خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

انواع مختلف شکل فرش ماشینی

عکس انواع شکل فرش
خرید اینترنتی امن

امروزه طراحی دکوراسیون داخلی به گونه ای اهمیت یافته که افراد جهت چیدمان منزل خود با دقت و وسواس زیادی به انتخاب وسایل می پردازند. فرش نیز به عنوان یکی از وسایل مهم و کاربردی اخیرا از جنبه زینتی و تزئینی به عنوان مهم ترین گزینه در دکوراسیون حائز اهمیت است. از همین رو انواع مختلف شکل فرش ماشینی توسط تولید کنندگان به جهت مکان های مختلفی مانند پذیرایی، نشیمن و غیره که توسط طراحان برای منازل مختلف اختصاص داده می شود، طراحی و تولید گشته است. در ادامه با توجه عکس انواع شکل فرش می توانید خصوصیات و ویژگی های و کاربرد هر یک را مطالعه فرمایید تا انتخاب بهتر و با هارمونی بیش تری برای منزل خود داشته باشید.

انواع مختلف شکل فرش ماشینی

اصولا فرش های ماشینی طبق فاکتورهای مختلف تراکم، سایز، رنگ بندی، نوع، مدل و شکل دسته بندی می شود که در این مقاله قصد داریم انواع شکل فرش را معرفی و در رابطه با هر یک توضیحاتی در مورد خصوصیات، ویژگی و کاربرد آن ارائه نماییم تا افراد علاوه بر در نظر گرفتن دیگر فاکتورها برای انتخاب بهترین فرش منزل شان، با مد نظر قرار دادن این گزینه نیز بتوانند از فرش متناسب با فضای خالی بهره مند گردند تا هم از نظر کارآیی برای شان بهتر باشد و هم از زیبایی و هارمونی با فضا نیز تناسب خوبی ایجاد نماید. اما از انواع شکل فرش می توان اشکال و اضلاع هندسی زیر را نام برد که هر یک در سایزهای مختلف نیز ارائه گشته است:

-    فرش دایره ای شکل: این مدل فرش گرد و یا دایره را می توان به تفکیک سازی فضاهای مختلف مانند پذیرایی و ناهار خوری اختصاص داد و برای پوشش برای قسمتی که می خواهیم میز گرد برای ناهار خوری و یا آشپزخانه به کار بریم، استفاده نماییم. با تفکیک سازی فضا به راحتی خواهید توانست در انتخاب ابعاد فرش دایره و قراردهی آن در فضای مناسب خود تصمیم گیری و اجرا نمایید.

-    فرش مربعی شکل: اگر دارای فضایی به شکل مربع شکل در قسمتی از خانه خود هستید و انداختن فرش مستطیلی در آن جلوه خوبی نخواهد داشت، با استفاده از فرش مربعی ماشینی می توانید بهترین و مناسب ترین هارمونی را در چنین فضاهایی ایجاد نمایید. البته اختصاص دادن این شکل فرش ماشینی برای تفکیک سازی فضای نشیمن و پذیرایی و یا پهن نمودن زیر یک میز مربعی شکل نیز کاربرد بسیار خوبی خواهد داشت.

-    فرش بیضی شکل: برخی از دکواسیون ها به دلیل برخورداری از فضایی منحنی شکل و یا نوع چیدمان مبلمان به صورت منحنی ایجاب می کند تا از فرشی با لبه های منحنی و گرد استفاده شود و چه گزینه ای بهتر از فرش بیضی که قابلیت بزرگ نمایی فضا را نیز داشته و با کمک یک طراح داخلی خواهید توانست بهترین نمای داخلی را در خانه مدرن و کلاسیک خود به واسطه این شکل از فرش ماشینی ایجاد نمایید.

-    فرش مستطیلی شکل: از رایج ترین و متداول ترین شکل های فرش ماشینی است که کاربرد و تنوع بالای سایزهای کوچک و بزرگ آن سبب فروش بسیار زیاد آن در بین خریداران گشته است. در گذشته که به کارگیری از مبلمان کمتر بود فرش مستطیلی را در سایز کل اتاق و فضا تهیه می کردند، به گونه ای که هیچ جای اتاق فضای خالی نداشته باشد. ولی امروزه فرش مستطیل شکل در سایزهای کوچک تر تهیه می گردد، بدین صورت که قسمت مرکزی فضا را با فرش و اطراف آن را با مبل چیدمان می نمایند. ابعادی که برای فرش مستطیلی در نظر گرفته می شود بسیار متنوع است و می توان از سایز پادری تا سایز فرش بزرگ مثال زد که افراد بنا به نیاز خود سایز متناسب با فضای دکوراسیون و منزل خود را انتخاب می نمایند.

خرید انواع مختلف شکل فرش ماشینی

به منظور تهیه و خریداری انواع شکل های فرش ماشینی بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا از سایزهای متنوع هر شکل فرش بر اساس نیاز خود بهره مند شوید. فرش کاشانک ارائه دهنده انواع محصولات فرش کاشان در سایز و ابعاد و اشکال مختلف با پر فروش ترین مدل و طرح و رنگ بندی در تراکم های مختلف به جهت مرتع سازی نیاز مختلف افراد می باشد. امکان خرید انواع شکل فرش ماشینی با قیمت کارخانه توسط این فروشگاه معتبر فرش به صورت مستقیم و غیر حضوری برای متقاضیان فراهم می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا