خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

لیست قیمت فرش 700 شانه کاشان

قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه
خرید اینترنتی امن

اگر از متقاضیان و مشتریان فرش های ماشینی سوال کنیم که ملاک و معیار شما برای انتخاب و خرید فرش ماشینی چیست ؟ پاسخ به این سوال را چنین می دهند، فرشی با کیفیت و بادوام، زیبا و ماندگار، قیمت مناسب، برند شناخته شده که امکان خرید آن راحت باشد. شاید تا چند سال قبل خرید چنین فرشی دور از انتظار بود اما امروزه می توان فرش ماشینی خوب و باکیفیت را در زیبایی تمام و کمال به قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی تهیه نمود.
برای خرید فرش ماشینی که سال های سال در خانه ما خوش بدرخشد لازم است بدانیم چه فرشی را خریداری کنیم و در واقع نسبت به ویژگی های هر فرش آگاه باشیم. انتخاب فرش بر اساس ظاهر و زیبایی ما را گمراه می کند هرچند امروزه فرش ها در تمامی شانه ها و تراکم بسیار زیبا و دلنشین هستند.
در بین دسته های مختلف فرش های ماشینی کاشان، فرش 700 شانه پر طرفدارتر از سایرین است و بیشترین میزان خرید و فروش را به خود اختصاص داده است. فرش های ماشینی 700 شانه کاشان با کیفیت و با دوام و زیبا هستند که نسبت به فرش ها با شانه و تراکم بالا قیمت مناسبی هم دارند. دسته فرش های هفتصد شانه، بنا بر هرآن چه در ادامه بیان می کنیم شهرت دارند و برای تمامی فضاهای خانه مناسب هستند. دلیل انتخاب فرش 700 شانه از سوی خریداران متعدد است و عمدتا فرش های مذکور را به دلیل کیفیت بالا در عین قیمت مناسب خریداری می کنند.
لیست قیمت فرش 700 شانه کاشان بنابر دلایلی در فروشگاه ها متفاوت است که در ادامه بدان می پردازیم.

قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه
قیمت محصولات 700 شانه به دلایل زیر با هم متفاوت می شود:
- این محصولات در تراکم طولی مختلف تولید می شوند. قیمت فرش 700 شانه با تراکم 2550 بیشتر از قیمت فرش 700 شانه تراکم 2100 می باشد و قیمت فرش 700 شانه با تراکم 1400، کمتر از همه است. تراکم این محصولات بر نوع کیفیت، زیبایی و قیمت آن ها بسیار تاثیر گذار است و با تراکم آن هاست که این محصولات دسته بندی می شوند و به فرش های 700 شانه واقعی، طرح 700 شانه و 700 شانه تبدیلی تقسیم می شوند که نوع واقعی 700 شانه از دیگر دسته ها هم گرانتر است و هم باکیفیت تر و زیباتر.
- ابعاد بر قیمت این محصولات نیز تاثیر گذار است. قیمت فرش 6 متری 700 شانه از قیمت فرش 12 متری 700 شانه کمتر است. محصولات 700 شانه ای که با ابعاد غیر استاندارد بافته می شوند گرانتر از بافت ابعاد استاندارد است.
- طرح ها نیز در قیمت این محصولات تاثیر گذار است. مسلما طرح جدید با قیمت بالاتر از طرح های قدیمی و استوک به فروش می رسند. قیمت طرح های پرفروش نیز بالاتر است. قیمت فرش هالیدی 700 شانه بیشتر از دیگر محصولات است.
- قیمت فرش های هفتصد شانه آکریلیک بالاتر از 700 شانه پلی استر است و کیفیت محصولات 700 شانه آکریلیک بسیار بالاتر از پلی استر است.
- تعداد پالت رنگی به کار رفته در این محصولات نیز بر قیمت آن ها تاثیر گذار است. قیمت فرش 700 شانه 8 رنگ، کمتر از 700 شانه 10 رنگ است.
- قیمت فرش 700 شانه گل برجسته به دلیل داشتن فرآیندی تولید طولانی تر و به کار رفتن الیاف هایبالک در آن ها، کمی بالاتر از 700 شانه ساده است.

ویژگی فرش ماشینی 700 شانه
برای خرید فرش ماشینی 700 شانه در گام اول باید با تعریف آن آشنا شویم. فرش های 700 شانه، فرش هایی هستند که در هر متر عرض خود تعداد 700 گره داشته و بنابر تعداد گره های هر متر طول دارای تراکم های مختلفی هستند. فرش های ماشینی 700 شانه جزء اولین فرش های ماشینی هستند که در کارخانه های شهر کاشان تولید شدند اما این فرش ها پیشرفت های چشمگیری داشته و از حالت اولیه شروع شده و در حال حاضر آنقدر متنوع و زیبا هستند که می توانیم در رابطه با فرش های 700 شانه دستبافتگونه صحبت کنیم. فرش های دستبافتگونه اصطلاحی است که به فرش های زیبا داده می شود به گونه ای که زیبایی این فرش ها بی شباهت به فرش های دستبافت نیست.
فرش های معرفی شده پرفروش هستند و دلیل این فروش بالا ویژگی هایی است که در ادامه معرفی می کنیم:
1- فرش هایی با دوام و کیفیت بالا که اگر بر اساس اصول صحیح نگهداری شوند، می توانند بیشترین طول عمر را در بین انواع فرش ها داشته باشند.
2- قیمت مناسب مشخصه بارزی است که فرش های ماشینی را تا این حد معروف کرده است.
3- زیبایی و طرح و نگاره های زیبا در فرش های 700 شانه چشم نواز است. هرچند بالا رفتن شانه و تراکم رابطه مستقیمی با زیبای و ظرافت دارد اما اخیرا فرش های 700 شانه هم در ظرافت و زیبایی به اندازه زیبایی فرش های دستبافت تولید شده اند
4- تنوع رنگی این فرشها دست خریداران را در انتخاب باز گذاشته است. تنوع طرح و رنگ و نگاره در این فرش ها به حدی است که به هیچ عنوان نمی توان در فروشگاه های فیزیکی تمامی طرح ها و رنگ های فرش های 700 شانه را دید. برای دیدن این حجم بالای محصولات بهترین مکان فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک است. سری به فروشگاه اینترنتی بزنید و از جذابیت فرش های 700 شانه جدید این گروه تولیدی بی نظیر لذت ببرید.
5- کابردی بودن این بافته های بی نظیر مورد دیگری است که جذابیت آن را در بین خریداران دو چندان کرده است. محصولات 700 شانه برای هر فضایی از خانه مناسب هستند. تنها نکته قابل توجه در خرید فرش 700 شانه برای مکان های مختلف دقت در نقش و نگاره است. برای فضا های لوکس خانه فرش هایی را تهیه کنید که ظاهری لوکس تر دارند اما برای اتاق خواب ، آشپزخانه و ... محدودیتی در انتخاب وجود ندارد .

خرید فرش 700 شانه دستبافت گونه کاشان به قیمت کارخانه
برای خرید ارزان قیمت هر فرشی، فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک در اختیار خریداران قرار دارد. فرش های ماشینی 700 شانه نسبت به فرش هایی که شانه و تراکم بالا ترین دارند، ارزان قیمت تر است اما با خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک می توان از صرفه های اقتصادی بیشتری بهره مند شد.
خرید فرش از فروشگاه اینترنت فرشیما صرفه اقتصادی دارد چراکه :
1- امکان خرید از بین دنیایی از طرح و رنگ و شانه و تراکم و .. وجود دارد و می توان فرش مورد نظر را بدون نیاز به رفت و آمد و جابجایی ، صرف زمان و هزینه  و .. از فروشگاه اینترنتی تهیه کرد.
2- خرید فرش به صورت مستقیم و حذف واسطه ها فرش را به قیمت تولید کننده در اختیار ما می گذارد. در حالی که خریدهای غیرمستقیم به علت دست به دست شدن کالا و اضافه شدن هزینه های سربار گران قیمت تر خواهند بود.
3- فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، محصول را با ضمانت نامه و گارانتی به شما واگذار کرده و نگرانی بابت تقلبی یا کم کیفیت بودن فرش وجود ندارد.
4-  ارسال رایگان درب منزل دیگر ویژگی قابل ذکر در مقرون به صرفه بودن خرید اینترنتی است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا