خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

سفارش بافت فرش ماشینی با طرح دلخواه

خرید فرش سفارشی با طرح دلخواه
خرید اینترنتی امن

برخی از افراد به دلیل سلیقه و یا نیاز خاص، اغلب به سفارش بافت فرش ماشینی با طرح دلخواه خود می پردازند. این دست از مشتریان جهت خرید فرش سفارشی با طرح دلخواه باید با شرایط سفارش طرح های خاص آشنا باشند تا بدین واسطه بتوانند به خریداری محصول بپردازند. بدین منظور مقاله ای در این باب ارائه نموده ایم تا شما راهنمای شما عزیزان در صورت نیاز به خرید فرش سفارشی باشد.

سفارش بافت فرش ماشینی با طرح دلخواه

یکی از مهم ترین عوامل خرید برای هر مشتری مورد پسند بودن طرح آن است که برخی به دلیل سخت پسند بودن، خود به سفارش طرح های خاص می پردازند که بافت فرش سفارشی توسط تولید کنندگان انجام می شود. هم چنین بعضی از طرح های قدیمی و یا خارجی به دلیل توقف تولید و غیر موجود بودن توسط مشتری سفارش داده می شود که در کارخانجات به صورت اختصاصی و سفارشی تولید می گردد. اما تولید فرش سفارشی ماشینی بنا به شرایطی انجام می شود که قبل از آن مشتری بهتر است آن را بداند تا در هنگام خرید با مشکل مواجه نگردد.

شرایط فرش سفارشی کاشان

در صورت نیاز به طرح و مدلی خاص از فرش ماشینی در ابتدا بهتر است با شرایط سفارش و خرید آن آشنا شوید، چرا که مسلما تولید فرش های سفارشی بنا به شرایطی انجام می گردد که مشتری با قبول این شرایط می تواند از خرید فرش ماشینی سفارشی بهره مند گردد. از جمله شرایط سفارش فرش های ماشینی می توان به موارد زیر اشاره داشت که در ادامه می توانید مطالعه نمایید.

-    اکثر دستگاه های بافنده تولید فرش ماشینی را به صورت جفت بافت انجام می دهد. بدین معنا که فرش های ماشینی به صورت زیر رو و متصل به یکدیگر تولید می گردند. پس مشتری بهتر است با قبول این شرایط که در صورتی می تواند از خرید فرش سفارشی بهره مند گردد که دو فرش زیر و رو جفت بافت را خریداری نماید. در رابطه با اطلاعات مربوطه به فرش جفت بافت می توانید به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

-    در تولید طرح فرش سفارشی 700 شانه، عرض فرش از 3 متر بیش تر نباید باشد، چرا که دستگاه های بافنده تولید فرش 700 شانه کم تراکم، قابلیت تولید فرش تا عرض سه متر را دارد، اما طول فرش هر اندازه که باشد، مهم نیست. اما تولید فرش سفارشی 1200 شانه یا هزار در هر عرضی می تواند صورت پذیرد.

-    قبل از سفارش مشتری باید دقت لازم را در انتخاب طرح و رنگ و سایز فرش سفارشی داشته باشد تا بدین صورت بتواند از مدل با رنگ بندی و اعباد دلخواه و مورد نیاز خود بهره مند گردد. چرا که در صورت سفارش اشتباه، هزینه خرید فرش را باید بپردازد و امکان تعویض و کنسل کردن به هیچ عنوان وجود ندارد.

-    سفارش فرش ماشینی به صورت حضوری با استرداد کل مبلغ قیمت فرش سفارشی و غیر حضوری به صورت بیعانه انجام می پذیرد تا بدین صورت تضمینی برای تولید کننده جهت تولید و عدم کنسلی از سوی مشتری باشد.

-    طراحی برخی از طرح های خاص نیازمند هزینه است که آن هم به عهده مشتری است. هم چنین جهت سفارش برخی از سایزهای غیر استاندارد نیز فرش باید تولید و یا تغییر سایز شود که آن هم متحمل هزینه هایی است که مشتری باید قبول نماید. طراحی هر نقشه خاص از فرش بسته به سایز و تراکم فرش متغیر است که توسط تولید کننده تعیین و به مشتری ابلاغ می گردد.

لازم به ذکر است که عموما فرش های ماشینی می تواند به چند دلیل توسط مشتری سفارش داده شود که از جمله می توان به مواردی از جمله سفارش طرح های قدیمی و یا غیر موجود، سفارش طرحی از فرش با رنگ بندی خاص، سفارش سایزهای بزرگ و غیر استاندارد از یک طرح فرش خاص یا معمولی که هر مورد بسته به نوع آن شامل هزینه های گزافی از جمله هزینه طراحی و بافت، در موارد سایز بزرگ نیز دوخت، ارسال و نصب می شود که تمامی این موارد سبب افزایش قیمت فرش سفارشی نسبت به طرح فرش های موجود و استاندارد می گردد. اخیرا با پیشرفته شدن صنعت فرش بافی نوعی از تکنولوژی بافت به این صنعت اضافه شده است که مشتری طرح های دلخواه فانتزی، مدرن و سنتی و کلاسیک و حتی چهره خود را می تواند در قابل فرش با هزینه ای بسیار کمتر سفارش دهد که آن هم فرش کلاریس چاپی است که در آن در تکنولوژی پیشرفته چاپ عمقی عکس و طرح روی فرش خام سفید استفاده می گردد. تولید فرش سفارشی چاپی به دلیل عدم طراحی نقشه از هزینه کمتری برخوردار است و برای این دست از مشتریان بسیار با صرفه تر است.

خرید فرش سفارشی با طرح دلخواه

به منظور تهیه و خریداری فرش سفارشی بافت یا چاپ در طرح دلخواه با بهترین کیفیت و قیمت می توانید به فروشگاه فرش کاشانک مراجعه نمایید. چرا که این مجموعه با در نظر گرفتن بهترین متریال سعی خود را در کاهش چشمگیر هزینه ها نموده تا بدین واسطه بتواند حتی طرح های سفارشی بافت را با بهترین قیمت ارائه نماید و امکان خرید فرش سفارشی با طرح دلخواه با قیمت مناسب را به صورت غیر حضوری را برای متقاضیان فراهم سازد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا