خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

روش کار با وب سایت فرش ماشینی کاشانک

خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان
خرید اینترنتی امن

فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، یکی از برترین فروشگاه های اینترنتی فرش کاشان است که زیر نظر مجموعه تولیدی فرش کاشانک است و به صورت مستقیم تمامی محصولات خود را به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رسانند.
امروزه کمتر کسی است که برای خرید به سراغ فروشگاه های در سطح شهر برود و بیشتر افراد به سراغ فروشگاه های اینترنتی معتبر می روند و یا اینکه برای خرید حضوری، بهترین تولید کننده و یا کارخانه فرش را انتخاب می کنند. از آنجایی که فرش های ماشینی کاشان، بهترین محصولات ایرانی است لذا برترین کارخانه های تولید کننده برای فروش محصولات خود به تمامی ایران، فروشگاه آنلاین دایر می کنند و بدین صورت خرید را برای همگان آسان و میسر می سازند.
شاید برای عده ای خرید اینترنتی فرش از فروشگاه اینترنتی کاری سخت باشد ولی با کمی مطالعه می توانید از طریق گوشی و یا لب تاپ ، سفارش آنلاین خود را ثبت کنید. در ادامه با ما همراه باشید.
مقاله مربوطه: مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی

روش کار با وب سایت فرش ماشینی کاشانک
در صفحه اصلی وب سایت فرش کاشانک، فرش های ماشینی به دو دسته کلاسیک و مدرن تقسیم شده اند.
صفحه اصلی وب سایت فرش کاشانک
از مزایای این تقسیم بندی آن است که خریدار در وهله اول می تواند خرید خود را مشخص کند که چه طرحی می خواهد. آیا به دنبال طرح های سنتی و کلاسیک است و یا طرح های مدرن.
فرش های کلاسیک شامل فرش های 1500 شانه، 1200 شانه، 1000 شانه، فرش ماشینی طرح 700 شانه است. بعضی از این دسته بندی ها شامل زیر گروه هستند از قبیل فرش 700 شانه 8 رنگ، 10 رنگ و گل برجسته و یا 1200 شانه ماشینی به دو دسته فرش ماشینی 1200 شانه 8 رنگ و فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته تقسیم می شود. خریدار می تواند وارد هر دسته شود و طرح های فرش زیبا را در هر دسته بندی ببیند و با کلیک روی هر طرح، به مشخصات کامل آن دسترسی پیدا کند. برای هر طرحی چندین عکس از زوایای مختلف گرفته شده است. حتی وب سایت این قابلیت را دارد که شما بتوانید روی عکس فرش ماشینی زوم کنید.
دسته بندی فرش های ماشینی کلاسیک و سنتی
برای سفارش و خرید آنلاین فرش کاشان شما باید طرح مورد نظر و سایز و رنگ فرش را انتخاب کنید سپس روی سبد خرید، کلیک کنید اگر نیازی به خرید محصول دیگری ندارید می توانید پرداخت نهایی را بزنید.
سفارش آنلاین فرش در فروشگاه اینترنتی
در پرداخت نهایی فرش؛ مشخصات کامل خریدار از شما سوال می شود که همه را باید با دقت پاسخگو باشید. 
پرداخت نهایی هزینه فرش
بعد از پر کردن مشخصات کامل خریدار، شما باید نسبت به پرداخت هزینه فرش خریداری شده اقدام کنید. شما می توانید به دو صورت خرید کنید یا بیعانه بپردازید و بعد از تحویل فرش مابقی هزینه را بدهید و یا اینکه پرداخت کامل را انجام دهید. بدین صورت فاکتور فروش برای شما صادر می شود و شما می توانید آن را پرینت کنید و تا زمان تحویل محصول، آن را نزد خود نگه دارید.
 
پس از اینکه پرداخت وجه؛ مدیر فروش فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی، با شما تماس می گیرد.

خرید فرش از فروشگاه اینترنتی فرش کاشان
در کاشان به دلیل وجود کارخانه های متعدد، فروشگاه های اینترنتی فرش بسیاری وجود دارد که بهترین محصولات را ارائه می دهند. بهتر است فروشگاهی را انتخاب کنیم که:
- دارنده نماد اعتماد و زرین پال باشد.
- متنوع ترین محصولات را داشته باشد.
- خودش تولید کننده باشد و واسطه گر نباشد.
- تمامی محصولات با ضمانت نامه و گارانتی باشد.
این نوع خرید آنلاین فرش ماشینی می تواند بهترین باشد.
شما به هیچ عنوان در خرید اینترنتی، محصول را قبل از خرید نمی بینید پس باید از فروشگاه هایی که باکیفیت ترین فرش های ماشنی را ارائه می دهند خرید کنید و مسلما فروشگاهی که کیفیت بالا ارائه می دهد برای تمامی محصولاتش ضمانت نامه و گارانتی قرار می دهد.
فروش در فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، همراه با ضمانت نامه و گارانتی است و چون این مجموعه خودشان تولید کننده هستند پس تمامی محصولاتشان به قیمت کارخانه و تولید می باشد.
یکی دیگر از مزیت های اصلی فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک علاوه بر فروش این است که در قسمت مقالات آموزشی فرش، مهمترین اطلاعات مربوط به فرش های ماشینی را در اختیار خریداران قرار داده است. افراد با کلیک روی قسمت مقالات می توانند از بهترین اطلاعات در زمینه فرش ماشینی آگاهی یابند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا