خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش کلاریس اتاق کودک

فرش عروسکی کودک کلاریس
خرید اینترنتی امن

اتاق کودک ما به عنوان یکی از فضاهای خانه نیازمند کف پوش مناسب است تناسب کف پوش این فضا با کاربرد و زیبایی بیشتر از سایر فضاها اهمیت دارد چرا که کودک ما زمان زیادی را در اتاق خود سپری می ‌کند و رنگ و طرح کف پوش مستقیماً بر روح و روان کودک ما اثر گذار خواهد بود علاوه بر آن عدم پرزدهی، داشتن نرمی و لطافت کافی، نظم و تناسب بین رنگ ها لازم و ضروری است؛ چراکه کودک ما ساعات زیادی را در کف اتاق و بر روی کف پوش در حال بازی کردن است و لازم اس پوست حساس و لطیف کودک ما با محصولی با کیفیت تماس داشته باشد تا از بیماری های آتی جلوگیری به عمل آید. حساسیت زایی و پرزدهی در فرش های ماشینی کم کیفیت سلامت کودک ما را به خطر می اندازد، از این رو گروه تولیدی فرش کاشانک، لازم دانست تا بهترین فرش اتاق کودک را که کلاریس کودک است به شما معرفی کند که علاوه بر زیبایی طرح، از کیفیت بی نظیر برخوردار است.

فرش عروسکی کودک کلاریس
تولید محصولات کلاریس بدین صورت است که فرش خام یا سفید تولید می شود و سپس با کمک دستگاه پیشرفته، طرح مورد نظر با دنیایی از رنگ، روی سطح محصول حک می شود. فرش کلاریس اتاق کودک، بر خلاف فرش بافت که با تعداد محدودی از رنگ بافته می شود، هزاران رنگ را در طرح خود دارد. این محصولات در رنگ و طرح، هیچ محدودیتی ندارند و می  تواند بهترین انتخاب باشد چون کودک بیشتر وقت خود را در اتاقش سپری می کند پس بهتر است ما فرشی تهیه کنیم که بتواند برای او جذاب باشد.
در تهیه این محصولات، از الیاف هیت ست شده پلی استر که بدون پرز و ضدحساسیت است استفاده می شود.
فرش کلاریس و چاپی کودک

ویژگی های فرش مناسب اتاق کودک
اولین نکته در انتخاب و خرید فرش های ماشینی اتاق کودک که توجه مخاطب را جلب می کند، طرح ها و رنگ های خاصی هستند که تحت عنوان طرح های کودکانه شناخته می شوند. الگوی طراحان در کشیدن این طرح ها، شخصیت های کارتونی حیوانات و المان های مخصوص و دوست داشتنی نزد کودکان هستند. در طراحی نقشه فرش اتاق کودک طراحان دختر یا پسر بودن و حتی سن و سال کودک را مد نظر قرار داده و تنوع رنگی هم خوانی بی‌ نظیری بین رنگ ها و نگاره ها پدید آورده است. شما می توانید با خیال آسوده طرح محبوب کودک خود را از فروشگاه فرش کاشانک خریداری کنید و بدانید فروشگاه اینترنتی کاشانک به همان دلایلی که در مقالات همین وب سایت توضیح داده شده است، بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی مخصوص اتاق کودکان است. به عنوان مثال برای پسران خود رنگ های سبز و آبی با طرح های زیبا و بی نظیر مانند طرح بن تن حیوانات شیر و ... از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک قابل تهیه هستند و همچنین برای تکمیل دکوراسیون اتاق کودکان دختر فرش‌ هایی را در رنگ زمینه صورتی و قرمز خریداری کنید و نگاره های کیتی و سایر شخصیت های کارتونی دخترانه و حیواناتی نظیر پروانه و ... از پرفروش ترین طرح فرش های ماشینی برای اتاق کودکان دختر هستند.
 این تنها قسمتی از نکات مهم در انتخاب رنگ و طرح برای فرش ماشینی مناسب کودکان بود نکات در مورد این انتخاب بسیار زیاد است که باید خریداران در هنگام خرید و انتخاب مد نظر قرار دهند.
به سراغ نکات کیفی و فنی می رویم که در رابطه با فرش های ماشین اتاق کودک مد نظر قرار می گیرد:
مهم ترین نکته آن است که فرش ماشینی انتخابی ما فاقد پرزدهی باشد. تمامی فرش های ماشینی در چند روز اول استفاده قدری پرزدهی دارند اما اینکه پرزدهی ادامه دار باشد یا خیر تعیین کننده کیفیت و ویژگی های فنی فرش است. پرزدهی فرش می تواند موجب بیماری های تنفسی و پوستی در کودک ما شود و عوارض جبران ناپذیری به همرا داشته باشد.
فرش اتاق کودک بیشتر از فرش سایر فضا ها در معرض آلودگی قرار می گیرد و باید با استفاده از الیافی بافته شود که دوام و مقاومت قابل توجهی در برابر شست و شو و مواد شیمیایی داشته باشند. شاید لازم باشد فرش اتاق کودک را در طول یک ماه چند بار بشوییم پس لازم و ضروری است این کف پوش از بهترین نوع الیاف بافته شود. هرچند این نکته را به یاد داشته باشید که هنگام آلوده شدن فرش برای مثال هنگامی که ماده غذایی یا نوشیدنی بر روی فرش ریخته می شود در گام اول باید جرم آلودگی را از فرش زدود و در اسرع وقت فرش را شست اما این شستن به معنای سپردن فرش به فرش شویی یا شست و شو به روش های قدیمی نیست. استفاده از شامپو فرش و یا روش های مواجهه شدن با انواع لکه ها از مواردی است که هنگام ایجاد لکه بر روی فرش به کمک ما خواهد آمد.

خرید فرش اتاق کودک چاپی
تا اینجا دانستیم، فرش ماشینی اتاق کودک یک از وسواس برانگیز ترین و حساس ترین خرید های هر خانه ای است. خرید فرش ماشینی اتاق  کودک را از فروشگاه و برند های معتبر انجام دهید و بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی بی شک فروشگاه فرش کاشانک است. فروشگاه کاشانک، فروشگاهی است که توانسته بهترین و نام آورترین برند ها در تولید فرش ماشینی را یکجا گرد هم آورد و خرید ما از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به معنای انتخاب و خرید بهترین محصولات از بین بهترین ها ست.

به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک وارد شده و در دسته محصولات به دنبال فرش اتاق کودک چاپی باشید.
تولید کنندگان حاضر در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک تمامی نکات کلیدی و اساسی در تولید فرش اتاق کودک از طرح و رنگ گرفته تا کیفیت و ابعاد را مد نظر قرار داده و با خرید فرش از این فروشگاه نگرانی بابت اننتخاب غلط نخواهید داشت. تنها نکته آن که هنگام خرید، تضمین درستی انتخاب مواردی مانند ابعاد و .. بر عهده خریدار است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا