خرید فرش خوب
خرید انواع فرش

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز

فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز
جهت نمایش اندازه واقعی عکس محصول روی تصاویر زیر کلیک نمایید:
فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز

ویژگی های مهم محصول

کیفیت :
فرش درجه یک
تعداد رنگ به کار رفته :
8 رنگ
شانه :
700
تراکم :
2550
جنس نخ خاب :
ورژن
دستگاه بافت :
HCPX2
محصول ویدئو ندارد
کد محصول :
097083
وضعيت موجودي:
موجود است
اندازه :
رنگبندی :
5,750,000 تومان 
 
خرید اقساطی فرش

به پیشنهاد طراحان داخلی می توان از رنگ بندی های روشن جهت بزرگ نمایی و دلبازی فضاهای بزرگ برای خانه ها و آپارتمان های کوچک امروزی استفاده نمود. فرش ۷۰۰ شانه ورژن طرح افشان گلریز از نمونه محصولاتی است که هم طرح و هم رنگ آن سبب تاثیر گذاری بسیار خوبی در چنین فضاهایی می شود. فروش فرش افشان 700 شانه گلریز ورژن زمینه کرم توسط فرش کاشانک انجام می شود.

 

مشخصات فرش ماشینی 700 شانه افشان

تولید فرش طرح افشان به جهت پر استقبال بودن در تراکم های پر فروشی چون فرش 700 شانه تراکم 2550 صورت می پذیرد که بدین واسطه می توان این محصول پرطرفدار را با قیمت ارزان تهیه و خریداری نمود. به کارگیری از این تراکم گره علاوه بر قیمت ارزان، سبب راحتی پاخور و نرمی فرش به جهت برخورداری از خاب بلند می شود.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان
بد          خوب

نظر:

تذکر: از HTML پشتیبانی نمیشود!

captcha_image_titlerefresh_captcha_image_title
توضیحات ویژه

فروش فرش افشان 700 شانه گلریز ورژن زمینه کرم

به منظور بهره مندی از محصولات پر فروش و ارزان قیمت فرش کاشان می توانید به فروشگاه فرش کاشانک مراجعه نمایید، چرا که این فروشگاه با در نظر گرفتن نیاز بازار و شرایط مالی افراد مختلف، به عرضه مستقیم انواع فرش ماشینی ارزان قیمت از جمله فرش 700 شانه ورژن به عنوان محصولی با دوام، ضد حساسیت، زیبا و مرغوب پرداخته است. امکان خرید فرش 700 شانه افشان گلریز زمینه کرم با قیمت کارخانه توسط این وب سایت فروشگاهی فراهم می باشد.

برگشت به بالا