خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چرا فرش های سفارشی به صورت جفت بافته می شوند؟

بافت فرش ماشینی اندازه سفارشی
خرید اینترنتی امن

برای سفارش انواع فرش های ماشینی در ابعاد مختلف و اندازه های دلخواه شما با مشاورین گروه تولیدی فرش کاشانک تماس بگیرید.
داشتن فرش ماشینی با کیفیت بالا و زیبایی تمام عیار ارزوی هر صاحب خانه ای است. بی شک در خانه تمام ایرانیان رد پای فرش های ماشینی دیده می شود اما گاها ممکن است طراحی یا دکوراسیون خانه ما به صورتی باشد که نتوانیم فرش دلخواه و مد نظر خود را در طرح و رنگ ابعاد مورد نیاز از بازار تهیه کنیم. برای مثال ممکن است ما بخواهیم فرش ماشینی از همان طرح و رنگی را که چند سال پیش خریداری کرده ایم، تهیه کرده و در خانه خود پهن کنیم ، دلیل این انتخاب می تواند آسیب به فرشی که قبلا داشته ایم باشد یا ممکن است خانه خود را تعویض کرده باشیم و خانه جدیدمان به حدی بزرگ تر باشد که قصد داشته باشیم از فرش های بیشتری برای پوشاندن کف آن استفاده کنیم. طرح فرش های ماشینی مدام در حال به روز شدن است و تعجبی ندارد که ما در حال حاضر نتوانیم طرح هایی را که چند سال قبل در بازار وجود داشته است، تهیه کنیم. گاها دیده ایم که صاحب خانه ها مایل هستند تا تصاویر خانوادگی خود را بر روی تابلو فرش ها یا قالیچه های کوچک داشته باشند. این دلایل از مهم ترین دلایلی هستند که یک خریدار با وجود تنوع بی نظیر بازار باز هم نتواند فرش مد نظر خود را تهیه کند.
امکان درخواست تولید فرش در طرح و رنگ و ابعاد مشخص از سوی خریداران را تحت عنوان فرش های سفارشی در بازار می شناسیم. بدین ترتیب که خریداران با مراجعه به تولید کننده و ثبت سفارشات خود از جهت رنگ و طرح و شانه و تراکم و .... فرش را سفارش داده و تولید کننده در کم ترین زمان ممکن فرش را تولید می کند. نکته مهم در مورد فرش های سفارشی آنکه فرش های سفارشی به صورت جفت بافته می شود طرز کار دستگاه های بافت فرش ماشینی به گونه ای است که همزمان یک تخته فرش با بافت رو و یک تخته فرش با بافت زیر را تولید می کنند.
چرا فرش های سفارشی به صورت جفت بافته می شوند؟
همانطور که گفته شد فرش های ماشینی سفارشی به صورت جفت بافته می شود. دستگاه هنگام تولید فرش ماشینی بافت رو و زیر را همزمان انجام داده و دو تخته فرش ماشینی کاملا مشابه یکی با بافت رو و دیگری با بافت زیر تولید خواهد شد. فرش سفارشی را می توان در هر شانه و تراکم و هر سایزی سفارش داد اما مهم است بدانیم فرش های کم شانه و کم تراکم نمی توانند طرح های پر پیچ و خم و شلوغ را به خوبی نشان دهند و تنوع رنگی و نمایش نگاره های مختلف بر روی بافته های ماشینی در شانه و تراکم بالا امکان پذیر است.
هرچند خرید فرش ماشینی در ابعاد استاندارد برای خانه راحت تر از خرید فرش هایی است که قرار است فضا با ابعاد غیراستاندارد را پوشش دهند اما با بوجود آمدن امکان ثبت سفارش فرش های ماشینی، این مشکل هم حل شده و به راحتی می توانید فرش را در سایز دلخواه خود داشته باشید. کم نیستند فضاهایی از خانه که ابعاد غیر استاندارد داشته و باید با فرش هایی کوچک یا بزرگ تر از فرش های 6 متر، 9 متر، 12 متر و 24 متر که ابعاد استاندارد فرش در بازار به حساب می آیند، پوشیده شوند.
طراحی و عملکرد دستگاه های بافت فرش ماشینی به گونه ای است که فرش ماشینی را به صورت زوج بافته و این زوج کاملا به یکدیگر شبیه هستند با این تفاوت که یکی بر اساس بافت رو و دیگری بر اساس بافت زیر تولید شده است. تولید دو تخته فرش به صورت همزمان بر اساس یک نقشه، یک طرح، یک سایز و ... هم می تواند جذاب باشد. این دو تخته فرش به یکدیگر چسبیده اند و پس از بافت به کمک تیغ قوی و برنده از یکدیگر جدا می شوند.
تعیین قیمت فرش های سفارشی به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله تعداد رنگ های اصلی به کار رفته در زمینه  طرحی که انتخاب کرده اید، شانه و تراکم، ابعاد فرش و ...

بافت فرش ماشینی اندازه سفارشی باکیفیت عالی
خرید فرش سفارشی خریدارا را مجبور می کند به خرید دو تخته فرش. پس بهتر است از کارخانه هایی خرید را انجام دهید که کیفیت بالا را ارائه می دهند تا خریدار بتواند چند سالی از تعویض محصول در امان باشد. خرید محصولاتی که با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند انتخابی ایده آلی است چون این الیاف قبل از بافت هیت ست می شوند و پرزهایشان رفته می شود و مستحکم تر و مقاوم تر می شوند. شستن فرش متراژ بالا سخت و طاقت فرسا است پس از خرید محصولات بی کیفیت خودداری کنید.

خرید فرش سفارشی کاشان با قیمت ارزان در ابعاد مختلف
گروه تولیدی فرش کاشانک، فرش های با ابعاد سفارشی و فرش های طرح سفارشی را در شانه و تراکم های مختلف ارائه می دهد. محصولات با متراژ بالا برای مساجد و هیئت ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است برای این مکان ها از فرش های ارزان قیمت بی سی اف استفاده شود. این محصولات ارزان قیمت در مدل های مختلف و به صورت 400 شانه با تراکم 800 ارائه می شود.
به دلیل اینکه این گروه تولیدی، فروش مستقیم و بدون واسطه را انجام می دهد تمامی قیمت محصولات، به قیمت کارخانه و تولیدی می باشد و خریداران می توانند به صورت حضوری و یا اینترنتی به محصولات در ابعاد و طرح های مختلف دسترسی پیدا کنند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا