خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه تقلبی را بشناسید

خرید فرش 700 شانه اصل
خرید اینترنتی امن

آنچه در این مقاله مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است، آشنایی بیشتر با فرش های ماشینی 700 شانه است. محصولاتی که بیشترین میزان خرید و فروش را به خود اختصاص داده و حال که ثابت شده برای خرید و فروش مطلوب تر و آسان تر می توان به بالا بردن اگاهی و دانش اتکا کرد، بهتر است به کمک مطالعه مقاله حاضر و مقالاتی از این دست در بهتر شدن خرید گام برداشت. مقاله حاضر با عنوان فرش 700 شانه تقلبی را بشناسید هر آن چیزی که برای خرید فرش اصل 700 شانه و توان تشخیص فرش 700 شانه واقعی لازم است بدانیم را به ما متذکر و یادآور می شود. پس با ما همراه شوید تا در ادامه با فرش 700 شانه اشنا شویم.

شناخت فرش 700 شانه تقلبی
برای خرید فرش اصل در گام اول لازم است خرید فروشگاه های معتبر از جمله فروشگاه های اینترنتی که تحت نظارت تولیدکننده اداره می شوند خرید از فروشندگان سرشناس اعتماد به تجربه سایرین روش هایی از این قبیل در دستور کار خریداران قرار می‌گیرد در کناره این مهم لازم است خریداران آگاهی نسبی داشته باشند که این آگاهی مطالعه مقالاتی از جمله مقاله حاضر و همچنین سرچ های تخصصی در فضای مجازی حاصل می شود. آنچه هنگام خرید فرش 700 شانه و تشخیص فرش تقلبی لازم به یادآوری است موارد زیر هستند.
پشت فرش هفتصد شانه، اطلاعات مهمی را به ما می‌دهد. ما از پشت محصول، تعداد شانه و تراکم را می شماریم، همچنین شناسنامه فرش بر پشت فرش حک شده است. شناسنامه برچسبی است بادوام که با آسیب های ساده از بین نمیرود پس هرگونه آسیب و پارگی و خط خوردگی شناسنامه فرش نشان از آسیب عمدی و تقلبی بودن فرش خواهد داشت.
لازم است قسمتی از از پشت فرش را در ابعاد 10 سانتی متر انتخاب کرده تعداد گره های طولی و عرضی را بشماریم. فرش های ۷۰۰ شانه در هر متر عرض خود تعداد 700 گره و در هر 10 سانتیمتر عرض خود تعداد ۷۰ گره و در هریک سانتیمتر عرض خود تعداد 7 گره دارند.
تشخیص قالی 700 شانه
گام دیگر در تشخیص فرش اصل از تقلبی بررسی صحت نام و نشان فرش است ممکن است سوء استفاده گران از لوگوهای یا نام های مشابه با برندهای معتبر فرش ماشینی استفاده کنند.
 امروزه می توان با جستجوی ساده در گوگل از اصل بودن یا تقلبی بودن نام و نشان فرش اطمینان حاصل نمود.
برای تشخیص فرش 700 شانه اصل، اصل تنوع رنگی فرش طرح را در نظر بگیرید بی‌شک محصولات اصل از تنوع رنگی بالا و البته همخوان و همانند با یکدیگر بهره گرفته اند. سری به فروشگاه های اینترنتی معتبر از جمله فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک بزنید تا از تنوع و هماهنگی گفته شده دیدن کنید بی شک برندهای معتبر فرش های اصل و فروشندگان نامی به هیچ عنوان محصولات بی نظیر خود را بر اثر خطاهای کوچک از جمله ناهماهنگی طرح ها و رنگ ها زیر سوال نخواهند برد احتمال اینکه عدم هماهنگی‌ های ظاهری ناشی از تقلبی بودن فرش باشد بسیار زیاد است.
برای خرید اطمینان بخش هر فرش ماشینی، بهترین مکان فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک است. تنوع و کیفیت فرش های ماشینی کاشانک به حدی است که سلیقه تمامی خریداران را تأمین کرده و بیشترین میزان مطلوبیت را برای خریداران حاصل می کند.
فرش های 700 شانه اصل، با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند. این محصولات بدون پرز، با مقاومت بالا و طول عمر بسیار، ظاهری درخشان و براق دارند که می توان از آن ها در اتاق نشیمن و یا پذیرایی استفاده کرد.
در هنگام خرید فرش 700 شانه اصل مواظب باشید تا محصولات طرح 700 شانه و یا 700 شانه تبدیلی را به شما ندهند.
محصولات 700 شانه واقعی با تراکم 2250، 2550 و یا 3000 بافته می شوند. بافته شدن 700 شانه با تراکمی کمتر از این میزان، نشان دهنده این است که آن محصول، 700 شانه واقعی نیست.
بهترین فرش های 700 شانه با ضمانت نامه و گارانتی به فروش می رسند. پس از خرید محصولاتی که فاقد ضمانت نامه و گارانتی هستند خودداری کنید.
محصولات 700 شانه اصل با تعداد 8 رنگ، 10 رنگ و یا 12 رنگ به صورت ساده و یا گل برجسته بافته می شوند.

انواع فرش 700 شانه
فرش 700 شانه واقعی
فرش 700 شانه تبدیلی
فرش طرح 700 شانه

- فرش طرح 700 شانه
اگر به دنبال فرش 700 شانه ارزان هستید بهتر است محصولات طرح 700 شانه را خریداری کنید که چون تنها شباهت آن با فرش های 700 شانه طرح و رنگ است نام فرش طرح 700 شانه به آن ها داده می شود. این محصولات، همان محصولات 500 شانه هستند که در شانه و تراکم همانند 500 شانه و در طرح و رنگ همانند 700 شانه هستند. تعداد رنگ بکار رفته و نوع طرح برگرفته از محصولات 700 شانه است از این رو به لحاظ زیبایی و ظاهر همانند فرش های 700 شانه و به لحاظ کیفیت و دوام و ... همانند فرش های 500 شانه هستند.
محصولات طرح 700 شانه نسبت به 500 شانه، فرش های جدیدتر و به روزتری هستند اما در کیفیت تفاوتی ندارند. این دسته ما بین محصولات 500 شانه و 700 شانه قرار گرفته است. این محصولات به کمک دستگاه های مدرن تر نسبت به 500 شانه بافته شده و محبوبیت قابل توجه تری دارد.
به یاد داشته باشیم سوء استفاده گران از ناآگاهی خریداران به راحتی می توانند 700 شانه تقلبی را تحت عنوان فرش های طرح 700 شانه اصل به فروش برسانند. این توان و تخصص خریداران است که به کمک روش های مختلف از جمله خرید از فروشگاه های معتبر، اعتماد به  فروشندگان نامی و آشنا، بالا بردن سطح آگاهی و ... بتوانند فرش اصل و با کیفیت خریداری کنند.
- فرش های ۷۰۰ شانه تبدیلی
 همانطور که از نام این فرش ها مشخص است محصولاتی هستند که تبدیل شده اند. محصولاتی که در قالب فرش های ماشینی ۵۰۰ شانه تولید شده و بر اساس فرآیند تبدیل به فرش های 700 شانه، تبدیل و مبدل می‌شوند.
در مورد فرش های ۷۰۰ شانه تبدیلی اصل و با کیفیت لازم است بدانیم این بافتهای بی نظیر نسبت به فرشهای طرح ۷۰۰ شانه کیفیت بالاتر زیبایی بیشتر و قیمت بالاتری برخوردار هستند در عین حال رده پایین تری نسبت به فرش های 700 شانه واقعی به خود اختصاص داده اند.

خرید فرش 700 شانه اصل
عمده خریداران از تنوع فرش 700 شانه مطلع نیستند و به دنبال خرید فرش ۷۰۰ شانه واقعی وارد بازار می‌شود حال اگر فروشگاه و فروشنده به حدی معتبر و قابل اعتماد باشد خریداران را از وجود سه نوع فرش 700 شانه مطلع می‌کند اما بسیار دیده ایم فروشنده ارشد موجود را تحت عنوان فرش 700 شانه واقعی عرضه می کند. 700 شانه واقعی نسبت به طرح ۷۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه تبدیلی کیفیت بیشتر توان بالاتر در برابر با خوردگی و زیبایی قابل قبول تری دارد گران قیمت تر هم خواهد بود.
فرش 700 شانه اصل کاشان را شما می توانید با قیمت عمده و تولیدی به صورت مستقیم حضوری و یا اینترنتی خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا