خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان 10 رنگ واقعی با طرح جدید

فرش ماشینی 700 شانه جدید
خرید اینترنتی امن

از محصولات پر فروش فرش ماشینی می توان به تراکم هفتصد اشاره داشت که به علت برخورداری از تراکمی متوسط در بین تراکم های بالا و پایین موجود در بین تولیدات فرش کاشان و قیمت مناسب و قابلیت پاخوری نرم و راحت برای مکان های پر تردد با استقبال بی نظیری مواجه است. از این رو عموما افراد همواره به دنبال فرش ماشینی 700 شانه جدید هستند تا بدین واسطه بتوانند علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب، از طرح های جدید نیز بهره مند گردند. در همین راستا مقاله ای تحت عنوان فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان 10 رنگ واقعی با طرح جدید ارائه داده ایم که امیدواریم مفید واقع گردد.

فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان 10 رنگ واقعی با طرح جدید

فروش بالای فرش ماشینی 700 شانه سبب شده تا تولید کنندگان این محصول را در تنوع بسیار زیادی تولید و ارائه نمایند. تراکم های طولی متعدد، انواع فرش 700 شانه واقعی، تبدیلی و طرح هفتصد، رنگ، مدل و طرح های جدید از متنوع ترین فرش های ماشینی 700 شانه هستند که به جهت مرتفع سازی نیاز بازار ارائه گشته است. فرش 700 شانه با تراکم 2550 از متداول ترین نوع مدل جدید فرش ماشینی 700 شانه است که توسط اکثر کارخانجات فرش بافی در ده رنگ واقعی تولید و ارائه می گردد. تراکم گره و تنوع رنگ بندی در این محصول نسبتا مشابه با محصولات دستبافت است که به همین دلیل از آن با عنوان فرش دستبافگونه نیز نام برده می شود. در ادامه چند نمونه از جدیدترین مدل فرش ماشینی 700 شانه را معرفی می نماییم و کاربرد آن در دکوراسیون را جهت آشنایی بیش تر شما عزیزان شرح می دهیم. جهت مشاهده بیش تر محصولات فرش 700 شانه طرح جدید کلیک نمایید.

-    فرش 700 شانه 10 رنگ باغ شازده: طرح فرش باغ در مدل های متنوعی از جمله باغ ارم، باغ فین، باغ ملک، باغ معلق تولید می شود که طرح هر یک از این ها برگرفته از باغ تاریخی معروف کشور است. اخیرا هم طرح جدیدی با نام فرش باغ شازده به جمع انواع مدل های باغ اضافه گشته که این طرح از ترنجی تو در تو و بسیار بزرگ تا امتداد حاشیه ها برخوردار است که از سری طرح های شلوغ فرش به شمار آمده و برای دکوراسیون های مجلل اشرافی و اصیل بسیار مناسب می باشد. این طرح در دو رنگ بندی خنثی فرش زمینه فیلی و سرمه ای متناسب با انواع دکوراسیون ها ارائه گشته که افراد با نیازهای مختلف می توانند از آن بهره مند گردند.

-    فرش 700 شانه 10 طرح جدید اصفهان: طرح فرش اصفهان یکی از نقش و نگارهای اصیل ایرانی است که اخیرا به علت استقبال از طرح های بدون لچک ترنج، این فرش اصیل ایرانی در مدل فرش بدون لچک ترنج طراحی و ارائه گشته است. به کارگیری از رنگ های متنوع فرش فیلی و تیره رنگ سرمه ای آن در دکوراسیون های با سبک های مختلف جهت بزرگنمایی و یا تفکیک سازی فضا مناسب خواهد بود.

-    فرش 700 شانه ده رنگ جدید طرح افشان: این طرح فرش پر طرفدار در مدل های مختلفی تولید می شود و از نمونه های جدید آن می توان به فرش افشان ساواش اشاره داشت که با رنگ بندی فرش سرمه ای و فیلی ارائه شده است. به کارگیری از فرش افشان فیلی به عنوان رنگی خنثی در دکوراسیون های مدرن و کوچک امروزی به سبب بزرگ نمایی فضا نیز بسیار مناسب خواهد بود.

-    فرش هفتصد شانه ده رنگ طرح شکوه: به کارگیری از طرح های اسلیمی تو در تو به عنوان نقش و نگاری اصیل در فرش های ایرانی لازمه کار طراحان است. زیبایی این نقش به گونه ای است که محصولی مجزا را تنها با این طرح نقش زده اند و با عنوان فرش شکوه به دلیل برخورداری از شکوه زیبایی در رنگ های فرش فیلی رنگ و سرمه ای متناسب با فضاهای مختلف کوچک و بزرگ ارائه داشته اند.

-    فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ طرح گیلدا: این طرح فرش جدید هفتصد شانه از طرح های بدون لچک ترنج است که بسیار مناسب فضاهای کوچک به جهت بزرگ نمایی فضا می باشد و هم چنین زمینه فیلی آن را می توان در دکوراسیون های مدرن با انواع رنگ بندی های سرد و گرم هارمونی بخشید. این نقش فرش دارای زمینه ای با گل های ریز و یک دست می باشد که ظرافت بافت و نقش در آن سبب جذابیت محصول گشته است.

خرید فرش ماشینی 700 شانه جدید

به منظور تهیه و خریداری انواع مدل های جدید فرش 700 شانه 10 رنگ دستبافگونه می توانید به فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خرید آنلاین محصولات فرش کاشان با کیفیت درجه یک و دارای گارانتی معتبر اصالت و سلامت فرش مراجعه نمایید. قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان ارائه شده توسط این وب سایت فروشگاهی طبق قیمت مصوب کارخانه به صورت مستقیم و بی واسطه است که بدین واسطه متقاضیان می توانند از بهترین قیمت فرش ماشینی کاشان 700 شانه تراکم 2550 بهره مند گردند. خرید فرش 700 شانه با قیمت کارخانه در جدیدترین مدل ها توسط فروشگاه فرش کاشانک از طریق این فروشگاه آنلاین فرش برای مشتریان به صورت غیر حضوری و مستقیم امکان پذیر است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا