاشان معرفی می نماید را می توان رنگ های بافت این محصولات بیان نمود. یکی از موضوعاتی که در تولید فرش های ماشینی به کار برده می شود تولید رنگ بندی های متنوعی از فرش ها می باشد که باب سلیقه همه افراد قرار گیرد. اما این موضوع گاها بر وفق مراد نبوده و بعضی از طیف رنگ های تولیدی به فروش نمی رسد و در انبار باقی می ماند به همین جهت تحت نام فرش استوک با قیمتی مناسب تر از بازار به خریداران عرضه می گردد.
- موضوعی دیگری که در فروش فرش ته انباری موثر است بحث ابعاد فرش می باشد. فرش های ماشینی در کارخانجات فرش بافی معتبر در تمامی ابعاد های استاندارد بافت می شوند که گاها نیز این موضوع و به فروش نرسیدن برخی از ابعاد منجر به باقی ماندن برخی از سایزهای فرش گاها نیز به شکل تکی در انبار ها می گردد که این موضوع خود سبب می گردد تا این فرش ها را نیز به عنوان فرش استوک به فروش برسانند.
البته نکته قابل توجه در این نمونه از فرش های ته انباری کیفیت بالا و بدون عیب و نقص بودن این محصولات است که تنها به علت موارد ذکر شده در بالا هستند که با قیمت مناسب به خریداران ارائه می گردد. پس با خیالی آسوده خریدارانی که به دنبال فرش ارزان قیمت اما با کیفیت هستند و قیمت برای آن ها در اولویت نسبت به ظاهر و زیبایی است به راحتی می توانند به قیمت فرش استوک ارزان در فروشگاه فرش کاشانک با ویژگی های ذکر شده در بالا دست یابند.

خرید فرش استوک یا فرش ته انباری
حال که توانسته اید با این موضوع که فرش استوک چیست آشنا شوید و علت ارزان قیمت بودن این محصولات را به دست آورده اید نوبت به آن رسیده تا در زمینه خرید فرش استوک یا همان خرید فرش ته انباری شما را یاری نماییم.
فروشگاه فرش کاشانک یکی از معتبر ترین فروشگاه های تولیدی و عرضه کننده انواع فرش ماشینی می باشد که بر اثر موارد ذکر شده برخی از فرش های استوک یا ته انباری را برای فروش آماده نموده است. این فرش های تخفیفی یا همان ارزان قیمت که از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند را می توانید به ویژه در شاخه فرش های 1200 شانه گل برجسته که از دسته های لوکس و دستبافت نما هستند را با قیمتی مناسب در این مجموعه تهیه نمایید. خرید فرش استوک یا فرش ته انباری از این مجموعه علاوه بر شکل حضوری به شکل آنلاین نیز قابل خریداری می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا