خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

چند نکته مهم برای خرید فرش ماشینی که هرکسی نمی داند

راهنمای خرید فرش ماشینی خوب و باکیفیت
خرید اینترنتی امن

قبل از خرید فرش ماشینی، نکاتی را خریداران باید بدانند تا بتوانند خرید فرش باکیفیت و متناسب با فضا و دکوراسیون انتخاب کنند.
تنوع در فرش های ماشینی بسیار بالا رفته است از این رو خریداران در هنگام خرید، سردرگم می شوند. بهتر است قبل از خرید، اطلاعات خود را بالا ببرند تا بتوانند به بهترین نوع دسترسی پیدا کنند.

چند نکته مهم برای خرید فرش ماشینی که هرکسی نمی داند
- فرش های خیلی ارزان را نخرید. محصولاتی که خیلی ارزان هستند با الیاف بی سی اف بافته شده اند. این محصولات چون با نخ ریسایکل و یا نخ بی سی اف بافته شده اند از نظر درجه کیفیت، در سطح پایینی قرار دارند و پرزدهی بالایی دارند و بعد از مدتی سفت می شوند به گونه ای که وقتی پا روی آن می گذارید احساس شما بر این است که پا روی موکت گذاشته اید. فرش های آکریلیک هیت ست شده را خریداری کنید که بهترین و باکیفیت ترین نوع محصولات است که این محصولات به دلیل اینکه با الیاف هیت ست شده بافته شده اند به هیچ عنوان پرزدهی ندارند و درخشانی و براقیت بالایی دارند. برخی از افراد به دنبال خرید فرش با قیمت پایین و ارزان هستند و نمی توانند محصولات آکریلیک هیت ست شده را که گرانتر از دیگر محصولات است خریداری کنند. به این افراد توصیه می شود که محصولاتی که با الیاف ورژن بافته شده اند را خریداری کنند.
مقاله مربوطه: راهنمای خرید فرش ارزان
- به ابعاد فرش، هنگام خرید دقت کنید. محصولات ماشینی از آنجایی که با ماشین آلات بافته می شوند باید دارای طول و عرض دقیق باشد. ابعاد استاندارد برای فرش های ماشینی بدین صورت است: برای فرش ماشینی 12 متری: 3 در 4 ، برای 9 متری: 2.5 در 3.5 ، برای 6 متری: 2 در3، برای 4 متری: 1.5 در 2.25، برای فرش 1.5 متری: 1 در 1.5 و پادری: 80 در 50 و یا 50 در 100 باشد. کمتر از این ابعاد و یا بیشتر از آن برای این محصولات تقلب محسوب می شود و اندازه ها باید دقیق باشد.
- هراندازه مقدار شانه و یا تراکم بیشتر باشد از ضخامت قالی کم می شود و قالی، ظریف تر می شود. پس بهتر است برای فضاهایی که رفت و آمد زیاد است و یا برای اتاق نشیمن از محصولات با شانه و تراکم پایین تر از قبیل فرش های 700 شانه با تراکم 2550 استفاده شود. فرش های 1500 شانه محصولات نازک و ظریف هستند که برای پذیرایی هایی مناسب است که در وسط سالن پذیرایی پهن شود و مبلمان به دور آن قرار گیرد. به این محصولات فرش های تزیینی نیز گفته می شود که خریدار برای خرید فقط به فکر زیبایی و ظرافت آن است. اگر به دتبال فرش زیبا با طرح و نگاره های ظریف و باکیفیت عالی هستید بهتر است خرید فرش های 1000 شانه دستبافتگونه را انجام دهید که بسیار زیبا است و کیفیتی بسان محصولات 700 شانه دارد.
- فرش های گل برجسته به دلیل زیبا بودن و برجسته بودن نقش ها در آن، طرفداران بسیاری دارند و بهترین فرش برای عروس محسوب می شود. ولی از آنجایی که این محصولات با الیاف هایبالک و آکریلیک بافته شده اند و هایبالک نخی است ظریف که بر پاخور شدن خاب خود را از دست می دهد بهتر است از این فرش های لوکس زیبا، در پذیرایی استفاده شود و به هیچ عنوان در مکان هایی که رفت و آمد زیاد است استفاده نکنید.
- در کنار توجه به کیفیت فرش ماشینی، به تطابق طرح و رنگ آن با دکوراسیون اهمیت دهید:
انداره فرش را طوری انتخاب کنید که حداقل تا زیر پایه اول مبلمان برسد. به گونه ای که وقتی فرد روی مبل می نشیند، پا روی فرش قرار بگیرد.
اندازه فرش اتاق خواب باید به گونه ای باشد که کمی از آن زیر تخت برود تا بعد از پایین آمدن از تخت، پاها روی فرش قرار بگیرد و نه روی زمین سفت.
فرشی که زیر میز غذاخوری قرار می گیرد بهتر است به گونه ای باشد که همه پایه های میز و صندلی ها روی آن قرار بگیرند. می توانید برای زیر میز، از فرش های گرد و یا مستطیلی کوچک استفاده کنید.

راهنمای خرید فرش خوب و باکیفیت
بهتر است به سراغ بهترین فروشگاه ها اینترنتی و بهترین کارخانه های تولیدی بروید. برندهای معروف فرش و مارک های معتبر را خریداری کنید. خرید از معتبرترین کارخانه یعنی دست یافتن به فرش خوب با قیمت مناسب در طرح های زیبا.
کارخانه های معتبری همچون کارخانه فرش کاشانک، به دلیل فروش بالا، طرح های جدید و به روز را روانه بازار می کند و برای حفظ مشتریان خود، بهترین کیفیت را عرضه می کند و از آنجایی که فروش مستقیم دارد توانایی ارائه بهترین محصولات را با قیمتی کمتر از بازار فرش دارد. پس در انتخاب کارخانه فرش ماشینی دقت کنید.
شما می توانید خرید اینترنتی انواع فرش باکیفیت و خوب کاشان را با قیمت تولیدی از مجموعه تولیدی فرش کاشانک خریداری کنید و به صورت حضوری و یا آنلاین با ضمانت نامه و گارانتی خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا