خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش خوب از کجا بخرم؟

فرش خوب کاشان
خرید اینترنتی امن

قبل از خرید فرش ماشینی، همیشه این سوال در ذهن خریداران است که فرش خوب چی بخرم یا فرش خوب از کجا بخرم؟
مسلما وقتی کسی هزینه ای برای خرید کالایی می پردازد دوست دارد که بهترین نوع را خریداری کند.
وقتی صحبت از خوب بودن کالایی می آید یعنی آن کالا باید از همه بعدی، بهترین باشد و تمامی خصوصیات یک جنس مرغوب را داشته باشد. در مورد فرش های ماشینی نیز این امر صدق می کند که وقتی به یک محصولی می گوییم فرش خوب یعنی آن محصول از ویژگی های بسیار عالی باید برخوردار باشد.

فرش ماشینی خوب چی بخرم؟
در این مقاله گروه تولیدی فرش کاشانک، به کمک خریداران آمده اند تا بتوانند در مورد خرید بهترین ها به آن ها مدد رسانند.
1. فرش خوب از کجا بخرم؟
وقتی صحبت از خرید محصولی به میان می آید اولین درگیری ذهنی خریدار این است که از کجا بخرم که بتوانم بهترین فرش را خریداری کنم؟ ما باید بهترین شهر و بهترین تولیدی یا کارخانه را برای خرید انتخاب کنیم.
برخی از شهرهای ایران تولید کننده هستند و برخی دیگر مصرف کننده فرش. شهرهایی مثل تبریز، مشهد، کاشان، تهران، اصفهان، یزد جز شهرهای تولیدی فرش ماشینی هستند و بهترین برندهای فرش در این شهرها ظهور کرده اند.
بعد از انتخاب شهر تولیدی، نوبت به انتخاب کارخانه می رسد. ما می توانیم با انتخاب کارخانه ای خوب؛ خرید مستقیم فرش از کارخانه را انجام دهیم و بدین صورت به بالاترین کیفیت با قیمت کارخانه دسترسی پیدا کنیم. فرش خوب ارزان وقتی می توانیم خریداری کنیم که برای خرید به سراغ کارخانه ها و فروشگاه هایی بخریم که بدون واسطه فروش می کنند.
بهترین برند فرش
2. فرش خوب چی بخرم؟
جواب دادن به این سوال را می توانیم از چند بعد بررسی کنیم:
- خرید بهترین جنس فرش:
ما باید محصولی را خریداری کنیم که با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشند.
- خرید بهترین ابعاد:
بهتر است فرش انتخابی ما کوچکتر از فضا باشد و ما بین دیوار و قالی، اندکی فاصله باشد. این کار هم اینکه سبب می شود فضای منزل شما زیباتر به نظر برسد و هم اینکه پایه های مبل، کمد و دیگر وسایل روی فرش قرار نمی گیرد و بدین صورت عمر فرش طولانی تر می شود. فضای خالی بین قالی و دیوار می تواند موکت یا سنگ فرش باشد.
- خرید بهترین طرح فرش:
انتخاب طرح مناسب می تواند بهترین دکوراسیون را برای شما به وجود آورد. طرح افشان برای منازل خیلی کوچک، طرح های شلوغ و پر نگاره برای مکان های دلبازتر، طرح های خشتی برای مکان های مدرن، کوچک و امروزی و طرح های گل برجسته برای پذیرایی مناسب است.
- خرید بهترین شانه و تراکم فرش:
درست است که با بالا رفتن شانه و تراکم ظرافت، زیبایی و انسجام بین ریشه ها بیشتر می شود ولی چون ضخامت قالی کم می شود از این رو توصیه می شود که برای مکان هایی که رفت و آمد زیاد است بهتر است از فرش هایی که شانه و تراکم کمتر دارند از قبیل فرش های 700 شانه استفاده شود. فرش های نازک 1500 شانه با تراکم 4500 فقط برای پذیرایی مناسب هستند و به هیچ عنوان این محصولات زیبا و ظریف برای اتاق نشمین و یا پذیرایی های کوچکی که رفت و آمد زیاد است مناسب نمی باشد. حال عده ای می گوییند ما به دنبال فرش ظریف برای اتاق نشیمن و یا برای پذیرایی کوچکمان هستیم. به این افراد فرش های 1000 شانه پیشنهاد می شود که در عین ظرافت و زیبایی، ضخامتی خوب دارد و کمی ضخیم تر از 1200 شانه و 1500 شانه است. فرش های 500 شانه ضخامتی بسیار بالا دارند و  برای مکان های عمومی از  این محصولات استفاده می شود. فرش های 700 شانه هم دارای طرح های زیبا هستند و هم ضخامتی ایده آل دارند و بیشتر افراد برای اتاق نشمین از این محصولات استفاده می کنند و از 700 شانه با تراکم 2550 که انسجام و توپری بالایی دارند بهره می گیرند.

فرش خوب کاشان
در کاشان بزرگترین کارخانه های تولیدی وجود دارد و بهترین مارک های فرش در این شهر تولید می شوند. فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک، بزرگترین تولید کننده است که بهترین الیاف هیت ست شده را خریداری کرده و با کمک دستگاه های HCI بهترین محصولات ایران را تولید می کند. هدف از این مجموعه، ارائه بهترین کیفیت با بهترین قیمت است. فرش 700 شانه خوب، 1000 شانه، 1200 شانه و 1500 شانه به صورت ساده و گل برجسته در این مجموعه با ضمانت نامه و گارانتی به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رسد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا