خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

گبه طرح هریس

گبه طرح هریس
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
گبه طرح هریس گبه طرح هریس گبه طرح هریس گبه طرح هریس گبه طرح هریس گبه طرح هریس گبه طرح هریس گبه طرح هریس

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
500
تراکم :
1000
جنس نخ خاب :
پروپیلن
دستگاه بافت :
شونهر
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
550ASH2
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
590,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

گبه طرح هریس از طرح های پر طرفداری است که اخیرا به عنوان فرش مناسب دکوراسیون های مدرن و سنتی مورد استقبال خریداران واقع گشته است. این طرح فرش که یکی از طرح های ذهنی بافت ایلات عشایر می باشد، بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. فروش گبه اصیل عشایری طرح هریس با بهترین قیمت توسط فروشگاه فرش کاشانک در دو رنگ بندی متنوع به لحاظ هارمونی داشت با دکوراسیون های مختلف ارائه گشته است.
خصوصیات گبه عشایری
گبه های عشایری دستبافت توسط دستان هنرمندانه زنان ایلات به صورت ذهنی برگرفته از اجرام طبیعت بافته می شد. آنان با استفاده از الیاف طبیعی گوسفندان خود به تولید این محصول به صورت فارسی بافت یا ترکی بافت می پرداختند. اما امروزه این محصول پر طرفدار به شیوه ای نوین بدون دخالت نیروی انسانی و با استفاده از الیاف بافت مصنوعی پروپیلن در شانه تراکم پایین با عنوان گبه ماشینی تولید می گردد.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش گبه اصیل عشایری طرح هریس با بهترین قیمت
فروشگاه فرش کاشانک ارائه دهنده انواع طرح های گبه پر فروش می باشد که متقاضیان می توانند بدان مراجعه تا از خرید محصول مورد پسند خود بهره مند گردند. فروش گبه عشایری اصیل طرح هریس با بهترین قیمت توسط فروشگاه اینترنتی فرش کاشانک به صورت مستقیم و غیر حضوری در اختیار خریداران فرش ماشینی گبه گذاشته شده است تا بدین واسطه بتوانند از خرید محصول سنتی و اصیل با بهترین کیفیت و قیمت بهره مند گردند.

برگشت به بالا