خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

همه چیز در مورد فرش طرح 700 شانه

خرید فرش طرح 700 شانه کاشان
خرید اینترنتی امن

فرش های ماشینی مهم ترین جزء هر دکوراسیون هستند. هنگام خرید فرش ماشینی باید علاوه بر کیفیت و دوام و ماندگاری زیبایی فرش را هم مد نظر قرار دهیم. شاخص‌ های مختلفی عهده دار تعیین زیبایی فرش های ماشینی هستند؛ از شانه و تراکم گرفته تا رنگ و نگاره.
برای آن که به بهترین فرش ماشینی خانه دست پیدا کنیم لازم است علاوه بر اطلاع از کیفیت و ویژگی‌ های فنی فرش های ماشینی نسبت به انواع طرح ها هم اطلاعات کافی داشته باشیم. فرش های ماشینی به لحاظ تنوع طرح و رنگ بسیار گسترده هستند و یکی از این دسته بندی ها که به خوبی توانسته است تنوع فرش های ماشینی را نشان دهد، دسته ‌بندی طرح بر اساس شانه و تراکم است. شانه و تراکم به خودی خود حجم زیادی از اطلاعات را در اختیار ما می‌ گذارند چرا که علاوه بر ویژگی های فنی می توانند بر ویژگی های ظاهری نیز تاثیر چشمگیری داشته باشند. از این رو هنگام خرید فرش ماشینی در نگاه اول شانه و تراکم را از نظر بگذرانید و نسبت ویژگی های هر دسته از شانه و تراکم اطلاعات کافی داشته باشید.
فرش های ماشینی 700 شانه یکی از پر طرفدار ترین انواع فرش های ماشینی هستند؛ که در سراسر دنیا طرفداران زیادی را به خود جلب کرده اند. داشتن حداقل یک تخته فرش ماشینی 700 شانه در فضای هر خانه ای ضروری است، اما فرش های 700 شانه چه ویژگی دارند که تا این حد محبوب شده اند.
در کیفیت و توان بالای این بافته ها در برابر پاخوری هیچ شکی نیست اما نکته مهم آن است که همین فرش های ماشینی هم خود به دسته های متعددی تقسیم بندی می شوند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد .
اولین و مهم‌ ترین نوع دسته بندی فرش های ماشینی 700 شانه شامل فرش های 700 شانه واقعی، تبدیلی و فرش های طرح 700 شانه می باشد. موضوع مقاله ما فرش طرح ۷۰۰ شانه است.
یکی از فرش های خیلی ارزان با قیمت مناسب که این روزها طرفدارن خاصی دارد، فرش طرح 700 شانه ماشینی است که این محصولات زیر شاخه ای از فرش های 700 شانه است. در حقیقت، محصولات 700 شانه به سه دسته 700 شانه واقعی، تبدیلی و طرح 700 شانه تبدیل می شوند. درست است که بهترین های 700 شانه از نوع واقعی هستند ولی به دلیل قیمت ارزان طرح 700 شانه، بسیاری از افراد به سراغ خرید فرش های طرح 700 شانه می روند.

همه چیز در مورد فرش طرح 700 شانه
این بافته موضوع اصلی مقاله ای است که در دست دارید. این محصولات، فرش هایی هستند 500 شانه با تمام ویژگی های فرش های ماشینی 700 شانه و تنها یک تفاوت که موجب نام گذاری این فرش ها هم شده است. دلیل اینکه فرش های ماشینی 500 شانه خاصی را با نام فرش های طرح 700 شانه می شناسیم در اصل آن است که محصولات 500 شانه، در طرح و رنگ فرش های هفتصد شانه تولید شده اند.
نکته قابل توجه آن است که زیبایی این محصولات به علت طرح مشترک با فرش های ماشینی 700 شانه قابل توجه خواهد بود اما اگر بخواهیم آن ها را با محصولات 700 شانه مقایسه کنیم باید گفت که 700 شانه واقعی، بسیار باکیفیت تر و بهتر از طرح 700 شانه است.
برای خرید فرش های 700 شانه دقت لازم و کافی را بخرج دهید چرا که اندکی بی‌ توجهی شما را در دام خرید غلط و سوء استفاده های فروشنده نماها گرفتار خواهد کرد.
بهتر است محصولات طرح 700 شانه آکریلیک هیت ست شده خریداری کنید چون نسبت به پلی استر و پلی پروپیلن بسیار باکیفیت تر است.
خرید فرش طرح 700 شانه کاشان
بهترین مکان برای خرید فرش های ماشینی فروشگاه های اینترنتی هستند که تحت نظارت تولید کننده اداره می‌شوند. برای خرید هر فرش ماشینی اولویت خود را خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر قرار دهید فروشگاه هایی که شناسنامه کامل و اطلاعات دقیق در اختیار خریداران قرار می دهند.
شما می توانید این فرش های ماشینی را با قیمت عمده و تولیدی از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک خریداری کنید و خرید شما می تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی باشد.

فرش ۷۰۰ شانه واقعی
محصولات 700 شانه واقعی در اصل محصولاتی هستند که در هر متر عرض خود تعداد 700 گره دارند. این محصولات، با کیفیت ترین و البته گران ترین فرش های ۷۰۰ شانه را شامل می ‌شوند. تنوع رنگی دوام در این دسته از محصولات ۷۰۰ شانه بیشتر از سایرین است، عمده خریداران فرش های ۷۰۰ شانه به امید خرید این بافته ها وارد بازار می شوند.

فرش 700 شانه تبدیلی
این نوع فرش ماشینی دسته دیگری از محصولات 700 شانه است که در شانه و تراکم مربوط به محصولات 500 شانه تولید شده و پس از خروج از دستگاه به علت انجام فرآیندی خاص به قالی های هفتصد شانه تبدیل می شوند، دلیل نام گذاری فرش های تبدیلی هم از همین قضیه گرفته شده است.


توصیه اکید ما به خرید فرش های ماشینی خصوصا فرش های 700 شانه از فروشگاه های اینترنتی معرفی کامل و دقیق فرش ها در این فروشگاه ها است. در بسیاری از موارد دیده شده است که خریداران بدون توان تشخیص انواع فرش های 700 شانه از یکدیگر وارد فروشگاه می شوند و فروشندگان هم عمدا و یا سهوا از معرفی کامل امتناء می کنند و همین موضوع باعث می شود خرید فرش ماشینی 700 شانه در نوع مورد نیاز انجام نشود . به علاوه آنکه مزایای بی شمار خرید از فروشگاه های اینترنتی از جمله حذف هزینه سربار و خرید بهترین کیفیت به قیمت کارخانه ، تحویل کالا با ارسال رایگان درب منزل و ... موجب شده تا خرید اینترنتی فرش ماشینی نسبت به سایر روش های خرید در الویت قرار گیرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا