خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

خرید فرش با قیمت ارزان

فرش ارزان قیمت کاشان
خرید اینترنتی امن

کارخانجات فرش بافی اخیرا با در نظر گرفتن تورم بازار دوباره به تولید تراکم های پایین از فرش در مدل های متنوع تری پرداخته است. چرا که تراکم های پایین فرش به دلیل برخورداری از الیاف مصرفی کمتر از قیمت مناسب تری برخوردار است. بسیاری از تولیدکنندگان به دلیل کاهش قدرت خرید در بین مردم، محصولات با تراکم پایین و ارزان قیمت را در مدل های مدرن و فانتزی و یا کلاسیک جدید و پر فروش به جهت تامین نیاز بازار تولید و ارائه می نمایند. خرید فرش با قیمت ارزان یکی از دغدغه های مشتریان با توان مالی کم است که تولید کنندگان سعی خود را نموده اند تا به بهترین نحو در صدد رفع آن برآیند. در ادامه می توانید در رابطه با انواع و کاربرد و ویژگی های فرش ارزان قیمت کاشان بیش تر بخوانید.

خرید فرش با قیمت ارزان

برخلاف عقیده برخی از مشتریان که گمان می کنند، فرش ارزان قیمت ماشینی یعنی فرش بی کیفیت و با عمر پایین، بهتر است این نکته را در این جا مذکور شویم که اصولا هر فرش ارزان قیمتی، بی کیفیت و غیر استاندارد نیست، بلکه فرش ارزان قیمت به فرش های کم تراکم گفته می شود که در بافت آن تعداد گره های کمتری نبست به تراکم های بالا به کار گرفته شده است. هم چنین تراکم و یا سایزهای پایین تر، سبب کاهش وزن فرش می گردد که وزن به عنوان فاکتوری تاثیر گذار در قیمت شناخته می شود.

خرید فرش ارزان قیمت کاشان
توسط گروه فرش کاشانک به جهت شرایط اقتصادی بد و تامین نیاز جوانان با هزینه سنگین اولیه برای تشکیل زندگی، در متنوع ترین و جدید ترین مدل های ارائه گشته است که افراد می توانند مطابق با دکوراسیون منزل خود به خریداری طرح مورد پسندشان بپردازند. در ادامه چند نمونه از پر فروش ترین و زیباترین طرح های فرش ارزان قیمت BCF را معرفی نموده ایم که می توانید هر یک را برای دکوراسیون منزل خود با در نظر داشتن هارمونی تهیه و خریداری نمایید. اما قبل از آن بهتر است کمی با ویژگی های فرش 440 شانه کاشان بیش تر آشنا شوید.

ویژگی های فرش 440 شانه کاشان

فرش ماشینی 440 شانه یکی از تراکم های پایین فرش است که در تولید آن از تراکم گره 400 عرضی در هر متر از قسمت عرضی و 800 در یک متر از قسمت طولی آن به کار رفته است. الیاف بافتی که برای تولید این تراکم از فرش ماشینی در نظر گرفته شده، الیاف بی سی اف است که این الیاف به دلیل حجیم بودن خاصیت پوشانندگی بالایی داشته و به کارگیری آن در تراکم های پایین، بسیار مناسب خواهد بود. الیاف بی سی اف در دو نوع هیت ست و فریز تولید می شوند که الیاف بی سی اف هیت ست شده مسلما با دوام تر و مقاوم تر می باشد. عدم پرزدهی، براق بودن الیاف، انعطاف پذیری و قیمت ارزان از دیگر ویژگی های بارز این الیاف می باشد که در تولید محصولات کم تراکم به کار گرفته می شود. جهت مطالعه بیش تر در رابطه با فرش بی سی اف به مقاله مربوطه مراجعه شود.

انواع فرش ارزان قیمت کاشان

فروش بالای برخی از طرح های پر طرفدار و مورد استقبال خریداران فرش ماشینی، یکی از دلایلی است که تولیدکنندگان را جهت تامین نیاز بازار در راستای فراهم آوری طرح های پر فروش فرش با قیمت ارزان برای افراد کم توان و یا صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس، به تولید محصولات ارزان قیمت و کم تراکم داشته است. در زیر چند نمونه از پرفروش ترین فرش های ماشینی ارزان قیمت ارائه شده است:

فرش ارزان قیمت طرح افشان 440 شانه کاشان بافته شده با الیاف بی سی اف توسط دستگاه بافت تکسیما

فرش قیمت مناسب طرح باغ ارم بی سی اف کاشان 440 شانه بافته شده با ماشین بافنده تکسیما

فرش طرح بهشت ارزان قیمت در رنگ بندی متنوع و تراکم گره 440 شانه مناسب برای دکوراسیون های متنوع


فرش طرح حوض نقره قیمت مناسب در رنگ های تیره و روشن قابل ست کردن با انواع دکوراسیون ها

طرح فرش چکاوک با قیمت ارزان مدل فرش پر فروش با تراکم 440 شانه و رنگ بندی خنثی، تیره و روشن

فروش فرش ماشینی ارزان قیمت کاشان

به منظور تهیه و خریداری فرش های ماشینی ارزان قیمت در هر شانه و تراکمی بهتر است به فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید تا بدین واسطه بتوانید در عین برخورداری از قیمت مناسب محصول، از فرش با کیفیت درجه یک و جدید نیز بهره مند گردید. چرا که برخی از فروشگاه ها جهت عرضه محصولات ارزان قیمت، به ارائه محصول بی کیفیت، قدیمی، استوک می پردازند که مشتری بهتر است در انتخاب فروشگاه اینترنتی فرش بسیار دقت نماید. بهترین قیمت فرش 440 شانه کاشان با کیفیت درجه یک توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک ارائه گشته که متقاضیان با مراجعه به این وب سایت فروشگاهی می توانند از خرید فرش ماشینی ارزان قیمت کاشان با قیمت تولیدی در تنوع بالای طرح و رنگ و سایزبندی بهره مند شوند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا